Filmu stūrītis

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Dalāmies ar filmām, kuras ir vērts redzēt. Pēc šī gada Oskara ceremonijas mans gada pārsteigums ir dienvidkorejiešu filma Parazīts (Parsite), ko noteikti plānoju noskatīties.

Ja nav redzēta, tad noteiktu ieteiktu Kventina Tarantino filmu Once Upon a Time in Hollywood (Reiz Holivudā).

Ierakstu labojaEking13.Februāris 2020 22:05

Es ieteiktu noskatīties 2014. gada filmu ar Tomu Hārdiju galvenajā lomā - The Drop. Hārdija aktierprasme kā vienmēr lieliska.

Filmas nav mana aizraušanās, tāpēc neko īpaši gudru vai vērā ņemamu par tām nevaru pateikt. Dzirdot labas atsauksmes un tematam skarot mani interesējošas lietas, noskatījos Ford v. Ferrari ("Fords pret Ferrari"). Tā piedāvā aizkustinošu stāstu par ASV lielāko autoražotāju, kas pēc neveiksmīga mēģinājuma iegādāties kādu itāliešu sporta auto uzņēmumu nolēma ar Kerola Šelbija (lomā Mets Deimons) palīdzību radīt savējo un sacensties tā laika prestižākajā pasākumā. Protams, bija vajadzīgs arī braucējs, kurš vareno Ford GT40 spētu savaldīt, – Kens Mailss (spēlē Kristians Beils). Filmas sižets ir balstīts uz reāliem notikumiem, bet dažviet ļauj vaļu arī fantāzijai, lai drāmu padarītu vēl efektīvāku. Sacīkšu ainas arī ir aizraujošas. Manuprāt, automīļiem šo ir vērts noskatīties. Dodu filmai trīs ābolus no diviem banāniem.

@ genotsiid Par auto tēmu tīri forša un izklaidējoša filma

Un šī ir mana top dokumentālā filma par autosacīkstēm un arī par Airtonu Sennu.

Netflix laba filma ar Ādamu Sandleru ir Uncut Gems

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 3 atbildes  •  Kopumā lasīta 349 reizes