Sveiciens no elgrounde

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiciens visiem "Strike.lv" Administratoriem un lietotājiem,mani sauc Kristaps. Esmu 21 gadu jauns/vecs jaunietis , kurš pašlaik dzīvo Latvijā , Saldū. Pašlaik vēl mācos par "Datorsistēmu tehniķi" vēl atlicis tikai 1,5 mēnesis līdz prakses aizstāvēšanai. Kamēr esmu praksē , protams strādāju par savu izvēlēto profesiju. Strādāju nelielā uzņēmumā , jeb dator servisā kurš atrodas pašā Saldū (protams par samaksu) Ikdienā daudz saskaros ar datortehniku un citām lietām kas saistītas ar datoriem.

Attēla apraksts

Brīvais laiks

Brīvajā laikā ļoti pēdējā laika pavadu laiku spēlējot datorspēles un streamojot. Pašlaik esmu piedūries pie "Counter-Strike Global Offensive" jo iepriekš kopš 14 gadu vecuma pavadīju savu brīvo laiku spēlējot "Counter-Strike 1.6" dažādās Latviešu komandās , kā arī ārzemju mixos. Tāpēc atzīstu "Counter-Strike" par labāko un taktiskāko shooteri.

Kā jau iepriekš minēju ka nodarbojos un mācos saistība ar datoriem , es daudz laika pavadu dizainējot web lapas , izstrādāju dažādus lago firmām , kā arī veidojot dažādu sīkumus priekš sevis. Vēl ļoti patīk filmēt video un tos apstrādāt , kā arī veidot spēļu video - (kopš 2009 gada veidoju Counter-Strike 1.6 video un esmu piedalījies dažādos konkursos) . Protams izņemot spēļu video arī filmēju real life video (Sporta video - BMX,SKATE,INLINE u.t.t). Izmanotju savas divas kameras - Canon 650D un GoPro Hero 3 Black Edition.

Video kurš tika filmēts ar Iphone 5s

2011 gadā taisīts Counter-Strike 1.6 video

Nesen taisīts CS:GO video (fragi by me)

NBA 2K15 Next-Gen (neliels video for test)

Kopš 7 gadu vecuma nodarbojos ar BMX. Viss aizsākās tā ka pie manām mājam 200-300m attālumā ir BMX trase "Ozolēni" Kur uzsāku savas pirmās gaitas BMXā ar savu vienkāršo bmx velo. Jau 8 gadu vecumā man vecāki nopirka pirmo "BMX Race" velo ar kuru jau sāku iet treniņos un pat piedalījos dažādās sacīkstēs. Pēc pāris gadiem ieraudzīju ka lielāki čalīši skeitparkā izpildīja dažādus trikus , laikam ejot pametu "BMX Race" un pārgāju uz "BMX Freestyle". Reāli nodarbojos 10 gadus ar BMX Freestyle ( protams ar pauzēm un lielām traumām). Tagad ļoti maz laika pavadu to darot , jo pagaišgad ap šo laiku guvu ļoti lielu traumu ( Abu ceļu meniskas saites plīsumu) tā kā tika veikta operācija un vairs nevaru nopietni ar to nodarboties , tāpēc bmx tagad man ir ka chills (chill not skills)

Novēlējums STRIKE.LV

Ceru ka šis projekts noturēsies vairākus gadus , gūs peļņu , kā protams arī attīstīsies uz next level ( steam roulette game playiem , turnīriem , konkursiem u.t.t)

Visu cieņu šiem cilvēkiem kas pastrādāja pie šī projekta.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 14:40

Sveiks, Kristap ! Kādu lēcu izmanto uz sava Canon ? Liels paldies par novēlējumu :s_love:

Mans mazais signature ^^

Sveiks, sveiks :s_biceps: Varbūt vari parādīt kādu no saviem video darbiem

Sveiks, Kristap ! Kādu lēcu izmanto uz sava Canon ? Liels paldies par novēlējumu :s_love:

Pašlaik man ir "Sigma" fisheye , Canon stock 18-55mm , bet doma kaut ko nopietnāku iegādāties fotogrāfešanais

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 12:32

Sveicināts Smuka bilde

Sveiks, sveiks :s_biceps: Varbūt vari parādīt kādu no saviem video darbiem

Ievietoju tik tikko

Sveicināts community ^^

Sveicinats

Ja nebūtu pievīlis ar dizainu savu, kas pašlaik stāv uz eclata, tad viss būtu kārtībā.

Sveiks.

Ja nebūtu pievīlis ar dizainu savu, kas pašlaik stāv uz eclata, tad viss būtu kārtībā.

Sveiks.

lel

Prieks iepazīties, Kristap (elgrounde)! Prieks ,ka Tev ir tik daudz interešu un ,protams, žēl ,ka esi guvis nopietnu traumu ,kuru dēļ vairs nevari turpināt trenēties "BMX Freestyle" jomā. Runājot par praktiku, kur domā strādāt vai arī vispār ko domā darīt pēc praktikas? Varbūt Tev ir piedāvājuši strādāt uzņemumā ,kurā notiek prakse?

Prieks iepazīties, Kristap (elgrounde)! Prieks ,ka Tev ir tik daudz interešu un ,protams, žēl ,ka esi guvis nopietnu traumu ,kuru dēļ vairs nevari turpināt trenēties "BMX Freestyle" jomā. Runājot par praktiku, kur domā strādāt vai arī vispār ko domā darīt pēc praktikas? Varbūt Tev ir piedāvājuši strādāt uzņemumā ,kurā notiek prakse?

Pēc prakses palikšu strādāta tieši sājā uzņēmumā kur pašlaik strādāju + vēl studēšu neklātienē par "Datorspēļu attīstību un izstrādni"

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 12:33

Sveiks, Kristap!

Čau, Kristap forši video!

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 13 atbildes  •  Kopumā lasīta 1434 reizes