Vai vēl atbalsta ?

Doties atpakaļ
Tēma slēgta

Sveiki. Ir tāda iespēja, ka varu pa lēto iegādāties Iphone 4S, tad gribēju apvaicāties vai viņu vēl vispār atbalsta IO'su ? Citi saka, ka atbalsta un citi saka ka nē, bet nu varbū te ir kāds gudrāks cilvēks un zināt kā īsti ir ? Paldies jau iepriekš.

Sveiki. Ir tāda iespēja, ka varu pa lēto iegādāties Iphone 4S, tad gribēju apvaicāties vai viņu vēl vispār atbalsta IO'su ? Citi saka, ka atbalsta un citi saka ka nē, bet nu varbū te ir kāds gudrāks cilvēks un zināt kā īsti ir ? Paldies jau iepriekš.

Atbalsta,bet var gadīties ka dažas aplikācijas un funkcijas var nedarboties (vismaz man tā liekas)

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:59

Kas ir viņi un ko atbalsta? Iespējams pagiras, bet nespēju iebraukt tavā jautājumā Tu domā vai update nāk āra and shit?

Ierakstu labojaNecroBob6.Jūnijs 2015 16:23

Jā, viss strādā, vismaz neesmu novērojis nekādas kļūdas sev

Ierakstu labojamaartijs6.Jūnijs 2015 16:26

Jā, viss strādā, vismaz neesmu novērojis nekādas kļūdas sev

Un kaut kādi IO's updeiti nāk arī ārā ?

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 21:00

Pats arī esmu Apple produkcijas lietotājs, tāpēc varu droši teikt to, ka iOS atjauninājumi uz iPhone 4S vēl tiek izlaisti. Iespējams esmu pārpratis jautājumu, jo tas ir neskaidri noformulēts.

Ja nemaldos, tad iPhone 4S šis bija pēdējais lielais OS atjauninājums iOS 8 (NOW), jaunāku iOS laikam tas nesaņems.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 21:00

Ir 4s man, pašlaik ir iOs 8.3 (jaunākais), pēc updeita pirmdien būs iOS 9, kurš arī atbalsta 4s.

Jebkurā gadījumā iphone viedtālruņi atbalstīs iOS un tikai iOS operētājsistēmu, android var būt tikai uz ķīniešu kopijas (par citām operētājsistēmām uz kopijām neesmu dzirdējis). Kā jau minēja augstāk, updeiti joprojām nāk un viss ir okey, pats lietoju 4, māsa 4s, strādā normāli, vismaz problēmu ar updeitiem un tādām lietām pagaidām nav bijis.

ceturtajam apdeiti pa manam vairs nebūs .. bet hz man īfouns riebjas

okey paldies par informāciju, to man arī vajadzēja!

Tēma slēgta
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 10 atbildes  •  Kopumā lasīta 2637 reizes