WINDOWS 10

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Tātad, ko jūs domājat par jauno WINDOWS 10 un iespēju to laikus jau rezervēt un 29. jūlijā iegūt bezmaksas desmito? Es domāju, ka šī iespēja jāizmanto un jāpārceļas uz jaunāko un pēdējo WINDOWS , bet vēl neticu, ka Microsofts tiešām desmito atdos bezmaksas. Gan jau tur ir kāds āķis.

sen jau zināms, ka neatdos... pirmais gads kautkas 4 free .. pēctam vnk viss nogriezts or smth

Nekas nav nogriezts, pirmo gadu var upgrade bez maksas taisīt, pēc gada ja gribēsi varēsi šķirties no 120 USD...

Vienīgais, kas pagaidām nav īsti skaidrs, ir tas, kas notiks, ja pēc kāda pusotra gada savajadzēsies reinstallu. Keyu priekš šī nahaļavu upgreidotā Win10 kāds iedos? Vecais Win7 keys derēs? To gan jau uzzināsim jūlija beigās.

Šajos laikos, pat vairs pa "brīvu" nav vairs par "brīvu".

Ierakstu labojaMarcisbee29.Jūlijs 2015 11:26

Nu jā, pagaidām ož pēc tā ka pirmo gadu upgrade ir bezmaksas. Haļavščiki atceraties, ka pirātiskajam saņemot atjauninājumu, Tu tik un tā paliec pirāts Tāpēc bez sevis maldināšanas.

Vienīgais, kas pagaidām nav īsti skaidrs, ir tas, kas notiks, ja pēc kāda pusotra gada savajadzēsies reinstallu. Keyu priekš šī nahaļavu upgreidotā Win10 kāds iedos? Vecais Win7 keys derēs? To gan jau uzzināsim jūlija beigās.

vienmēr jau var izkopēt keyu no reģistriem, ja pat neviens tev rokā viņu nesmērēs tad reģistros toč būs

reku softs http://www.nirsoft.net/utils/product_cd_key_viewer.html kas tieši to dara

Ierakstu labojaMarcisbee29.Jūlijs 2015 11:27

vienmēr jau var izkopēt keyu no reģistriem, ja pat neviens tev rokā viņu nesmērēs tad reģistros toč būs

Jū, tikai jāmāk dekriptēt: http://www.howtogeek.com/206329/how-to-find-your-lost-windows-or-office-product-keys/

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 18:35

Es personīgi CD key atrašanai izmantoju Belarc Advisor. Tas rīks ne tikai pēc skanāšanas parāda instalēto programmu key'us bet arī informāciju par dzelžiem.

Ierakstu labojaMarcisbee29.Jūlijs 2015 11:28

cik saprotu, vecais Key

WINDOWS 10 IR KLĀT!

Nuum, man vēl nav paziņojuma par to, ka jāinstalē, bet brālēns jau savā birojā sēž, rubina degunu un gaida, kad beigsies instalācija

Mans mazais signature ^^

ehh Manuprāt , liela jēga no 10nav , cik saprotu daudzi pāriet no 8ā uz 7ā , jo kkas neapmierina .. 10ais ar būs liels mēsls ..

Jā mani draugi jau lielas ka ir win 10 uzlikuši bet es vel neesmu saņēmis paziņojumu

Man arī rādās,ka varu jau instalēt,bet kaut kā bail vai tas kaut kā neietekmēs spēles un datoru.Vai no šādiem atjauninājumiem dators nevar kļūt lēnāks un (portatīvais) kļūt karstāks? Visu laiku esmu sēdējis ar Windows 7.

Man arī rādās,ka varu jau instalēt,bet kaut kā bail vai tas kaut kā neietekmēs spēles un datoru.Vai no šādiem atjauninājumiem dators nevar kļūt lēnāks un (portatīvais) kļūt karstāks? Visu laiku esmu sēdējis ar Windows 7.

Faktiski , Es tagad lejuplādēju Updates , kurus 3 gadus neesmu lādējis ... Cik esmu dzirdējs , tad win 10 nodrošina ātrāku darbību - datoram . Pašam gribas lejuplādēt ,bet ir bik bail ..

Go into "C:\Windows\SoftwareDistribution\Download" and delete everything in that folder. Tad uzspied Windows+R

un ieraksti wuauclt.exe /updatenow

man tādā veidā aizgāja

cik saprotu, vecais Key

Cik es lasīju viņi dod oem versijas vai arī uz microsoft profila reģistrētās. Key nemaz nebūs jāizmanto.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 30 atbildes  •  Kopumā lasīta 2652 reizes