Kā radies Tavs segvārds ?

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki, es te tā pēkšņi izdomāju, ka mēs varētu padalīties ar citiem strike biedriem kā radies Jūsu segvārds inernetā.

Kā zināms, es esmu Marcisbee un mans niks radās no mana vārda. Agrāk internetā bazarēju kā Wormy, bet tas nevienam īsti neiesēdās atmiņā un skolā mani sauca uzvārdā, kas man nevisai patika, tāpēc likvidēju Wormy un nejauši radās Marcisbee, tagad visi mani sauc vārdā Tā kā great success.

Kā ir ar jums ? Kāda ir Jūsu niku pagātne un kā tie radušies ? Būtu interesanti noskaidrot

Mans mazais signature ^^

nuuu šitas niks drošvien skaidrs kapēc no vārda..

kautkad baigi, baigi sen bija niks: eelektro... tātad pirmais E burts ir mans vārda pirmais un elektro vnk, kad es biju sīkāks baigi ņēmos ar elektroniku and stuff ..

tad vēl nereti ir lietošanā niks JEW-JITSU vai ar ( / starpā) - da es pat nezinu, kā šitais radās .. likās interesanta vārdu spēle un neliela loģika ir apakšā, ko jums ļaušu pašiem atkost ... bet nu principā vārdus izvēlējos, jo ar viņiem kautkādā ziņā (fiziskā or domām) ir saistīts.

Ierakstu labojaedza12.Jūnijs 2015 19:19

Šis niks mani pavada kopš es sāku sērfot internetā. Agrāk bija populāra čatošana irc un tml. tad nu vienā tādā sāku kā Goodman. Vēlāk ārzemju saitos niks jau bija aizņemts un tad nācās pievienot skaitļus. Vienkārši labs cilvēks .

Agrāk dzīvoju ar nick - Svetais, jo mācījos Katoļu privātskolā. Tad vienu vakaru izdomāju, ka gribu jaunu vārdu, kas raksturotu vismaz daļēji mani. So sēdējām ar biedru un domājām, skanēja Thug mentality, sāku domār par vārdu mentality un tā nozīmi un secniāju, ka ir diezgan atbilstošs maniem uzskatiem, tapēc nujau 8 staigāju ar šo pseidonīmu.

Ierakstu labojaMentality12.Jūnijs 2015 20:15

Vienkārši - es savu vārdu pārveidoju somiski (Mikko) un pieliku tam klāt somu izskaņu -nen, kas latviski būtu, piemēram, -iņš. Viens k pazuda, jo tad vēl ņēmu vērā somu gramatiku. Ar šo niku jau kādus 4 gadus parādos tīklā.

Draugs ārzemēs nodarbojas ar mūzikas produkciju, abiem patīk EDM (Electronic Dance Music) un Steve Angello, drauga pseidomims bija Antman, vienu vakaru sēdējām un kabinājām frāzi "Ant" pie producentu vārdiem, tā arī nonācu pie skudru želejas... Labāk par David Spaguetta vai David Baguetta ir...

Ierakstu labojaAntjello12.Jūnijs 2015 21:40

NecroBob ir atvasināts no mana iepriekšējā nika- NecroShemaleBob

Bob ,jo patīk SpangeBobs Un Necro, jo tāda ir mana orientācija

Bet ja nopietni- nekādās dziļās domas nav, pirms pāris gadiem dzerot alu ar šādu niku piereģistrējos LoL un kkā pielipa

Ierakstu labojaNecroBob12.Jūnijs 2015 22:41

Vienkārši un pretty random, meklēju niku, zināju, ka gribu kaut ko, kas saistās ar citroniem, bet galā būtu laba atskaņa. Citroni vienmēr patikuši, citronu nestea best.

https://www.google.lv/?gws_rd=ssl#q=lemon

+

https://www.google.lv/?gws_rd=ssl#q=wave

Basically, nezinu, kur es izrāvu vārdu wave, bet kaut kā tā sanāca. Pretty lame tho.

Nju mans niks radās tīri no mana izskata, jo esmu čirkainu matu īpašniece, līdz ar to jau ilgu laiku atpakaļ tiku saukta par sprogainīti Sjū.. Nju Sjū nekur neizmantoju, bet sprogainīte palika..

Man agrāk bij ļoti stūlbs niks...kolubs(gribēju sev niku kolumbs,bet nepareizi to uzrakstīju kad reģistrējos mājas lapā miniclip.com,ar tādu nodzīvoju 2 gadus.Nesen sapratu kad mans vārds nav daudziem cilvēkiem Latvijā,un jo ir rēcīgi klausīties kā amerikāņi to izrunā(Meitedžs)

Nju mans niks radās tīri no mana izskata, jo esmu čirkainu matu īpašniece, līdz ar to jau ilgu laiku atpakaļ tiku saukta par sprogainīti Sjū.. Nju Sjū nekur neizmantoju, bet sprogainīte palika..

tu gadījumā kādu brīdi nebiji vienā IRC čatā ? Rullz

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:47

Izdomāju šo lietotājvārdu,jo man uz ātrumu vajadzēja izdomāt Steam un PSN nicname.Nevarēju saprast kādu likt un tāpēc ieliku savu vārdu un dzimšanas ciparus 1998.Beigās izdomāju noņemt ciparus 19,jo bez tiem labāk izklausās.Un tagad vienmēr lietoju šo lietotājvārdu.

ļoti patīk seriāls "the sopranos family"

tu gadījumā kādu brīdi nebiji vienā IRC čatā ? Rullz

Nebiju gan,..

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:47

Kad vajadzēja izdomāt niku, bet galīgi nebija iedvesmas, es vienkārši paņēmu mīļākā Green Day albuma nosaukumu. Tad kad uzzināju, ko patiesībā nozīme šis vārds bija jau par vēlu

Kad mācījos pamatskolā, parasti ņemu līdz banānus garajā starpbrīdī ēdu, tā arī tiku pie tādas iesaukas

[IZŅEMTS / nesaskaņotas reklāmas nav atļautas]

Ierakstu labojaMarcisbee13.Jūnijs 2015 17:22

Bet ja nopietni- nekādās dziļās domas nav, pirms pāris gadiem dzerot alu ar šādu niku piereģistrējos LoL un kkā pielipa

Drīkst jautāt kāpēc tev tāds avatars?

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:48

Drīkst jautāt kāpēc tev tāds avatars?

Iespējams, ka savā ziņā viņš redz kādu līdzību tam vai vienkārši kāds random photo.

• gan jau, ka tam ir kāda dziļāka doma tam ir, tikai mans minējums. ^^
Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:48

eh.. mans niks radās tālajā 2006. gadā spēlējot quake2.. sanāca tā ka vienu rītu serverītī bijām 2 cilvēki un otrajam niks bija bad1.. ilgi nebija jādomā ko likt pretī.. tā nu šis arī ir palicis kā main nikneims.. cē es gof vazājos ar niku 13 kas radās iepriekšējā darbavietā (admins interneta cafē - PLANĒTĀ <-- šī nav reklāma ) spēlējot cē es viens punkts seši un uzjautrinoties par sīkajiem lokālajā serverītī.. pirmais kompis kurš iekrita acīs bija 13..

Ierakstu labojaEdgarsdesign15.Augusts 2015 06:38

Mans niks sāka savu dzīvi ar -=lion=- izskatu spēlējot Unreal Turnament un Quake III iekš interneta kafejnīcām. Vajadzēja niku un biju nopircis "lion" šokolādes batoniņu vēlāk nometu -= =- tas atkal padarīja manu niku aizņemtu daudzās vietnēs tad nu tad izaudzeju burtus lielus un aizvietoju "s" ar "z" just fur funz, tas bija aptuveni ap to pašu laiku, kad izveidoju gamerx iespējams tas arī ietekmēja dīvaino burtu maiņu vēlāk arī pārlatviskoju. Lietoju abus LIONz un LAUVz atkarībā kādā vietnē, vai kāda noskaņojumā es esmu kādu laiku skraidīju iekš COD ar niku Sir Snipesalot un ar niku Run3R iekš CS un norāvu banus savā serveri no saviem adminiem

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 24 atbildes  •  Kopumā lasīta 2244 reizes