Podkāstu un tiešraižu nākotne

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki!

Kā jau zināms mēģinājām veidot podkāsta tiešraidi ar numuru 2, kas neizdevās dažādu iemeslu dēļ, gan tehnisku, gan cilvēcisku. Tāpēc paziņošu, ka podkāsts #2 tiek uzskatīts par nenotikušu un turpmāk šāda veida podkāsti vairs nebūs. Nākošais podkāsts būs jau savādākā formātā - respektīvi mēs būsim 3 cilvēki, maksimums 4 (mainīsies 4. cilvēks). Tie vairs netiks filmēti birojā, bet gan katrs no sava štāba/mājas, caur web kamerām, runāsim par spēlēm, fonā neko nespēlēsim, jo tas maximāli novērš uzmanību. Kad būs pirmais šāda veida podkāsts, vēl nemācēšu teikt, jo viss vēl ir jāsakārto, lai to maz varētu sākt darīt.

Par tiešraidēm, tās būs turpmāk ieturētas no strike komandas biedriem individuāli. Kad kāds izdomā paspēlēt spēli tiešraidē, tad varēs to darīt caur strike twitch kontu. Respektīvi strīmoti tiks turpmākie podkāsti kā arī individuāli mēs katrs (arī tie kuri podkāstos nepiedalīsies) varēsim spēlēt spēles un individuāli pavadīt laiku ar Jums.

Šāds variants tiks ieturēts vairāku iemeslu dēļ. Viens no tiem ir tāds, lai varētu vieglāk un bez problēmām savākties visi.

Mans mazais signature ^^

hmm principā group video call ...

vēl varētu ieteikt kādu Onlain spēli kapāt tikai tā lai skatītāji ar var piedžoinot.. protams varbūt ne svarīgo strīmu laikā.

minekraftu onlainā

Ja tiek pārveidots uz šādu formātu, vai ir apsvērta iespēja podkāstus pēc tam glabāt savā Utube kanālā, lai cilvēki arī pēc tam var noskatīties?

Varētu būt diez gan intresants formāts.Lai veicas

Mentality, jā tiek likts youtube kanālā ieraksts, arī pirmais podkāsts ir noskatām youtube kanālā

Mans mazais signature ^^

Cerams ka būs kaut kas kā TGS (The Game Station) podcāsti, 4cami, visi izbauda labi laiku, spelē geimus, apspriež visu, utt.

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 07:44
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 5 atbildes  •  Kopumā lasīta 1787 reizes