Jautājums/ piedāvājums programmētājiem. :)

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki, spēļu entuziasti!.. Tātad man ir piedāvājums programmētājiem.. Varbūt ir kāds, kurš vēlas piedalīties kādā spēļu projektā, jo ir gan ideja, gan dizaineris, gan mārketinga speciālists, piertūkst tikai kāds, kurš to visu varētu saprogrammēt...

Sveiki, spēļu entuziasti!.. Tātad man ir piedāvājums programmētājiem.. Varbūt ir kāds, kurš vēlas piedalīties kādā spēļu projektā, jo ir gan ideja, gan dizaineris, gan mārketinga speciālists, piertūkst tikai kāds, kurš to visu varētu saprogrammēt...

Projekta budžets?

Ierakstu labojaEdgarsdesign7.Augusts 2015 08:59

Nju pašlaik vēl viss ir idejas līmenī, jo nav zināms vai kāds programmētājs atsauksies, tiklīdz būs atrasts, tad arī viss tiks tā pamatīgi plānots.

spēļu projekti pamazām sāk izmirt, tāpēc iesaku padomāt par kaut ko labāku.

spēļu projekti pamazām sāk izmirt, tāpēc iesaku padomāt par kaut ko labāku.

Kāpēc tu tā saki, ka izmirst?

Ierakstu labojaEdgarsdesign7.Augusts 2015 08:59

Būtu jauki, ja vispār tiktu aprakstīts nedaudz specifiskāk kas un kā. Teikšu, ka programmēt māku, nopietni spēles neesmu taisījis, bet C++ un Javu velku un kaut kādus Pong'us pat esmu paša prieciņam uzrakstījis. Ir arī daži Mākslīgā intelekta softi rakstīti, lai veiktu dažāda veida uzdevumus.

Vismaz es personīgi, parasti šāda veida aicinājumiem neatsauktos, jo vispār nekas netiek aprakstīts - kas par projektu, uz kādas platformas, t.i., kādām zināšanām tev ir jābūt un kāds ir atalgojums, ja tāds vispār ir.

Tas pats "saprogrammēt" jau nav īpaša māksla, tur ir arī jāsaprot, ko cilvēks vispār dara.

Būtu jauki, ja vispār tiktu aprakstīts nedaudz specifiskāk kas un kā. Teikšu, ka programmēt māku, nopietni spēles neesmu taisījis, bet C++ un Javu velku un kaut kādus Pong'us pat esmu paša prieciņam uzrakstījis. Ir arī daži Mākslīgā intelekta softi rakstīti, lai veiktu dažāda veida uzdevumus.

Vismaz es personīgi, parasti šāda veida aicinājumiem neatsauktos, jo vispār nekas netiek aprakstīts - kas par projektu, uz kādas platformas, t.i., kādām zināšanām tev ir jābūt un kāds ir atalgojums, ja tāds vispār ir.

Tas pats "saprogrammēt" jau nav īpaša māksla, tur ir arī jāsaprot, ko cilvēks vispār dara.

Nju pašlaik viss ir idejas līmenī, jo ir vēlme veidot dažādus spēļu projektus, tādēļ arī tiešu specifikāciju nevaru sniegt, jo ir iespēja arī tāda, ka idejas ir iespējams pielāgot programmētāja prasmēm.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 15:39

Cik noprotu, tad nevienam nav interese ja?

Kā jau augstāk minēts ir jāsaprot kas tas ir par projektu - valoda, platforma, atalgojums u.c

Pats pēc izglītības esmu mārketinga speciālists un pēc profesijas projektu vadītājs, ja es aizietu pie šefa un teiktu , ka man vajag finansējumu projektam, par kuru man ir dažādas idejas, bet nav nekāda konkrēta info, vai specifikācijas , mani vienkārši pasūtītu dillēs

Izveido specifikāciju, definē ko vēlies darīt un tad meklē programmētāju Tad arī būs atsaucība.

Tā tas ir, jā.

Analoģija būtu, ja tev piedāvātu nākt strādāt par programmētāju, ar tekstu: "Davai, nāc! Hz, ko te darīsi, bet gan jau kaut ko jau izdomāsim."

Šāda metode varbūt strādātu uz mazāk pieredzējušākiem cilvēkiem, kas vēl profesionāli to nedara un kam ir daudz brīva laika, bet kad ir jāsāk reāli ikdienā plānot savs laiks un citi resursi, tad piedāvājums neizklausās tik kārdinošs.

Sajūta, ka pieteiktos un pazaudētu vairākus mēnešus kamēr izkautos par to, kas īsti un kā notiek pirms vispār kaut kas sāk kustēties uz priekšu.

Tā tas ir, jā.

Analoģija būtu, ja tev piedāvātu nākt strādāt par programmētāju, ar tekstu: "Davai, nāc! Hz, ko te darīsi, bet gan jau kaut ko jau izdomāsim."

Šāda metode varbūt strādātu uz mazāk pieredzējušākiem cilvēkiem, kas vēl profesionāli to nedara un kam ir daudz brīva laika, bet kad ir jāsāk reāli ikdienā plānot savs laiks un citi resursi, tad piedāvājums neizklausās tik kārdinošs.

Sajūta, ka pieteiktos un pazaudētu vairākus mēnešus kamēr izkautos par to, kas īsti un kā notiek pirms vispār kaut kas sāk kustēties uz priekšu.

Nju pašlaik vairāk vai mazāk tā arī ir, ka tas būtu brīvā laika projekts, un, ja kkas labs izveidotos, tyad arī tiktu tālāk bīdīts uz priekšu..

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 15:40

Programmētāji par brīvu nestrādā pie citu projektiem, lol. Kur nu vēl brīvā laika projekts. Nekas nesanāks, esmu pārliecināts par to, bet good luck.

Programmētāji par brīvu nestrādā pie citu projektiem, lol. Kur nu vēl brīvā laika projekts. Nekas nesanāks, esmu pārliecināts par to, bet good luck.

Zinu, ka diži nekas nesanāks, ber mēģināts jau nav zaudēts..

Ierakstu labojaEdgarsdesign7.Augusts 2015 09:00

Cik tev gadu? Man 14 gadu vecumā arī gribējās būt adminam utt., veidot savu projektu. 1x paprovēju, nesanāca, sapratu, ka nav jēgas.

Cik tev gadu? Man 14 gadu vecumā arī gribējās būt adminam utt., veidot savu projektu. 1x paprovēju, nesanāca, sapratu, ka nav jēgas.

Kāda tam nozīme, cik gadu?!

Ierakstu labojaEdgarsdesign7.Augusts 2015 09:01

Strādā gan. Es par Strike.lv projektu nesaņemu nekādu atalgojumu. Bet šeit arī ir cita situācija, man ir main lauciņš kurā pelnu, šitais ir for fun projekts. Vienīgā atšķirība - te ir skaidrs kas un kā notiek etc.

Strādā gan. Es par Strike.lv projektu nesaņemu nekādu atalgojumu. Bet šeit arī ir cita situācija, man ir main lauciņš kurā pelnu, šitais ir for fun projekts. Vienīgā atšķirība - te ir skaidrs kas un kā notiek etc.

Nju jā, zinu, mums viss līdz galam nav izdomāts, bet tapēc jau tiek meklēti cilvēki, kuri domā līdzīgi, ir gatavi pirdalīties un visu to pasākumu pilnveidot un attīstīt..

Nu mate, ir ļoti reti izņēmumi.

Zinu ka meklē programmētāju,bet vai "komandā" ir vajadzīgi dizaineri?Man ir 14 gadi,māku rokās turēt zīmuli,mākslas skolā nogāju līdz 2 kursam...apnika.Nedaudz pieprotu grafisko dizainu ( Mans portfolio ).Domāju ka pa vasaru iegādāšos grafisko planšetu.

Ierakstu labojaEdgarsdesign7.Augusts 2015 09:02
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 18 atbildes  •  Kopumā lasīta 1594 reizes