Mainu inFAMOUS: Second Son (PS4)

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Kā jau nosaukumā minēts, vēlos samainīt šo spēli pret citu (PS4) spēli. Ir vēl The Last Of Us: Remastered, ja būs vajadzība.

Nezinu, vai atradīsies kāds, bet tiem, kam ir interese un ir ps4 spēles, piedāvājiet. ss.lv arī tiek izmantots, bet kādēļ gan nepamēģināt arī šeit.

Nemokies, paņem digitālo versiju- 12 USD un Second Son noliec kolekcijā

Nemokies, paņem digitālo versiju- 12 USD un Second Son noliec kolekcijā

Nu man pašlaik nav daudz naudas un es nopirku digitālo Fifa 15 uz labu atlaidi. Man plānos iegūt vai nu Bloodbourne vai DragonAge Inquisition. Kādēļ Dragonage? Jo 44 stundu main story un 80~ stundu main story kopā ar side missions utt. Mani interesē labs un ne pārāk īss story. Vēl iespējams sākšu interesēties par Destiny, jo online vēl var. Bet nu, piedāvājumus pieņemu dažādus, ja kādam būs ko piedāvāt. =]

Ierakstu labojaEdgarsdesign6.Augusts 2015 14:48

Ja nebūtu jau pašam, tad paņemtu Infamous, ļoti patika. Ja tevi interesē gara spēle, tad iesaku paņemt Borderlands: The handsome Collection, ja jau neesi pirms tam kādu no sērijas spēlējis. Sižets varbūt nav tas pats garākais, bet Borderlands 2 nāk ar visiem papildinājumiem, padarot kopējo papildu misiju skaitu gandrīz virs 300.

Ierakstu labojaMikonens8.Jūnijs 2015 09:41

Ja nebūtu jau pašam, tad paņemtu Infamous, ļoti patika. Ja tevi interesē gara spēle, tad iesaku paņemt Borderlands: The handsome Collection, ja jau neesi pirms tam kādu no sērijas spēlējis. Sižets varbūt nav tas pats garākais, bet Borderlands 2 nāk ar visiem papildinājumiem, padarot kopējo papildu misiju skaitu gandrīz virs 300.

Heh, man ir ir Borderlands 2 GOTY steamā jau, ja gribēšu iet borderlands collection, tad pārējās daļas gan jau nopirātošu.

Heh, man ir ir Borderlands 2 GOTY steamā jau, ja gribēšu iet borderlands collection, tad pārējās daļas gan jau nopirātošu.

Personīgi ieteiktu neņemt Destiny, jo spēles saturs ir diezgan nekāds. AC4 joprojām ir laba izvēle, lai sevi nodarbinātu ilgi. Vai arī ietaupi naudiņu uz jauno Betmenu, vai Witcher.

Par Destiny neko labu nevaru pateikt, pašam ir.... Ļoti maz conntenta, tagad ar diviem expansioniem ir kaut cik spēlējams, bet nu so so.

Ierakstu labojaNecroBob8.Jūnijs 2015 13:52

BUMP! Varam runāt arī par pārdošanu.

Labprāt iemainītu pret kaut ko, bet redz es vēl neesmu izgājis nevienu savu ps4 spēli

Mans mazais signature ^^

Hehe. xD

Ko tu piedāvā?

Ja būtu izgājis kaut vienu, tad to pašu arī piedāvātu Es gan paturēšu atmiņā, ka Tev ir interese mainīties ar spēlēm, kad kādu finišēšu, tad uzrakstīšu, moš kaut kādu maiņu dabūsim gatavu

Mans mazais signature ^^

Ja būtu izgājis kaut vienu, tad to pašu arī piedāvātu Es gan paturēšu atmiņā, ka Tev ir interese mainīties ar spēlēm, kad kādu finišēšu, tad uzrakstīšu, moš kaut kādu maiņu dabūsim gatavu

Sure. Pašlaik vēlos nopārdot Oldschool Runescape accountu, ja tas izdosies, tad sev iepirkšu pāris lietotas spēles no amazones un tad tā izvēle būs lielāka, kad kādu pats pabeigšu. Jācer tik, ka kāds nopirks accountu, jo vēlētos to pašu CoD: AW vai to Destiny ar visiem expansions, jo gribu kaut ko priekš online arī.

Tjip bump, bet ja kāds ir ieinteresēts, infamous varu arī pārdot.

BUMP!

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 13 atbildes  •  Kopumā lasīta 1734 reizes