Direct X 12

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Šajā tēma vēlos raisīt diskusiju par to kā direct x 12 varētu mainīt spēļu un spēlētāju nākotni. -Kā es to šobrīd saprotu, tad directX 12 ļaus spēļu programmētājiem izmantot CPU vairāku kodolu resursus apstrādājot daļu grafisko datu ko šobrīd 100% veic GPU. Tas savukārt, pielāgojot spēļu dziņus, ļautu daudz efektīvāk izmantot jau esošos GPU resursus padarot spēles vēl detalizētākas un skaistākas. -Tad cik es saprotu Sli režīmā spēs strādāt ne tikai dažādi viena ražotāja videokaršu modeļi, bet pat Nvidia un AMD kopā, tas gan vēl ir visai miglā tīts apgalvojums un tomēr baumas paliek baumas. -Tā kā XBox ONE un Windows 10 ir Microsoft ražojums, tad attiecīgi spēļu izstrāde un kvalitāte izlīdzināsies un par labu PC geimeriem. Nu tad šaujam ārā visas idejas un viedokļus, labprāt dzirdētu citu lietotāju viedokli par sagaidāmo API .

SLI/Crossfire nesaista. Nekad neesmu izmantojis. Pietiek ar vienu high end karti, kuru ik pēc 2 gadiem varu nomainīt un turpināt spēlēt visu uz labiem iestatījumiem.

DX12 ir jauna tehnoloģija, kurai vajadzētu nākt ar jaunām GPU, ne atbalstīt vecās. Kaut kā fucked up, ka DX12 atbalsta esošās GPU.

Windows 10 must have. Lietoju Windows 8.1 un apmierina vairāk nekā W7, bet citiem tā pāriešana no w7 uz w10 būs problēma.

nedomāju, ka tik nežēligi liela problēma būs no w7 uz w10 pāriet, jo w10 jau daudz līdzīgāks un mazāk mēsli virsū, kas traucē skatam. es tik nesaprotu, kas w8 var apmierināt vairāk ka w7 .. konkorēti

flamewars

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 15:40

Domāju ka DX12 šoreiz vairāk optimizēs tieši GPU un CPU attiecības, tāpēc nav nozīmes pilnīgi jaunai GPU arhitektūrai. Vispār tā vairākkodolu optimizēšana + GPU un CPU salāgota izmantošana ļoti ilgi iestrēgusi bija.... Nu ko dod 4 kodolu procis, ja programmas nemāk tos pareizi izmantot. SLi nekad arī vēl neesmu izmantojis, bet doma, ka pie nākamā upgreida jāpaņem mātene ar sli iespējām, jo ja varētu divu paaudžu pročus kopā izmantot, tā gan būtu ģēla...

Ierakstu labojagoodman257626.Maijs 2015 12:39

Jā, varēs izmanotot miksli ar dažādu gpu ražotāju videokartēm, bet tas nav saistīts ar SLI, jo SLI ir tikai ar NVIDIA kartēm.

Rekur diezgan nice DX12 demo. Tik žēl, ka uz 4 titāniem iet

Ierakstu labojaEdgarsdesign7.Augusts 2015 08:56

Nu ok SLi ir Nvidia, priekš AMD ir crossfire, bet būtība ir tā pati. taču runa iet arī Nvidia un AMD kopā darbošanos, piemēram ja viens ir integrētais GPU otrs diskrētais... Pašam ir pieredze ar HP ProBook 4530s ar diskrēto AMD un integrēto Intel, nu tāds sviesc nav redzēts, draiveri mīksti pārslēgšanās gļūčīja, HP kā jau ierasts ar updeitiem nenodarbojas, nākas lietot user created driverus...

Ierakstu labojagoodman257627.Maijs 2015 13:31
Ierakstu labojaEdgarsdesign7.Augusts 2015 08:57
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 6 atbildes  •  Kopumā lasīta 1657 reizes