Nintendo sāks pārdot Switch irbuļus

25.Janvāris 2020 02:17
1 komentārs 2 kudos hugurris

Pēc gandrīz trīs gadiem Switch izlaišanas datuma, Nintendo ir sācis pārdot officiāli veidotos irbuļus priekš konsoles. Bet kur ir ĀĶIS?

saucamais irbulis nav pieejams globālajam tirgum. Uz doto brīdi tikai un vienīgi tiek pārdots Apvienotajā karalistē un nekur citur (bet, ja ļoti gribas, tad domāju, ka kādā i-vietnē var uzsūtīt uz Latviju)

Pārdošanas plauktos nonāks 3. februārī un gaidāmā cena: 6.99£ (aptuveni 8.30€) iekš UK veikala. Irbulis ir saderīgs ar tādām spēlēm kā 'Dr Kawashima's Brain Training for Nintendo Switch' un 'Super Mario Maker 2'.

Tiek sacīts, ka irbulis nestrādās, ja konsole būs savienota/ pieslēgta televizoram vai monitoram.

Ja ielūkojamies pagātnē Nintendo sistēmās - 'Nintendo 3DS' un 'Wii U'. Tika padomāts par to, lai to irbuļi atrastos jau kastēs. Lai arī vairums Switch spēļu funkcijas darbojas lieliski bez irbuļa, nosaukumi kā 'Mario Maker' ir vieglāk spēlējams un kontrolējams ar esošajam pogām.

Vienvārdu sakot, tas ir labāk nekā izmantot pirkstus, lai smalki izstrādātu ļaunuma līmeņus.

255 skatījumi 1 komenti kudos

Žurnāla ieraksta autors

Atstāt komentāru No arhīva: Mana pieredze ar PlayStation 4
20.Janvāris 2020 22:59
genotsiid

1 Komentārs

25.Janvāris 2020 10:43
genotsiid redaktors

Lieta tāda, ka visām iepriekšējām Nintendo konsolēm bija vecā tipa skārienjutīgais panelis, proti, tāds, kas spēj uztvert tikai vienu punktu, fiziski spiežot uz ekrāna. Switch ir moderns kapacitatīvais displejs, kas lieliski strādā ar pirkstiem, tāpēc nav bijusi sevišķa vajadzība piedāvāt oficiālu aksesuāru. Ja ļoti gribas, var izmantot arī mobilo telefonu irbuļus.

Pievienot Komentāru

Lai pievienotu komentāru, lūdzu ielogojies!