Need for Speed Teaser Trailer - PC, PS4, Xbox One

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Gaidāms, izskatas, ka kautkas jauns.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:53

Atvainojos par DP, nesaprotu, kapēc video neliekas iekšā.

Atvainojos par DP, nesaprotu, kapēc video neliekas iekšā.

Salaboju mēģinājumu Paskatīsies kas tur noticis ar tiem video. Cerams pareizo video ieliku

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:54

Mans mazais signature ^^

Undergrounds? Ja tā, tad gaidu. Ja kaut kas cits, tad paldies un uz neredzēšanos.

Undergrounds? Ja tā, tad gaidu. Ja kaut kas cits, tad paldies un uz neredzēšanos.

Tieši manas domas! Bet nu tā atmosfēra jau izskatās tiešām pēc Underground, ja nebūs - Tableflip

Mans mazais signature ^^

Es ceru ka būs labs,iepriekšējās daļās esmu vīlies ...

Tieši manas domas! Bet nu tā atmosfēra jau izskatās tiešām pēc Underground, ja nebūs - Tableflip

Cik sapratu, šai daļai nosaukums vienkārši būs "Need For Speed". Bet stipri apšaubu to.

Šaubos, ka šo daļu sauks pliki franšīzes vārdā, tas ir nedaudz pašnāvnieciski. Viņi šobrīd rāda tikai šo title, bez papildus info, lai tīzotu. Mārketinga stunts

Mans mazais signature ^^

Šis ir laikam pirmais NFS pēc ilgiem laikiem, kuru ar prieku un nepacietību gaidu, kad tas iznāks. Kā jau @Marcisbee teica, tas 'hūds' dot savu pieskaņu spēlei.

Gaidu, ar nepacietību gribu izmeiģināt.

Prieks bija redzēt to busu sākumā, kurā entās reizes biju ielicies braucot pēdējo apli, pēdējo līkumu! :S

Katram lietotajam noteikti atradīsies savs viedoklis kādām jābūt nakotnē gaidāmās spēles Need for Speed franšizes nosaukumam ,bet tikai laiks rādīs kā tad kompānija "EA Games" nolems nosaukt jauno spēles Need for Speed daļu. Bet nu ja jau visi izsaka savas domas par nākotnē gaidāmās spēles Need for Speed jaunās daļas nosaukumu, izteikšu savas domas par to arī es.
      Manuprāt, nākotnē gaidāmajās spēles Need for Speed jaunā daļa nebūs neviens iepriekšējās slaveno franšīzu ,piemēram kā, Underground, Carbon u.c. turpinājums. Manā uzskatījumā kompānija "EA Games" piešķirs jaunu nosaukumu nākotnē gaidamajai spēles Need for Speed daļai ,bet  ,manuprāt, viņi jaunajā daļā spēlētajus iepriecinās ar iepriekšējo slaveno spēles fransīžu apkopojumu ,precīzāk, viņi apvienos kopā Underground, Carbon un iespējas citas populāras franšīzes.
      Līdz kompānija "EA Games" nebija publicējusi treileri ,bet bija rādījuši dažus ekrānšāviņus no nākotnē gaidāmās jaunās spēles Need for Speed daļas spēles - es biju pilnībā pārliecināts ,ka tas būs Carbon franšīzes turpinājums ,jo mašīnu klāsts un pats spēles stils ļoti līdzinājas iepriekš slavenās franšīzes ,Carbon, turpinājumam. Savukārt, tagad iepazīstoties arī ar treileri ,kurā ,manuprāt, parādīta pilsēta ir ļoti līdziga pilsētai no spēles Need for Speed Underground 2 ,tāpēc Carbon franšīzes turpinājums tas nav un Underground franšīzes turpinājums arī nav. Kāpēc? Neviena no Underground franšīzēm nebija pieejama iespēja braukšana prom no policijas ekipāžas. Tieši ar šo slavinās Underground franšīze patreiz un tiešī šī iemesla dēļ daudziem patika Underground franšīze un ,manuprāt, nebūtu īpaši gudri no kompānijas "EA Games" puses gudri arī tagad pievienot to iespēju Underground franšīzē.
Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:55

Par spēli netaisos hypot, bet noteikti ieprovēšu, kad iznāks. Ceru, ka būs spēlējama. Underground 3 pls.

Jaunais Need for Speed ir reboot, latviski grūti atrast atbilstošu tulkojumu. Kas grib iepazīties ar plašāku info un EA pārstāvja interviju - tas ir iespējams ŠEIT

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:55

reboot - restarts frančīzei nosaukums būs drošvien "Speed Hunters" pievērš uzmanību galerijas bildei ar Porsche riepu.

es gan būtu vairāk priecīgs par NFS Porsche rebootu best NFS ever

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:56

Speed Hunters ir žurnāls, ar tieši tādu pašu logotipu, kā uz riepas http://www.speedhunters.com/

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:57

Mans mazais signature ^^

Speed Hunters ir žurnāls, ar tieši tādu pašu logotipu, kā uz riepas http://www.speedhunters.com/

Jā, tieši gribēju to pieminēt.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:57

reboot - restarts frančīzei nosaukums būs drošvien "Speed Hunters" pievērš uzmanību galerijas bildei ar Porsche riepu.

es gan būtu vairāk priecīgs par NFS Porsche rebootu best NFS ever

SpeedHunters nosaukums uz riepas ir tāpēc, jo izstrādātāji sastrādājas ar viņiem, lai gūtu labāku priekšstatu par auto un autosacīkšu kultūru. Nosaukums - domāju, paliks tieši tāds - Need for Speed. Šeit nedaudz vairāk info.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:58

Sliktas ziņas.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:58

Velviens traileris.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:59
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 19 atbildes  •  Kopumā lasīta 1459 reizes