Pēdējā spēle, kurā izcīnīji platīna trofeju/ačīvmenti 100%

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Būtu interesanti uzzināt vai kāds no STRIKE.LV arī mīl mēģināt sakrāt visus spēles ačīvmentus?

Piemēram man pašam pēdējie 100% ačīvmenti bija spēlēm Run Sacboy un Paint Park Plus.

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 09:07

diemžēl nevienā spēlē nēsmu dabūjis pilnīgi visus, jo parasti pamanu kādu achievmentu kurš nu ir nereāls un, tad atmetu ar roku

100% game - The Binding of Isaac: Rebirth

GTA SA

Ierakstu labojamaartijs23.Jūnijs 2015 17:23

Vienīgā spēlē ko esmu izgājis uz vissiem 100% ir.....Lego Star Wars

Vienu brīdi man tf2 bija visi achiviementi bet visu laiku nāk jaunu update un jauni achievementi

Brothers - A Tale of Two Sons bija interesanti un viegli.

Far Cry 3 & Far Cry 3 Blood Dragon ir vienīgās spēles, kuras esmu izgājusi uz visiem 100%, visi side questi un pārējais. Ļoti jautri ~30 stundas pavadītas šajā spēlē. Noteikti ir vērts šo spēli izmēģināt!

Mainkrafts ibio.

Mainkrafts ibio.

mainkrafts uz steama tak nav ?

ja būtu, tad man būtu

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 09:07

Half-Life 2 Pagaidām vienīgā spēle, kam man ir 100%

Man ir 1 spēle uz 100% sasniegumu izpildi Poker Night at the Inventory

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 09:08

Mans mazais signature ^^

Steam saka, ka ideāli esmu pabeizis 4 spēles ar visiem achivements un tās ir : Resident evil 4HD, Spoiler Alert un pārējās 2 neatceros, jo ir pa daudz spēles steam, lai pat atrastu

Ierakstu labojaDJkikisa5.Jūlijs 2015 20:08

Mount and Blade: Warband

Vakar vakarā dabūju platīna trofeju Resistance Burning Skies spēlē.Būtu jau dabūjis ātrāk platīnu,jo vajadzēja izspēlēt tikai vienu raundu pa Online,bet bieži vien man pārtrūka interneta saveinojums un spēlētāji no rītiem ir ļoti maz.Vajadzīgi 6 no 8 spēlētājiem,bieži vien bija,ka pietrūka tikai 1 spēlētājs un tas pats pēc dažām sekundēm izgāja arā no loby un tad bija jāgaida divi spēlētāji.Līdz varēs sākt maču.

Kārtējais platīns dabūts Knack Spēle kopā izspēlēta tika 6 reizes ,4 reizes uz Normal limeņa ,lai savāktu ar 6 zvaigznēm reto dimanta knacku,un pārējās divas uz Hard un Very hard grūtības līmeņa! Kopumā spēle ļoti laba ,kaut arī domāta priekš mazajiem ,bet viss mazs nav jāsit zombiji ,ka tas ir katrā tagadējā jaunā spēlē! Gličajnu trofeju nav viss skaisti lec ārā pac! Vienīgais ieteikums ,kas vēlēsies platinot ,lai sāk ar Easy līmeni ,jo tā būs biki vieglāk un ātrāk savākt tos visus knakus priekš trofejas un platīna trofejas ! Platīna grītība 5/10,bet vēlreiz točna neplātinotu šo speli ,jo tagad jau vemt gribās no šis spēlēs ! Tas pagaidām arī no manis viss!

Nu varu sarakstam pievienot : Attēla apraksts Edit: 2. daļu arī izgāju ^^ Jāgaida 3. ja vien būs. Attēla apraksts Pagaidam Perfect games man ir 7 ^^ Un nākamo iziešu The Wolf Among Us ^^ Liels mīnus šim spēļu sērijām ir tāds, ka viņas ir īsas Edit2: Izgāju arī The Wolf Among Us ar visiem achievements: Attēla apraksts Esmu vīlies, ka ejot spēli pa 23 eiro es 5 reizes satapu bugus, kuru dēļ nācās pa jaunu pārlādēt saglabāto spēli. Un jā kārtējo reizi ļoti īsa spēle Spēli var iziet kādās 7h ja nesastopi bugus un neturi ieslēgtu kamēr kkur atej ^^ Edit3: Īsākā spēle, kuru esmu spēlējis. Prasīja 64minūtes, lai izietu un satur tikai 1 achievement:( Attēla apraksts

Ierakstu labojaDJkikisa6.Septembris 2015 00:23

Nu vēl viens geims uz 100% Attēla apraksts

Ierakstu labojaHayley Quinn3.Septembris 2017 17:49

Beidzot savācu visus DiRT Rally achievementus

Attēla apraksts

Ierakstu labojashadow11821.Maijs 2016 09:47
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 34 atbildes  •  Kopumā lasīta 2195 reizes