Humblebundle, Bundlestars, Indiegala etc.

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Laba diena visiem! Nezinu vai ir jau šāds topiks radies vai arī nē,bet man vienmēr bijusi interese pajautāt par šiem bundliem citiem! Esmu dažreiz šo to nopircis uz atlaidēm pie viņiem,taču kas man liekas dīvaini,kad viņi pārsvarā pārdod tikai spēles kurām steam rewiev ir zem mixed! Ieliek vienu normālu pazīstamu spēli kādā bundle un pārējie ir nezināmi. Tapēc jautājums paliek šāds : Kā jūs domājat,viņu piedāvājumus ir vērts pirkt,vai arī nav?

Dēļ vienas spēles - nē, nav vērts.

Izņēmumi būtu: ja tev ir ļoti garlaicīgi, vai arī tev ir iespēja norādīt, ka visa nauda aiziet ziedojumos.

Humblebundle ir bijis arī EA, Square Enix un citu labu kompāniju bundle, kur katrs cents ir tā vērts.

Jā, Humble ir viens no labākajiem "bundle" tirgotājiem un viņiem pakas ir tīri OK, pad tad, kad šamiem tirgo maz-pazīstamas spēles. Un, kas attiecas uz BundleStar, tad tas shop's ir arī normlāls.

Bet IndieGala ir vienkārši pilns ar pabirām.

Vēl jau ir https://groupees.com un ļoti viegli sekot līdzi ir šeit

Ierakstu labojaEdgarsdesign7.Augusts 2015 08:52

Es vienu brīdi ļoti aizrāvos, bet agrāk vai vēlāk pienāk mirklis kad vidēji 70% no piedāvātā jau ir bibliotēkā, vai ir tik novecojis ka pat atmiņu dēl nav vērts. Man gan patika iespēja ziedot labdarībai daļu no maksas - īpaši caur humblebundle.com, bet nu sen nekas prātīgs nav trāpījies. Teikšu ka būtu gan vērts arī vienas labas spēles dēļ, kura nav bibliotēkā, nopirkt, bet tas jau tikai mans viedoklis... Bet kopumā atbalstāms pasākums, īpaši indiebundle gadījumos.

piekritīšu par to, ka viņi jau sākuši laist pa apli ... un labi ja vienreiz mēnesī iznāk bundulis ar kādu spēli kura tev nav ... protams tu sēdēsi kasīsi kuli un domāsi kur pārējās likt ... vienīgais labums ir tāds, ka tu pārējās spēles vari iazdalīt kādā no komūnām un būsi labais samarietis ... + parasti steamā or smth tā viena spēle maksā kā divi tie bunduļi tākā arī atmaksājās.

Nu pēdējā laikā nav pētīts, bet nu divas reizes tikai redzēju normālas spēles, par kurām būtu vērts maksāt

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 7 atbildes  •  Kopumā lasīta 1125 reizes