Stream frontpage

Doties atpakaļ
Tēma slēgta

Prieks redzēt, ka sākuši esat likt LV strīmerus (šajā gadījumā Laura, kura ir zināma). Baigais ieteikums būtu šos streamus likt frontpage lapā, redzami, jo pamanīju diezgan vēlu, tb nepārredzami tas augšējais divs ir. + Izrādas, ka 5 stundas jau bija offline streams, kaut gan lapā vēl rādīja. To visu mierīgi varat automatizēt.

Varbūt, ja cilvēkam ir sasaistīts konts, tad automātiski, ja viņš ir online, tad vienkārši atjaunojas viss un attiecīgi rādas kaut kur iekšs frontpage tas.

Diezgan forši, ka atbalsta. Mani arī šodien pārsteidza un uzlika, ka esmu tiešraidē. Patīkami pārsteidza. :s_panda:

Tas jau tiek veidots un drīzumā būs. :s_puff:

A kur tie tiek likti? ^^ :s_panda:

Pagaidām ir augšā divā, tb tas pats, kas bija ar streamu twitcha (atklāšanas). Cilvēkam zem grādiem vispār traki pamanīt.

uuu, idejas galvā. Var piesubscribot, vai vnk, ja followo useri un viņa stream aiziet online, tad attiecīgi saņem notification (webā hz, bet epastā būtu super!)

uuu, idejas galvā. Var piesubscribot, vai vnk, ja followo useri un viņa stream aiziet online, tad attiecīgi saņem notification (webā hz, bet epastā būtu super!)

Nofollowo tā cilvēka twitch kontu un tev sūtīsies uz e-pastu

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 09:07

Nofollowo tā cilvēka twitch kontu un tev sūtīsies uz e-pastu

Jap. Tā fīča vēl no strike sūtīt mailu būtu lieka jo pa lielam ja gribi čatot twitch strīma laikā ar citiem skatītājiem tad 100% ir jāreģistrē konts pašā twitch un follow pogas nospiešana pēc tam ir sīkums.

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 09:08

Jā, e-pasts būtu lieks, jo taisīt 2 čatus domāju nav īsti vērts + iekš twitch ir follow poga, kur sūta mail, kad ienāk online. Es domāju uztaisīsim mobile appā tādu fīču, kur atnāk notification, ja kāds sācis strīmot. Frontpage arī tiks smuki parādīti strīmi, pagaidām vēl tiek plānots kā tu skaisti un "pareizi" parādīt.

Mans mazais signature ^^

Tēma slēgta
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 9 atbildes  •  Kopumā lasīta 1523 reizes