Vietējā aptauja?

Doties atpakaļ
Tēma slēgta

Čau visi straicinieki! :s_star: Vai jūs gribētu lai izveido forumā sadaļu kurā komentēt varētu tikai PRO grupas biedri? jā / nē? kāpēc? Šī ir beztēma, būtībā čalojam savus uzskatus, etc. Es personīgi gribētu, laigan arī tā jēga no tā nekāda nebūtu, bet still.

p.s useless topic, made it so the forum would be more active! :s_bomb:

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 21:29

Kāda jēga? Tāpat tam kuram nebūs nopirkts PRO konts varēs vienalga iekomentēt.

Kāda jēga? Tāpat tam kuram nebūs nopirkts PRO konts varēs vienalga iekomentēt.

Viņš gan noteikti ir domājis uber sīkret sadaļu kuru redzētu tikai PRO konta īpašnieki. Man gan savas domas īsti nevajadzētu izteikt jo esmu +/- no strike administrācijas bet neuzskatu ka forumā būtu jāveido sadaļa kura visticamāk būtu mirusi jo pārējās sadaļas aptver kaut kādu noteiktu tēmu par ko cilvēkiem tur rakstīt un forumā tu raksti tādēļ ka gribi saņemt atbildi uz konkrētu jautājumu vai vienkārši padiskutēt par savu sāpi. Tādēļ nonākam pie secinājuma ka kur gan citur to darīt ja ne tur kur ir vairāk tautas.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 21:29

Piekrītu @nice1 Domāju ,ka nevajag sadaļu kur var komentēt tikai PRO īpašnieki.

Nebūs

Priekš kam? Ar ko, ja reāli salīdzinām, pro konta īpašnieks ir savādāks par "parastā" konta īpašnieku?

Ko jūs tur rakstīsiet savā Pro sadaļā? Kur katrs dabūja tos €3 abonēšanai? Bezjēga.

Normāli būtu, ja ir sadaļa, kuru redz un var postot tikai lietotāji, kuri sasnieguši konkrētu postu skaitu. Kā tas piem. ir eozā tirgošanās sadaļā. Nav postu - nemaz neredzi to sadaļu un neko pa nahaļavu notirgot nevarēsi.

I-PEŅA mērišanās ar "PRO" kontu.

@nice1, pilnībā tev piekritīšu. bet still: p.s useless topic, made it so the forum would be more active!

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 21:30

Nevajadzīgi!

Drīz jau aizies dr.lv, nopērc...nopērc to, to un to vēl, tad tik varēsi ko darīt!

Drīz jau aizies dr.lv, nopērc...nopērc to, to un to vēl, tad tik varēsi ko darīt!

PRO konts ir paredzēta kā atbalsta programma strike. Mūsu mērķis nav šeit veidot biznesu, bet gan izbraukt pa nullēm no diezgan lielajām izmaksām.

Mans mazais signature ^^

Paskaties, cik naudas aizgāja tajā pašā strīmā un giveaway.

Tēma slēgta
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 11 atbildes  •  Kopumā lasīta 1161 reizi