Visgaidītākas spēles šogad

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Labdien visiem. Tā kā strauji tuvojas lielākais gada geimeru pasākums E3, kurš noteikti mūs patīkami pārsteigs ar skaistām prezentācijām un kaudzi jaunu treileru un gameplay video un jaunu spēļu anonsēšanu, tad ir vēlme padalīties un apspriest kādas tad vēl šogad visvairāk gaidām spēles. Nu tās pašas pašas gaidītākas. Man personīgi ļoti gribētos tuvāk iepazīties ar Tom Clancy`s The Division . Pieļauju ka šogad tomēr nespīd, bet nu vismaz kādu jaunu kārtīgu gameplay porciju gribētos redzēt... Protmas nemazāk intriģējošs liekas Star Wars Battlefront . Kādas ir jūsu gaidītākās spēles?

Ps. Sorry par kļūdu virsrakstā.. steiga... varbūt var palūgt adminu izlabot?

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 07:10

Ar nepacietību gaidu CoD: Black ops 3. Ir doma arī pre-orderot!

Ja, baumas ir patiesas, tad Bethesda plāno iekš E3 parādīt Fallout 4. Šī ir mana gaidītākā spēle un ļoti daudzu citu arī - pārējais viss nobālē uz Fallout 4 fona, bet nu tās ir tikai baumas.

Mēnesis pirms spēles iznākšanas vienmēr ir tas pats trakākais, šoreiz man tas ir Arkham Knight. All aboard the hype train!

Izskatās labi, bet es gaidīšu atlaides, tomēr CoD sērija uz Multiplayeristiem tendēta, bet es esmu dziļš singleplayeris )))).... un tagad grābt par kādiem 40 eur , liekas drusku neadekvāti, bet ja tiešām izmanto visas Multiplayer fīčas tad noteikti būs ļoti labs šaujamgabals.

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 07:11

Ja, baumas ir patiesas, tad Bethesda plāno iekš E3 parādīt Fallout 4. Šī ir mana gaidītākā spēle un ļoti daudzu citu arī - pārējais viss nobālē uz Fallout 4 fona, bet nu tās ir tikai baumas.

Piekrītu. Arī trešo Falloutu gaidīju ļoti, nebija slikti, bet kautkā pietrūka tās sajūtas kas bija spēlējot veco 2D oriģinālu... Es domāju ka būs gan rullītis gan drusku gameplays, bet spēle visticamāk tikai pēc gada nākampavasar. Labāk drusku vēlāk, bet labāk nostrādāta....

Mēnesis pirms spēles iznākšanas vienmēr ir tas pats trakākais, šoreiz man tas ir Arkham Knight. All aboard the hype train!

Jā solās būt skaists, īpaši intriģē Batmobīlis. Jāatdzīstas, ka līdz finišam neesmu izspēlējis nevienu iepriekšējo daļu, tas gan nenozīmē ka to nekad neizdarīšu, vismaz ar Arkham Origins gribētos, to pavisam maz paspēlēju...

Deus Ex: Mankind Divided Relīzes datums norādīts kā 2015.12.31

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 07:12

Jā, video rullītis izskatījās iespaidīgi. Ziņa par turpinājuma iznākšanu lika man saņemties un pabeigt Human Revolution. Teikšu, ka spēlēju ar baudu. Esmu pārliecināts ka turpinājums būs graujoši labs, bet neesmu pārliecināts par to ka šogad to sagaidīsim... , katrā ziņā ceru E3 ieraudzīt gameplay....

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 15:41

Izskatās labi, bet es gaidīšu atlaides, tomēr CoD sērija uz Multiplayeristiem tendēta, bet es esmu dziļš singleplayeris )))).... un tagad grābt par kādiem 40 eur , liekas drusku neadekvāti, bet ja tiešām izmanto visas Multiplayer fīčas tad noteikti būs ļoti labs šaujamgabals.

Es spelēju only multiplejeru, un plus vēl gribu iegūt beta accesu, tad nozīmē varēšu jau 2 mēn agrāk spelet COD BO3

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 07:14

Tākā man pašam diemžēl nav PS4 vai Xbox one .Tomēr vienalga vēlos kaut ko vairāk uzzināt par Tom Clancy's rainbow Six Siege,Tom Clancy's The Divison un kā arī piedzīvojuma spēle Uncharted 4.Jo trešā daļa Uncharted spēlei bija brīnišķīga un stāsts bija interesants.

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 07:14

Tākā man pašam diemžēl nav PS4 vai Xbox one .Tomēr vienalga vēlos kaut ko vairāk uzzināt par Tom Clancy's rainbow Six Siege,Tom Clancy's The Divison un kā arī piedzīvojuma spēle Uncharted 4.Jo trešā daļa Uncharted spēlei bija brīnišķīga un stāsts bija interesants.

Esmu 100% pārliecināts ka gan Siege, gan vēl jo vairāk Division būs pieejami uz PC, tikpat skaidri kā tas, ka Uncharted visticamāk nekad nebūs pieejams PC geimeriem. Bet piekrītu ka Uncharted ir ļoti laba un nostrādāta spēle un arī jaunākā daļa izskatās iespaidīgi, tikai ja pareizi saprotu tā atlikta uz 2016.gadu, bet arī ceru ieraudzīt iekš E3 lādu jaunu gameplay video.

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 07:15

Esmu 100% pārliecināts ka gan Siege, gan vēl jo vairāk Division būs pieejami uz PC, tikpat skaidri kā tas, ka Uncharted visticamāk nekad nebūs pieejams PC geimeriem.Bet piekrītu ka Uncharted ir ļoti laba un nostrādāta spēle un arī jaunākā daļa izskatās iespaidīgi, tikai ja pareizi saprotu tā atlikta uz 2016.gadu bet arī ceru ieraudzīt iekš E3 lādu jaunu gameplay video.

Piekrītu par to ka Uncharted neiznāks uz PC,bet manuprāt Naughy Dog kā firma ir tendēta tikai uz kosolēm,jo es neatceros nevienu spēli kuru Naughty Dog būtu izdevuši uz PC.

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 07:36

Kā jau gaidīju Witcher 3, tā arī sagaidīju.

Tagad atliek Mafia 3. Pie kājas, ka nebaumo.

Esmu 100% pārliecināts ka gan Siege, gan vēl jo vairāk Division būs pieejami uz PC, tikpat skaidri kā tas, ka Uncharted visticamāk nekad nebūs pieejams PC geimeriem.Bet piekrītu ka Uncharted ir ļoti laba un nostrādāta spēle un arī jaunākā daļa izskatās iespaidīgi, tikai ja pareizi saprotu tā atlikta uz 2016.gadu bet arī ceru ieraudzīt iekš E3 lādu jaunu gameplay video.

Piekrītu par to ka Uncharted neiznāks uz PC,bet manuprāt Naughy Dog kā firma ir tendēta tikai uz kosolēm,jo es neatceros nevienu spēli kuru Naughty Dog būtu izdevuši uz PC.

Tev taisnība par NaughtyDog... tomēr tehniski nekas neliedz portēt nedz XBOX One nedz PS4 spēles uz PC... jo faktiski jau šīs konsoles vien modificēts PC ir. Ar PS3 bija citādi...., es domāju ka te ir eksluzivitātes jautājums, jo lai konsoles nakotnē spētu konkurēt ar piemēram tādu lietu kā SteamMachine bez eksluzīvām spēlēm neiztikt.... īpaši tas attiecas uz Sony..

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 07:36

Gan jau būs.... es arī ceru....

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 15:41

to pašu baigi gribētu spēlēt .. iepriekšējā baigi cepīja

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 07:37

Diemžēl, izskatās, ka Mafia 3 nav 2K tuvākajos plānos, jo šodien viņi palaida mazu teaser par jaunu projektu ar nosaukumu Advent. http://www.adventfuture.org/

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 15:42

Diemžēl, izskatās, ka Mafia 3 nav 2K tuvākajos plānos, jo šodien viņi palaida mazu teaser par jaunu projektu ar nosaukumu Advent. http://www.adventfuture.org/

Neaizmirstam ka Mafiu veidoja 2K čehu divīzija, un baumo ka tomēr šī gada E3 to varētu anonsēt, bet nu tad jau manīs, būtu glupi tādu frančīzi palaist pa pieskari.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 15:42

Aizmirsu pieminēt OverWatch. Sulīgs variants.

Lūdzu, TF2 puikas, ar putām uz lūpām nebļaujiet, ka tas "ir" fortresa pakaļdarinājums.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 24 atbildes  •  Kopumā lasīta 2451 reizi