portāla uzlabošanai

Doties atpakaļ
Tēma slēgta

Labas dienas. Tomēr nolēmu piereģistrēties, jo pēdējo gadu laikā tomēr vairāk uzrunā foruma diskusijas un dažādu rakstu lasāmviela, bet nereti paralēli darbam internetā nav diez ko daudz to forumu palicis, kur aktivitāte būtu pietiekami lielā mērā augsta, lai aktīvi apmainītos komentāriem, šo to jaunu pārlasītu u.tml.

Principā tēma ar pāris ieteikumiem, kuri, manuprāt, kā nelieli uzlabojumi iederētos portāla pilnveidei. Nē, es neskatījos foruma ziņojumus no A līdz Z par to vai šādi jautājumi jau ir diskutēti, bet domājams ar tādu kuplāku programmētāju kolektīvu visādi sīkumi ātri vien jau būtu novērsti, ja būtu vajadzība.

1) Sāksim ar to, ka reģistrējoties tiek nosūtīts reģistrācijas apstiprinājuma ziņojums uz norādīto epastu. Tas uzrādās samērā vizuāli nekorekti jeb nepilnīgi - varbūt, protams, kādā maģiskā kārtā mans dators ir pie vainas, bet nu pārbaudīju no mozillas un chrome - puslīdz vienādi attiecībā uz konkrēto problēmu:

mozilla firefox: Attēla apraksts

google chrome: Attēla apraksts

2) Augšējās opciju izvēlnes joslu funkcionēšana - būtu nedaudz patīkamāk, ja uz konkrētās pogas atkārtota darbība aizvērtu atvērto logu, t.i., piemēram, uzspiežu uz bultiņas - tiek atvērts opciju baltais logs, uzspiežu atkārtoti vēlreiz - tiek aizvērts. Attēla apraksts

3) Strike.lv jaunumi un to slaidrāde - protams, kurš gan vairāk domās par to, kādu krāsu titulbilde tiek ievietota, ja galvenais ir saturs u.tml, bet tomēr nereti izskatās, ka krāsu "savstarpējās attiecības" neiet kopā - t.i. tieši gaiši pelēkais un plāni baltais teksts.

Attēla apraksts

Gribēju vēl šo to uzdrukāt, bet pagaidām īsumā viss, jo šis tas vēl pārdomājot ir diskutējams un gaumes lieta, bet nu augstākminētie punkti, manuprāt, varētu tikt pamainīti, ja nu vienīgi nav kāds arguments, kāpēc lai to nedarītu. Protams, nevienam "gabals" no tā nenokritīs, ja arī to visu nepamaina u.tml, bet tomēr visiem ir patīkamāk, ja tiek nodrošināta acīm tīkama lietošanas saskarne.

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 09:06

Pilnībā piekrītu tavam sacītajam, esi pelnijis kudosu.

Ieteikumi tiks ņemti vērā

Par 1. noteikti tas nav atkarīgs nevis no pārlūka, bet gan e-pasta sistēmas, kura tiek izmantota. Man uz gmail tiek renderēts ļoti smuki, tā kā šis ir pirmais email templeits ever, tad varētu būt, ka kāda sistēma norenderē neforši Tiks salabots nevertheless.

Vairāk priecējošam tomēr jābūt, ka e-pasts atnāk un arī ne spamā, pie tā ilgi strādāju un e-pasta spam check vērtējums svārstās no 9.5 līdz 10 no kopējiem 10 punktiem, kas ir izcili!

https://i.gyazo.com/257a9cb65ae755c201b15b38fb70e911.png

Par 3. noteikti vairāk pašiem redaktoriem būtu jāņem vērā, jo ir diezgan neiespējami izveidot, miljons krāsām bildēs, perfekti salasāmu skatu.

Anyway paldies

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 14:16

Mans mazais signature ^^

par otro punkti nesaņēmu ne atbildi, ne redzu arī kādu risinājumu veiktu

par otro punkti nesaņēmu ne atbildi, ne redzu arī kādu risinājumu veiktu

neredzu tam baigāko vajadzību

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 09:07
Tēma slēgta
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 4 atbildes  •  Kopumā lasīta 1514 reizes