Pārdodu spēļu datoru!

Doties atpakaļ
Tēma slēgta

Pārdodu ļoti labu spēļu datoru, ideālā stāvoklī.

Derēs gan ikdienas lietošanai, gan spēlēm. Dators mierīgi pavelk jaunākās spēles uz labām grafikām ar labu fps. Lieki piebilst, ka datoram var arī pievienot divus monitorus.

-Datora specifikācijas- procesors: intel core i5 2500k 3. 3Ghz - (quad core) sandy bridge mātesplate: asustek - p8z68-v ram: 4x2gb corsair (8gb) videokarte: nvidia gtx 560ti 1gb hdd: 500gb

CENA: 350€

-citi aksesuāri- austiņas: razer kraken pro - melnas ar vada pagarinātāju/pārveido tāju. 35€ pele: steelseries kana - cs:go edition 15€ klaviatūra: tracer montana - melna 5€ monitors: samsung syncmaster 940n 10€

atrodas: rīgā P.S Pārdodu jo ir iegādāts portatīvais dators, un apnikušas datorspēles. P.S.S Lūdzu komentējiet tikai tad, ja tiešām domājiet iegādāties šo datoru."

Ierakstu labojaEdgarsdesign6.Augusts 2015 14:49

Tavā vecumā un ņemot, ka tu ļoti daudz geimo, to pašu csgo, neatmetīsi tā. Pagaidi pusgadu or so, tev sagribēsies hardcore gaming atkal, laptops nebūs tam paredzēts un tad tu Q_Q.

Tavā vecumā un ņemot, ka tu ļoti daudz geimo, to pašu csgo, neatmetīsi tā. Pagaidi pusgadu or so, tev sagribēsies hardcore gaming atkal, laptops nebūs tam paredzēts un tad tu Q_Q.

Nebūs, tas viss jau sākas arī ar to, ka es braukšu citur dzīvot. Un tur darba daudz, nebūs laika pc, kā arī šaubos vai būs vēl tāda baigā gribēšana geimot...

Ierakstu labojaEdgarsdesign6.Augusts 2015 14:50

Nebūs, tas viss jau sākas arī ar to, ka es braukšu citur dzīvot. Un tur darba daudz, nebūs laika pc, kā arī šaubos vai būs vēl tāda baigā gribēšana geimot...

Nu ko var zināt, bet tici man, spēļu pasauli nav tik viegli pamest kā tu domā.

Nu tiešām pamest nav viegli Es arī mēģināju kādu laiku atpakļ iet prom, jo visam pārdega smilga un domāju spēlēm saku ardievu, bet nu tagad WELCOME STRIKE.LV Labi nav tā, ka baigi aktīvi tagad kaut ko spēlēju, ps4 neesmu ieslēdzis no pirmā strike strīma, bet tam atkal cits iemesls Tā kā tici mums ar citronu, Tev gribēsies kaut ko uzspēlēt, nebūs tā, ka varēsi aiziet prom

Mans mazais signature ^^

Man jau būs portatīvais

Cik nolietota ir pele ?

Man jau būs portatīvais

Aj beidz, ar portatīvo nav malšanas.

Pelīte nolietota 3-4mēn, bet man jau pieteicās pircējs... Ja ņemsi pa @20€ tad atdošu tev.

[P.P.S OFF]datoram cena labi ja 300€[/P.P.S ON]

Tikko atcerējos to, ka pārdodas arī peles paliknis. SteelSeries qck vai qck+ tāds diezgan paliels.. CENA: 5€

Kāds ir tai kastei Valley rezultāts uz 1920x1080, ultra, x8 AA?

Ierakstu labojaEdgarsdesign6.Augusts 2015 14:51

nobanoja csgo abus accountus, tad jau apnīk

nobanoja csgo abus accountus, tad jau apnīk

Vacbanned?

Ierakstu labojaEdgarsdesign6.Augusts 2015 14:51

kur var sazināties ar Tevi ?

Numurs: 20449570 #ZVANI/RAKSTI

Kāds ir tai kastei Valley

here you go! http://prntscr.com/7fe7m0

Ierakstu labojaEdgarsdesign6.Augusts 2015 14:52

Kāds ir tai kastei Valley rezultāts uz 1920x1080, ultra, x8 AA?[/quote] here you go! http://prntscr.com/7fe7m0

tas tach rezultaats 720p un bez 8xAA. Prasiits tika 1080p ar 8xAA

Ierakstu labojaEdgarsdesign6.Augusts 2015 14:52

Nabadziņš

Tēma slēgta
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 18 atbildes  •  Kopumā lasīta 2213 reizes