Mazs ieteikums. Notification ziņojumu UI uzlabošana.

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Labvakar!

Vēlos pateikt, ka šī lapa izskatās tiešām satriecoši (vismaz mani šāds dizains un izkārtojums ļoti simpatizē), un uzreiz pamanīju vienu lietu. Personīgi tas ir subjektīvs viedoklis, bet tad, kad es saņemu jaunu notification ziņojumu, man būtu ērti, ja es varētu apskatīt detalizētu informāciju (tā kā uzspiežot uz "Skatīt visus paziņojumus") uzspiežot uz paša ziņojuma.

Vēlot attīstību, Uģis.

Jā, piekritīšu Tev par to, ka šī lapa tiešām fascinē. Redzams, ka ir ieguldīts daudz laika un jau tagad var redzēt, ka būs liela izaugsme. Nevēlējos taisīt jaunu tēmu, tapec arī gribēju ieteikt to, lai arī leitotāji vai "PRO" leitotāji spetu ievietot attēlus, būtu diezgan "cool"!

Lapa ir vienkārša, bet tajā pašā laikā arī skaista un eleganta.Man šeit ir prieks atrasties, protams, ir daži bugi, bet ar laiku tiks viss salabots.

Ierakstu labojaSeathin13.Maijs 2015 18:19

Jā, piekritīšu Tev par to, ka šī lapa tiešām fascinē. Redzams, ka ir ieguldīts daudz laika un jau tagad var redzēt, ka būs liela izaugsme. Nevēlējos taisīt jaunu tēmu, tapec arī gribēju ieteikt to, lai arī leitotāji vai "PRO" leitotāji spetu ievietot attēlus, būtu diezgan "cool"!

Atļaušos nepiekrist par attēlu ievietošanu. Varbūt tikai PRO lietotāji, vai kādi citi īpašie un retie, jo nu ja visi varētu ievietot attēlus, tai galerijā būtu murgs.

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 09:46

Redzēsim kā būs ar attēlu galerijām vai tās varēs pievienot arī citi. Bet par notifikācijām - noteikti uztaisīsim ar ajax automātisku izlasīšanu. Šobrīd taisīju kā tas ir dēļ nelielām bailēm dēļ servera jaudas, bet šobrīd skatoties, mums serveri ir krietni par jaudīgu, tāpēc tas noteikti tiks īstenots

Paldies par ieteikumiem

Mans mazais signature ^^

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 4 atbildes  •  Kopumā lasīta 743 reizes