Piedāvāju konsoles, spēles un dzelžus par labām cenām.

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Piedāvājumā: datoru komponentes, spēļu konsoles, laptopi, TV, sadzīves tehnika, telefoni, aksesuāri u.c lietas. Viss ir jauns, iepakojumā ar 2 gadu garantiju, garantijas talonu u.t.t. Pieejamo lietu klāsts ir ļoti plašs.

Ja kaut kas interesē, droši jautā te vai privāti.

Ierakstu labojaatkars1.Jūlijs 2018 21:13

Vai ir pieejams PS4 Call of duty advanced warfare?

Bija, bet izskatās vairs nesūtīšu, viņiem reģioni sadalīti, citiem nav angļu valoda, citiem ir, laimes spēle.

Bija, bet izskatās vairs nesūtīšu, viņiem reģioni sadalīti, citiem nav angļu valoda, citiem ir, laimes spēle.

Skaidrs un kā ir ar PS4 Black ops 3 pre-order? Tam ir zināmas cenas vai arī nerīkojat pre-orderus?

Ierakstu labojaEdgarsdesign6.Augusts 2015 14:33

Jāskatās kā ar piegādēm sanāk, jo piegādes mums 5dienās, ja spēle iznāk nedēļas vidū, tad jebkurā gadījumā saņemšu tikai tās nedēļas 5dienā vai nākamajā.

Ko nozīmē "par labām cenām"? Salīdzināju ar interneta veikalu 1a. XBOX ONE 500GB tiek pārdots par 349€, bet ar atlaidi 330€. Vēlies teik, ka 9€ ietaupīšana ir laba cena?

Uzskatu, katra paša izvēle ir salīdzināt un domāt kur iegādāties, pašiem galva ir uz pleciem lai pieņemtu lēmumus, šeit cilvēks tikai piedāvā savu. Citam tā ir laba cena, jo varbūt cilvēks atrodas tuvāk kā 1a.lv un viņš var ietaupīt vēl uz ceļu. Ja Tev deviņi eur ir sīkums, vienkārši pārskaiti man, gan noderēs.

Ko nozīmē "par labām cenām"? Salīdzināju ar interneta veikalu 1a. XBOX ONE 500GB tiek pārdots par 349€, bet ar atlaidi 330€. Vēlies teik, ka 9€ ietaupīšana ir laba cena?

Tad gribi teikt, ka ietaupot 9 euro, cena ir slikta? Arī 5 euro ietaupīšana, cena skaitīsies laba, jeb labāka par esošo pieejamo interneta veikalos.

Ierakstu labojaEdgarsdesign6.Augusts 2015 14:33

Ir kaut kāds katalogs, kur var redzēt PC komponentes? Ir doma iebāzt vēl 8 gigus rama kastē.

Tad gribi teikt, ka ietaupot 9 euro, cena ir slikta? Arī 5 euro ietaupīšana, cena skaitīsies laba, jeb labāka par esošo pieejamo interneta veikalos.

Mazliet pāršāvi greizi. Piekrītu, ka katram ir galva uz pleciem un pats pēta interneta veikalus. 9 euro ir 6 lati. Jā summa nav liela un par šo naudiņu var iegādāties arī ko citu, bet tomēr izpētot vairakus interneta veikalus var atrast vēl lētāk. Es vienkārsi nesaprotu tēmas nosaukuma jēgu "par labām cenām" taču klientu maldināšana.

Ierakstu labojaEdgarsdesign6.Augusts 2015 14:34

Ir kaut kāds katalogs, kur var redzēt PC komponentes? Ir doma iebāzt vēl 8 gigus rama kastē.

http://www.bm.lv Esmu pats komplektējis no JanisG aka atkars savu kasti, nevaru sūdzēties ne par cenām, ne kvalitāti. Vienīgi tas kolektīvs gan varētu būt drusku draudzīgāks, tāda sajūta, ka visi dusmīgi viens uz otru un parasti to vislabāk izjūt klients.

Ierakstu labojaEdgarsdesign6.Augusts 2015 14:35

Kas tas pa Sony Playstation TV. Kad maukšu atpakaļ uz LV gan jau noderēs kāds teļļuks priekš geiminga, bet ,kas ar to cenu, jo dažviet es to atradu par 30euriki lētāk, tad gribās zināt ,kas tā pa atlaidi, iespējams esmu atradis ne to preci.

@EdgarsP Protams var atrast lētāk, bet kā saka skopais maksā divreiz. Pats nopirku Sony Z3 mistiskā iveikalā, rezultāts brāķis, jau 3 mēnešus čakarējos ar naudas atgriešanu ( ir ekspertīzes slēdziens) , pašlaik viss ir nonācis līdz tiesai, protams vinnēšu ,bet laik ietilpigi.

Par Bm.lv runājot, esmu tur iepircies vairākas reizes, viss čotka, vienreiz bija problēma ar preci, bez nekādiem iebildumiem apmainīja.

No JāņaG tu vari dabūt preces par labām cenām un ar servisu nebūs problēmu.

Ko Tu vispār gribēji, lai viņš tirgo par pašizmaksu?

Ierakstu labojaEdgarsdesign6.Augusts 2015 14:37

Kas tas pa Sony Playstation TV.

Nedaudz pārprati. Tas nav televizors. Tā ir kastīte, kuru vari pieslēgt pie TV. Vairāk šeit: https://www.playstation.com/en-us/explore/playstationtv/

Pieejamie RAM > http://pastebin.com/f6Kt32fk P.S. Piedāvājums ātri mainās, varbūt kāds modelis nav, varbūt kāds parādās, ja interesē raksti.

Par cenām - Protams, citur paspīd labākas cenas par manis piedāvātajām, bet parasti tā notiek ololosh un citos appisēju kantoros, kur garantiju neredzēt kā savas ausis. Ja atrodi lētāk @1a vai citā zināmā i-veikalā, droši, pērc tur. Neviens Tevi nespiež pirkt no manis. Atrast vienu preci, kura ir uz akciju un par dažiem € pārsit manis piedāvāto un ar putām uz lūpām izmantot to kā vienīgo argumentu, ka pie manis "nekas lēti" nav, ir smieklīgi. Vārdi "labām cenām" nenozīmē lētākā. Kā piemēru atkal paņemšu ololosh - uzliek gandrīz vai iepirkuma cenu un @salīdzini šamie spīd cenu ziņā. Viss jau skaisti, kamēr Tev kaut kas aiziet pie Dieviem un jāsūta uz garantiju.. kur arī sāksies problēmas.

Atļaušos pieminēt, ka cenas topikos katru dienu neupdeitoju. Ja kaut kas reāli interesē, tad variet pajautāt. Vienalga, ka pirmajā lapā cena jau ir uzrakstīta.

Ja mēs vēlamies tik ļoti kaulēties, tad lai iet Xbox One 500GB - 325€. (kamēr 1a būs tā akcija, tikmēr pa 325€ dodu)

Ierakstu labojaEdgarsdesign6.Augusts 2015 14:37

par bm nekādas labās atsauksmes man nav. vienreiz zvanīju, taujāju par SSD vai ir uz vietas konkrētais modelis. Uz vietas nebija, prasīju vai ~3 dienu laikā pasūtot būs? Uz ko man atbildēja, ka SSD uz vietas nav un ko Tu vispār gribi? Pērc un kaut kad būs.

Ar to arī man bm.lv prieki beidzās, otreiz nezvanīšu. Trešo reizi arī vajadzības nebūs, jo pašam līgumi ar vair.noslēgti. bm un 1a līdzīgie ātriem pirkumiem kad slinkums braukt uz noliktavu..

Ai un vispār ko es te muldu.. gandrīz jau gadu vairs LV neesmu, ne es ko sūtīšu ne ko citu.

Good luck tirgošanā. Un jā 9 eur price difference tiešām ir nekas. Pie 15/20eur jau var sākt runāt par labu cenu. Cits līdz bm braucot nobrauks 9eur.. cits līdz 1a.lv.

Viss tīri no lokācijas vietas un servisa. Es labāk tad piezvanu 1a. saņemu atlaidi un pat ja rēķinam bez atlaides tad ar manu slikto pieredzi bm labāk maksāju pa virsu nekā zvanu vēlreiz sliktam servisam..

P.S. moš bm.lv džekam vienkārši bija fak*n slikta diena.. you never know.

EDIT: Overall visiem lv intr.veikaliem nāk no +- vienas vietas produkcija. Cipara atšķirība ir no kvantumiem ko veikals spēj mēnesī paņemt un sev vēlamā uzcenojuma. Daudzi interneta veikali grib pelnīt daudz uz viena produkta, citi labāk notirgo lētāk un vairāk.

Jebkurš pašreiz var atvērt mazu siju, noslēgt līgumu un būt 1ax2.lv vai kā vien grib sevi saukt. Uzlikt pāris eur pa virsu un būt ļoti tuvu 1a cenām. P.S. rēķinot, ka nav offisa un strādā viens. Kapeikas gan sākumā saņems, bet toties būs pašam savs " I ŠOPSZZZ!" Pīs out.

Ierakstu labojaRinalds21.Maijs 2015 22:53

Ja tā tiešām ir bijis, tad vajadzēs man tavu tel.nr. un kad tas notika, visi zvani man tiek ierakstīti, apskatīšos, paklausīšos. Kaut kā negribu ticēt par nevarēšanu atbildēt vai 3 dienu laikā būs, jo tur ir tikai 3 varianti iespējami - ir uz vietas, būs rīt, vai pagaidām pasūtīt iespējams nav, ar sadzīves tehniku būtu grūtāk, bet tad mēs atzvanītu un pateiktu par pieejamību u.t.t.

Par atlaidi runājot, tie 9€ arī ir uz kādu summu, protams uz 1k€ tas ir nekas, bet ja tas ir uz ~100€, tie ir gandrīz 10%, kas nekas mazs nebūs... Veikals nepelna uz preci 100%, tie var būt pāris €, kas ir nekas.

Par servisu daļēji varētu piekrist, citi klientu menedžeri mums klibo, uzskata sevi par pārākiem un dusmas mēdz izmest uz klientiem, cenšamies iedzīt visos to normu, ja kaut kas nepatīk atstāj to sev, bet ne vienmēr tas ir iespējams.

Ierakstu labojaatkars22.Maijs 2015 05:53

pa cik tev jaudīgie i7-4790K ?

žēl, ka paste bin sarakstā nav cenas

Iepirkuma cenas rādīt nevēlos.

Intel Core i7-4790K, Quad Core, 4.00GHz, 8MB, LGA1150, 22nm, 84W, VGA, BOX - 340€

Telefoni, bet saraksts ļoti ātri mainās - http://pastebin.com/7pgcbyJg Ja kaut kas nav, iespējams ir citam piegādātājam, bet tam jāprasa atsevišķi.

Ierakstu labojaMarcisbee10.Augusts 2015 08:28

Telefoni, bet saraksts ļoti ātri mainās - http://pastebin.com/7pgcbyJg Ja kaut kas nav, iespējams ir citam piegādātājam, bet tam jāprasa atsevišķi.

Kāda cena ir - Apple Iphone 4 8GB Black EU ?

Ierakstu labojaMarcisbee10.Augusts 2015 08:29
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 222 atbildes  •  Kopumā lasīta 23529 reizes