Ieteikums: Spēlēt spēles ar strikeriem.

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Jūs stāstījāt ka vēlaties vietu kur cilvēki var sanākt kopā un uzspēlēt kaut ko. Tagad esmu saitā un domāju varbūt varētu ar kādu baru latviešu uzspēlēt LoL. Lai to darītu man jāveido posts, jāpasaka ka gribu spēlēt, bet tam paies laiks kamēr cilvēki savāksies. Vajadzētu vnk kādu pogu sākuma lapā vai atsevišķā sadaļā, Gribu spēlēt (LoL, CS, Dota utt). Uzspiežot pogu mani iemet kaut kādā čatā piem, un tur ir visi gribētāji. Kad savācās 5 vai 10 cilvēki varam pāriet uz team speak un sadalīties komandās.

test

Ierakstu labojaEdgarsdesign7.Augusts 2015 08:19
      Ja nemaldos, tad Administrācija teica ,ka tamlīdzīga iespēja jau ir izstrādēs procesā. Viss nāks ar laiku!  

man gan ideja tāda, piesaistīt Steam kontu, strike.lv un lai strike lapā parāda kurš ko spēlē. tad vnk piejoinot

man gan ideja tāda, piesaistīt Steam kontu, strike.lv un lai strike lapā parāda kurš ko spēlē. tad vnk piejoinot

https://strike.lv/users?u=playing

Par ideju, jau tiek pie viņas strādāts.

Ierakstu labojaEdgarsdesign7.Augusts 2015 08:19

https://strike.lv/users?u=playing

Par ideju, jau tiek pie viņas strādāts.

prieks, ka daudzkas notiek progresīvs

es kautkā joprojām nevaru saistīt normāli steamu ar strike .. nevaru tik garu tekstu tur ierakstīt .. ti visu linku no steam profila

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 15:45

cool beans , nevaru sagaidīt

Ierakstu labojaEdgarsdesign7.Augusts 2015 08:20
Ierakstu labojaEdgarsdesign7.Augusts 2015 08:21

@edza

Tev nav jāliek pilnais links, bet gan tikai 'username'

Varbūt pie šādas opcijas popup chatu varētu uztaisīt, kur atsevišķos room var ieiet?

@edza

Tev nav jāliek pilnais links, bet gan tikai 'username'

jau sen viss izmēģināts ;'/

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 15:45

Varbūt pie šādas opcijas popup chatu varētu uztaisīt, kur atsevišķos room var ieiet?

Šī, cik saprotu, ir daļa no spēļu istabām, bet @Kemito par šo varētu precizēt.

Arī tas būs.

Arī tas būs.

Izcili....

Ierakstu labojaEdgarsdesign7.Augusts 2015 08:22
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 12 atbildes  •  Kopumā lasīta 949 reizes