Juju's sveiciens

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Čau, tauta.

Esmu 26 gadus vecs kurzemnieks, kas tagad jau kaut kādus 4 gadus dzīvo Rīgā. Strādāju par tehnoloģiju inženieri, kur - nav svarīgi. 4 gadus atpakaļ pabeidzu Ventspils Augstskolas Informāciju Tehnoloģiju bakalaura programmu.

Piereģistrējos tāpēc, ka ir interese kādreiz/kautkur onlainā saspēlēt arī ar latviešiem. Līdz šim visi manis apmeklētie geimeru portāli ir vai nu izbeigušies dabīgā nāvē, vai arī pārvērtušies par mazu bērnu piebāztām CS/LoL/MUonline miskastēm. Ceru, ka te tā nebūs.

Lietotājvārdam īsti nekādas nozīmes nav, tas ir kaut kad sen atpakaļ, ja nemaldos Ultima Online, random uzģenerēts vārds, kas kaut kā ņēma un pielipa.

Esmu normāls PC geimeris. Esmu kārtīgi izmēģinājis spēlēties arī ar konsolēm, bet galu galā esmu sapratis, ka konsoļu peasantiem iet garām daudz dažādi modošanas prieki, kā arī spēles nopirkt ir daudz vienkāršāk, ātrāk un lētāk onlainā Steamā/Originā/whatever. Par grafiskiem smukumiem un citiem PC plusiem vispār nerunāsim.

Ja runājam par spēlēm, tad nav īsti vienotas gaumes - patīk gan šūteri, gan fantasy RPG un braucamās spēles. Pēdējā laikā esmu/biju aizrāvies ar GTA5, Heroes of the Storm, Dying Light, SWTOR un Titanfall. No mazo bērnu shitgeimiem šad tad mēdzu uzspēlēt Minecraftu - privātā serverī kopā ar draugiem. Pa ceļam, protams, esmu izmēģinājis vēl veselu kaudzi ar spēlēm, bet nu, pēdējā laikā reti kas piedur vairāk par pāris vakariem.

Ja nerunājam par geimošanu, tad kā vaļaspriekus varu nosaukt golfu, makšķerēšanu un neprikolī vizināties riņķī ar mašīnu. Tāpat laiku pa laikam aiz neko darīt mēdzu rakstīt blogā - lai arī apmeklējums tur man ir mazāks kā mājas kāpņutelpā, rakstīt patīk tik un tā. Tāpat arī dafiga laika patīk nomest zemē skatoties seriālus. Ir jau vēl viskautkas, bet laika tam tāpat nepietiek, līdz ar to nav īsti jēgas uzskaitīt.

Cheers!

whale

Prieks iepazīties ,Nauri (Jujubokar)! Mani sauc Lauris. Bija interesanti uzzināt ,ka viens no Taviem vaļaspriekiem ir golfs. Nesanāk bieži sastapt cilvēkus ,kuri būtu ieinteresēti golfa spēlēšanā. Saistībā ar šo, ir radies viens jautājums - cik bieži Tu aizraujies ar golfa spēlēšanu? Kā arī būtu ļoti jauki ,ja pastāstītu sīkāk par savu profesiju ,precīzāk, kādi ir Tavi pienākumi.

Sveiks, kurzemniek ! Mani ļoti ieinteresēja pēdējā rindkopa, varbūt vari mums parādīt bloga adresei, lai mēs varam ar acīm apčamdīt Tavus rakstām darbus ? Un vēl, kas ir tas seriāls ko tagad pēdējo noskatījies ?

Mans mazais signature ^^

Čau, čau, čau. Ar golfu ir tā, ka man patīk tā saucamais lauku golfs, kur nekādus tur greencardus nevajag - aizbrauc, iznomā nūjas un spēlē. Šogad vēl nav sanācis, bet nu, sezona jau tik knapi sākas. Aiz Talsiem, netālu no Rojas ir viens tīri Ok lauku golfa laukums, nekur citur patiesībā neesmu spēlējis. Cerams, ka šogad viņi vēl atvērsies, jo, cik atceros, tad pagājušogad tur apmeklētājus varēja uz abu roku pirkstiem saskaitīt. Par darbu. Principā adminēju un esmu atbildīgs par uzņēmuma tehnoloģisko attīstību - tjipa ja gribu, lai serverim spīd zilas lampiņas, nevis zaļas, tad pērkam tādu. Protams, uz lampiņām neskatos, bet nu, ideju gan jau sapratāt. Bloga adrese - http://www.poink.lv Pēdējie divi seriāli, kas no A-Z ir noskatīti ir Gotham un Brooklyn Nine-Nine. Ir, protams, vēl čupām dažnedažādu seriālu, bet nu, lai uzskaitītu sava A4 lapa pierakstīsies.

Sveiks, ja kādreiz izdomā Liepājas pusē pamētāt sliekas ūdenī padod ziņu. ^^

Hey, super sasveicināšanās

Sveiks,Jujubokar

Ingressu nespēlē ? ja jau beztolkā braukā apkārt ? hehe

Nop, Ingressu nespēlēju gan.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 9 atbildes  •  Kopumā lasīta 1652 reizes