Kopēšana/ievietošana.

Doties atpakaļ
Tēma slēgta

Piemēram, iekopējot tekstu, tas iepostojas apakšā, nevis tur, kur spiežu ar pelīti un ctrl+v. Uzspiežot uz konkrēto vietu un iekopējot ar Mouse 2 -> Paste, strādā. Ar ctrl+v kaut kas nepatīk.

Par bildēm -

Šeit neviens links nestrādā, bet "manuāli" rakstot bildes links un iekavās bez atstarpēm strādā. Varbūt man ir līki pirksti un kopēju kreisos bilžu linkus, bet es par to šaubos.

Pagaidām viss.

Ierakstu labojaMarcisbee13.Jūlijs 2015 09:40

man itkā strādāja viss varbūt vajag HTTPS likt priekšā nevis http .. karoc ssl sertifikats

Ar bildēm ir viss kārtībā ,bet ar tekstu gan nē, ja nospiež ,ka tekstu rāda ar visiem bbcode , tad kopējas normāli ,tik līdz ko noņem to ekstru , tas ir, parādās jau bbcode iznākums , kopējot tekstu tas automātiski nonāk pašā apakšā. Vēl problēma ar teksta rediģēšanu, dažkārt nospiežot tekstam pa vidu un sākot labot kļūdu , priekšā atrodošais teksts dzēšas pa simbolam.

Yea, man tā pati problēma. Tas pats arī vienkārši kopējot tekstu ar Ctrl+v, kad iekopē vienreiz un izdzēs, tad atkārtoti nesanāk iekopēt.

Man ir same kļūda jau sen teicu par to.

Vēl problēma ar teksta rediģēšanu, dažkārt nospiežot tekstam pa vidu un sākot labot kļūdu , priekšā atrodošais teksts dzēšas pa simbolam.

Uzspied uz klaviatūras Insert, tad tā nebūs, tā nav foruma vaina.

Arī gribēju rakstīt par to Copy/Paste, izskatās, ka par to problēmu sen jau ir zināms, bet tā joprojām pastāv

Ierakstu labojaMarcisbee13.Jūlijs 2015 09:40
Tēma slēgta
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 5 atbildes  •  Kopumā lasīta 2731 reizi