Atmiņas par "The Saboteur"

16.Marts 2018 07:37
3 komentāri 5 kudos Surītis

Spēles izstrādātājs: Pandemic Studios Spēles izdevējs: Electronic Arts Izdota 2009. gada 8. decembrī Spēles prasības: Processor: Core 2 Dual Core 2.4 GHz or AMD equivalent Memory: 2 GB Video Card: 256 MB Nvidia Geforce 7800 GTX / ATI Radeon HD 2600 Pro

Ko varam iegūt, kad savienojam Assassins Creed un GTA, un iespējams vēl kādu spēli, un visu darbību pozicionējot Otrā Pasaules kara laikā Francijā??? Protams, sanāk The Saboteur! Galvenais tēls nemaz neatgādina varenu īru, kas vēlas mainīt pastāvošo iekārtu Francijā. Bet gan mūsu Rīgas mikrorajona pārstāvi paplukušā jakā ar _kepku _galvā.

Attēla apraksts

Visa pasaule ir melnbalta, kas pirmajā momentā ir nepierasti. Izņemot asinis, svastikas un logos degošās gaismas, kas ir dzeltenā krāsā, nav noslēpts zem melnbaltā filtra. Spēles pasaule pirmajā brīdī, pēc stilistikas, atgādina Sin City filmu. Pilsētā izvietoti daudz un dažāda veida sargposteņi, kā arī cepelīni virs pilsētas. Kopumā acij' ir kur papriecāties par spēles grafisko noformējumu. Nebūt tā nav, ka visa spēle ir melnbalta, jo pabeidzot misijas attiecīgos pilsētas reģionos, reģions iegūst krāsas. Līdz ar to atsvaidzinot noskaņu spēlē un padarot to saprotamāku. Netrūkst dzeloņstiepļu mudžekļi un citu veidu apgrūtinājumi, kas neļauj tik brīvi pārvietoties pa atvērto pasauli. Šādos brīžos, kad ir apgrūtinājumi, palīgos nāk ložu lietus un dinamīta spēks. Šai pasaulē ir viens drošs patvērums Burleska klubs. Šeit varam vērot kā vācu karavīri izklaidējas un paši ar varam atrast ko labu padarīt. Ja labi meklē, tad klēpju danci ar' var atrast.

Skaiti redzama melnbaltā pāreja uz krāsaino.

Spēles laikā ir iespēja piesavināties dažādus braucamrīkus un pievienot tos savai kolekcijai. Nevienu tanku gan man tā arī neizdevās pievienot savai kolekcijai, jo šādos brīžos nacistu skaits strauji pieaug un no visām pusēm sāk gāzties ložu lietus. Spēlē ir daudz visādu mērķu ko varam likvidēt, lai vājinātu nacistu spēkus. Reizēm, lai izpildītu misiju ir jārīkojas visai taktiski un apdomīgi, savādāk misijas izpilde var būt neveiksmīga un viss būs jāsāk no gala. Būs vietas, kur misijas iespējams pabeigt dažādi: Hitman stilā - vairāk izvairoties no pretiniekiem un maksimāli maz nogalinot vai arī Rembo stilā - šaujam uz visu, kas kustās. Patīkama iespēja ir pārģērbties par nacistu un iekļūt vietās, kur parasti iekļūt bez ložu lietus nesanāks. Jāpiemin, ka ir ierobežots laiks, kad vari būt nacists starp nacistiem, jo šie pēc kāda brīža spēj atpazīt, ka neesi cilvēks ar zilajām asinīm. Iecienīts pārvietošanās veids ir rāpšanās pa sienām, kas bieži palīdz nokļūt vajadzīgajā vietā nešaudoties.

Viens no atrodamajiem auto iekš spēles pasules!

Spēlē ir iekļauti dažādi perki, kurus varam iegūt. Līdz ar to atvieglojam spēles procesu un paplašinām savas iespējas nelabvēļu neitralizēšanā. Jāpiemin arī, ka spēles pasaule ir visai liela un pa to ir izbārstīti dažādi objekti ko var apciemot. Spēles pasaule prasītos mazliet dzīvāka, bet iespējams, ka 2009. gada spēlei tas ir piedodams. Noteikti iesaku šo spēli izmēģināt, ja ir tāda iespēja. Tā ir visai liels dārgums starp daudzajām spēlēm. Visai žēl, ka spēle nav piedzīvojusi kādu turpinājumu vai paralēlas darbības pēli.

Kritiķu vērtējums IGN 7,9 GAMESPOT 7,5 METACRITIC 76

Spēles treileris

771 skatījumi 3 komenti kudos

Žurnāla ieraksta autors

3 komentāri Kane & Lynch Dead Men
19.Maijs 2018 16:44
Surītis

3 Komentāri

16.Marts 2018 08:23
genotsiid Redaktors

Šo un Wheelman tā arī PS3 laikos neizmēģināju, kaut arī vienmēr bija interese. Laikam kļūda būs jālabo. Paldies par rakstu!

20.Marts 2018 09:13

@genotsiid Ceru, ka Jūs dalīsieties savos iespaidos par šo spēli, kad būsiet izmēģinājis!

24.Marts 2018 12:51
genotsiid Redaktors

@Surītis Kāpēc uz "jūs" un vēl ar lielo sākuma burtu? Vēl ir daudz citu spēļu, kas jāizmēģina, bet došu ziņu, kad tikšu pie Wheelman.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!