Capital datora lietotāji

Doties atpakaļ
Tēma slēgta

Hei, šeit kāds izmanto CAPITAL datoru? Kādas atsauksmes? Kādu lieto? Vai nav tā, ka pēc garantijas nenobrūk? Izdevīgas cenas datoriem? Paldies. Vai labāk pašam likt kopā?

nejau Capital paši ražo visas datordetaļas .... viss ko viņi dara iepērk no lielajiem ražotājiem detaļas un saliek kopā vienā kastē tas arī viss..

es liktu pats kopā zinot ko es gribu un ko man vajag.

Hei, šeit kāds izmanto CAPITAL datoru? Kādas atsauksmes? Kādu lieto? Vai nav tā, ka pēc garantijas nenobrūk? Izdevīgas cenas datoriem? Paldies. Vai labāk pašam likt kopā?

Capital ir naudas izspiešana,labāk pašam salikt kopā.200+eur lētāk

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 16:57

Kursabiedrs nopirka kautkādu ap 500€... Pēc 2 nedēļām uz ekrāna vairs neko nerādija

Ierakstu labojaBurton21.Jūnijs 2015 12:43

Capital ir naudas izspiešana,labāk pašam salikt kopā.200+eur lētāk

Kāpēc naudas izspiešana? Negribi nepērc Capital ir vieta cilvēkiem kuri negrib ņemties ar skrūvēšanu un detaļu meklēšanu, bet visu nopirkt jau gatavu + Capital serviss ir augstā līmenī ar garantijām nebūs ne mazāko problēmu

Kā saka, skopais maksā divreiz, pats esmu iegrābies uz mistiskajiem, iveikaliem kur prece saplīsts, bet pārdevējs mēģina apšņākt un lai atgūtu naudu ir jātaisa expertīzes , jāiet uz PTAC utt kas kopā aizņem kādus 3 mēnēšus.

Tāpēc par naudas izspiedējiem viņus nav korekti saukt, cits tirgus segments.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 16:57

Nopirku 2013.gadā datoru no CAPITAL pa 366LS, joprojām iet un nevaru sūdzēties. 8GB RAM, 1TB HDD, Nvidia GTX650Ti, viss čotka

Piekrītu @NecroBob, ja negribi ņemties ar detaļu meklēšanu un likšanu kopā, tad labāk pērc no capital.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 16:58

Pats itka tikai 1 reiz iepirkos capital. Itka nebija slikts pirkums un iepirkta prece jau kalpo gandrīz 2 gadus. Es domāju ka visi kas nīst Capital ir tie kam rokas aug no tā gala kur viņam jāaug. Un nav bail pabakstīt to dzelzi. Vismaz zini kas lācītim vēderā, nevis kaut kas ķipa čalis teica ka labs pc... Vairāk nezinātāju vieta kur iepirkties.

Tēma slēgta
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 8 atbildes  •  Kopumā lasīta 2991 reizi