Daži ieteikumi

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki!

Sākšu jau ar grafisko pusi mazliet. Kā viena no galvenajām problēmām, kas tīri man nepiesaistīja, ir tas ka mājaslapa man šķiet mazliet par tumšu (iespējams vēl neesmu apradis pie dizaina), tādēļ varētu mēģināt izveidot tādu kā otru ādiņu, kur pamainītu pāris paneļu krāsas toņus uz mazliet gaišākiem. Aptuveni ideja izskatītos šādi: http://prntscr.com/74uwkz .

Nākamā lieta arī ir no dizaina puses, pie breadcrumbs būtu jāuzliek pāris px atstarpe starp burtiem, jo dažās vietās tie saplūst kopā: http://prntscr.com/74uxv4 .

Trešā lieta, kas nu jau ir no koda puses, ir tas, ka skatoties rakstu ar kādu ievietotu video, būtu iespēja uzklikšķināt uz pogu fullskrīn: http://prntscr.com/74v0et .

Un kā pēdējais padoms man ir par navigāciju - visā mājaslapā ir daudz, dažādi css transitions, kādēļ mainoties navigācijai no lielās uz mazo, nav nekāds transition pielikts klāt?

Iespējams esmu diezgan piekasīgs, bet nu tur neko nepadarīt. Veiksmi!

Vēl pāris lietas ko pamanīju pēc posta pievienošanas - Vajadzētu kaut ko ar fontu izdomāt pie paziņojumiem: http://prntscr.com/74vbt9 . Skatoties postu, vajadzētu automātiski linkiem nomainīties uz hipersaitēm. Un kaut kas nestrādā riktīgi ar "sarakstu" un "numurēto sarakstu".

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 14:20

Pirmo gan varētu varbūt šeit ieviest, lai lietotāji varētu izvēlēties. Par otro gan nepiekrītu, man gan neliekas, ka kaut kas tur saplūstu. Trešais - spied uz YouTube bildes un tad varēsi savu fullscreen redzēt. Par ceturto gan grūti spriest kaut kas man pašam īsti līdz galam nepatīk ar to navigāciju ,bet nezinu kas Domāju, ka drīz pieradīšu un būs ok.

Man gan normālu fontu rāda Attēla apraksts

Skatoties postu, vajadzētu automātiski linkiem nomainīties uz hipersaitēm: http://prntscr.com/74vd72 . Par šo gan piekrītu.

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 09:20

Pirmais: Galīgi nē, jo viss ir diezgan gaišs un nav nekas tumšs. Otrais: Man nekas nesaplūst, nezinu kas Tev tur. Trešais: Fontam viss ir kārtībā.

Nezinu kas Tev tur, jo nu viss ir kārtībā tik tiešām.

Bet nu tās tik manas domas..:D

Ierakstu labojagobbijs ;x13.Maijs 2015 20:18

Sveiks Sandi!

Ir doma veidot gaišo versiju arī, attiecīgi lietotājs pats varēs pārslēgt to, kura viņam labāk patīk.

Otrs ir atkarīgs no pārklūka renderēšanas prasmēm, cits pārlūks norenderēs pareizāk, cits ne tik pareizi, attiecīgi mainot kaut ko izjauksies arī paredzētais fonta skats. Bet kaut ko padomāšu ko var izdarīt. Kā nekā jau esošo fontu nācās labot, jo autors bija pieļāvis kļūdu, kur atstarpe kā no-break space vispār neeksistēja, tad domāju kaut ko izdomāšu arī ar virsrakstu fontu.

Par youtube, fiziski nav iespējams, jo embedos neļauj full-screen mode ieslēgt , attiecīgi vari darīt kā McAbols norādījis.

Par navigāciju ir tā, ka lai viņa nav uzkrītoša un nemaisa skatu uz saturu, ja tur augšā kaut kas baigi lēkās, sanāks diezgan nesmuki. Labāks vairants ir dizains, kuru tu nemani, bet viņš padara dzīvi vieglāku.

Par verified birku, paskatīšos ko varu līdzēt.

Ar linkiem arī tiksim galā, mums pašlaik varīgs ir noturēt ssl un drošību, tāpēc te ir visādas lietas izdarītas. Viss pārējais lēnītēm - ar laiku

Paldies par ieteikumiem

Mans mazais signature ^^

Sveiks Sandi!

Ir doma veidot gaišo versiju arī, attiecīgi lietotājs pats varēs pārslēgt to, kura viņam labāk patīk.

Otrs ir atkarīgs no pārklūka renderēšanas prasmēm, cits pārlūks norenderēs pareizāk, cits ne tik pareizi, attiecīgi mainot kaut ko izjauksies arī paredzētais fonta skats. Bet kaut ko padomāšu ko var izdarīt. Kā nekā jau esošo fontu nācās labot, jo autors bija pieļāvis kļūdu, kur atstarpe kā no-break space vispār neeksistēja, tad domāju kaut ko izdomāšu arī ar virsrakstu fontu.

Par youtube, fiziski nav iespējams, jo embedos neļauj full-screen mode ieslēgt , attiecīgi vari darīt kā McAbols norādījis.

Par navigāciju ir tā, ka lai viņa nav uzkrītoša un nemaisa skatu uz saturu, ja tur augšā kaut kas baigi lēkās, sanāks diezgan nesmuki. Labāks vairants ir dizains, kuru tu nemani, bet viņš padara dzīvi vieglāku.

Par verified birku, paskatīšos ko varu līdzēt.

Ar linkiem arī tiksim galā, mums pašlaik varīgs ir noturēt ssl un drošību, tāpēc te ir visādas lietas izdarītas. Viss pārējais lēnītēm - ar laiku

Paldies par ieteikumiem

Custom player nebūtu risinājums, lai varētu youtube videos uz full screen skatīties ?

Ierakstu labojaEdgarsdesign10.Augusts 2015 07:14

Būtu risinājums, par to arī esmu iedomājies, bet šobrīd ir tik daudz ko darīt, ka nezinu kurā brīdī to varēsim norealizēt

Mans mazais signature ^^

''Signature'' pievienošanas iespēja varētu būt interesants pasākums

Kodā tādu lietu esmu paredzējis un tāda jau eksistē, pašlai ir jāizdomā ierobežojumi, lai netiktu pievienoti tur mega giga super lieli paragrāfi un visiem būtu prieks skatīties.

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 09:21

Mans mazais signature ^^

iframe pievienojot allowfullscreen arī nevar ieslēgt?

Kodā tādu lietu esmu paredzējis un tāda jau eksistē, pašlai ir jāizdomā ierobežojumi, lai netiktu pievienoti tur mega giga super lieli paragrāfi un visiem būtu prieks skatīties.

Lielu tur to vietu jau nu noteikti nevajag.. Tā, lai kādu tekstiņu var ielikt varbū mazu bildīti or whatever

Esmu tumšo skinu cienītājs, tāpēc esmu sājūsmā par defaulto noformējumu. Problēmu ar fontiem nesaskatu. Par biedra ieminēšanos par signature, es domāju ka varētu ierobežot līdz 140-160 simboliem kā twitter plus viens foto. Savādāk ja kāds sāks parakstā rakstīt savu dienasgrāmatu, nebūs galīgi stilīgi.

P.S Vienīgo problēmu ko es saskatīju, mēģinot pievienot smaidiņu, ierakstot smaidiņu viņš šeit "kastē" ir neredzams, un ja izvēlas caur augšējo izvēlni, tad arī visi neredzami, pamanāms tikai izgaismojums smaidiņa fonā, uzbraucot ar kuroru.

Varētu pielikt klāt funkciju, ka citējot kādu arī parādās lietotāja vārds, kurš tiek citēts, drusku pārskatāmāk būs.

Ja ir tads ka gaming saits tad mans ieteikums. Katra lietoja profila ir iespejams pievienot speles kas vinam ir, ja ir iespejams tad ar iconu Piemeram atverot profilu ir sadala lietoaja speles vai kk tml un tur var redzet speles kas vinam ir un ingame niku. Varetu lidz ar to kadam prasit info palidzibu vai saspeleties!

Ja ir tads ka gaming saits tad mans ieteikums. Katra lietoja profila ir iespejams pievienot speles kas vinam ir, ja ir iespejams tad ar iconu Piemeram atverot profilu ir sadala lietoaja speles vai kk tml un tur var redzet speles kas vinam ir un ingame niku. Varetu lidz ar to kadam prasit info palidzibu vai saspeleties!

Varbūt var vienkārši pievienot atsevišķu MMO spēļu sarakstu vai kaut kā tā, jo ir jau links uz Steam profilu un ierakstīt visas spēles vēl profilā būtu diezgan lieki (manuprāt).

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 09:22

Varbūt var vienkārši pievienot atsevišķu MMO spēļu sarakstu vai kaut kā tā, jo ir jau links uz Steam profilu un ierakstīt visas spēles vēl profilā būtu diezgan lieki (manuprāt).

Ka jau zinam Steam nav vienigais kur un ka speles spelet! Origin Ubisoft utt.. + ir loti daduz speles kuras ir bez siem clientiem

Ka jau zinam Steam nav vienigais kur un ka speles spelet! Origin Ubisoft utt.. + ir loti daduz speles kuras ir bez siem clientiem

Tas gan, platformas arī ir dažādas, bet domāju, ka labāk būtu uzrādīt vienkārši multiplayer spēles un tad jau, ja par solo kaut ko gribēsies uzzināt, gan jau forumā varēsi pajautāt!

Piekrītu 100% par tumšumu. Īpaši Jūtams lapās, kur ir formas (ok, no mājas PC vēl izskatās okey, bet darbā gan eh). Varbūt drusku izgaišot tās formas.

Man vairāk interesē, kas ir ar globālajiem paziņojumiem? Vini kaut kad arī pazūd? Bet tie Poniji...ko? kapēc?

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 17 atbildes  •  Kopumā lasīta 1161 reizi