Pieminēšana & Notifikācijas

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Attēla apraksts

Čau. Edza, nē neesmu es piedzēries.

Veidojot jaunu aktivitāti, komentārā, vai topikā, pieminot cilvēku, līdzīgi kā twitterī ( @Kemito ) šim cilvēkam, par pieminēšanu aktivitātē, vai topikā (komentārā pagaidām vēl ne), atnāks arī notifikācija, uz kuras uzspiežot attiecīgi aiziesiet uz vietu, kur tikāt pieminēts.

Šeit nelieli ekrānšāvēji par to, kā tas izskatās. Pieminu arī to, ka visi 'eti', ir linki uz lietotāju profila (aktivitātēs, komentāros, foruma topikā)

Attēla apraksts Attēla apraksts

Attēla apraksts

Lielākas taustāmas sadaļas arī top. Pagaidām šādi uzlabojumi, bugfixi utml. apakšā notiek. Ja lapa pa mēdz vienā momentā iebremzēt, tas visdrīzāk ir 'restarta' moments, kurā tiek uzlikta kaut kāda izmaiņa, un restartēts serviss, lai šīs izmaiņas stāstos spēkā.

Ja rodas kļūmes saistībā ar šo, vai kaut kas ne tā, atstāšu pagaidām topiku vaļā.

P.S. Bez paldies, ieliekat kudos ar to pietiks. Nav ko drazot forumu.

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 07:45

auuuu atlast kāds uzlabojums notifikācijām .... vēl vajag ar iespēju atslēgt Citētās tavas ziņas un kas tev plusiņu iemetis

auuuu atlast kāds uzlabojums notifikācijām .... vēl vajag ar iespēju atslēgt Citētās tavas ziņas un kas tev plusiņu iemetis

Ja vēl es saprastu, ko Tu ar to vēlējies pateikt

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 07:46

Ja vēl es saprastu, ko Tu ar to vēlējies pateikt

I mean es tagat tev atbildu forumā ar Atbildēt pogu un ja tu nepaskatīties šitajā topikā vairāk nekad, tad arī neuzināsi kas te ir (pēc idejas var jau lietojot atbildēt pogu tā citētā teksta beigās vnk iemest @niks kam tu atbildi un tā lai viss automātiksi and stuff hehe)

and, kad kāds ieliek kudos arī dažreiz gribētos zināt kur un kas iemetis to

• vēl ienāca ideja prātā ... tās Biedru aktivitātes .. varētu mazu bultiņu, kas parādītu cik jauni ieraksti tur ir .. ti kamēr tu esi lapas augšpusē, ekrāna apakšā ir kautkā smuki paziņojums ar skaitu utt. tu noskrullē uz leju un viņa pazūd vai arī uzspied uz tā paziņojuma un automātiski aiztin līdz Biedru aktivitātēm ... NOP tomēr ideja augšā liekas galīgi garām ... labāk mazu notifikāciju vnk cipariņu (varbūt varētu būt 2 cipaŗiņi dažādās krāsās ieraksti un komentāri ne ? ieraksti sarkanīgs, komentāri zilgans) pie aktivitātes taba uz menu

• formumā protams mega daudz vajag tos visādus uzlabojumus, bet piešemu, ka jums tur ar saraksts ir

enivej tiko pamodos cerams, ka tagat saprati heh

btw 404 lapa izskatās kruta

edit: un ja jau es te tā sāku, tad varētu arī uzrakstot @ un pirmos burtus lai izmet listu ar nikiem ķipa autocomplete

Man nestrādā šī ekstra. Ja kāds mani piemin aktivitātē neparāda, ka esmu pieminēts

Man nestrādā šī ekstra. Ja kāds mani piemin aktivitātē neparāda, ka esmu pieminēts

Varbūt tevi neviens nepiemin?

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 5 atbildes  •  Kopumā lasīta 1490 reizes