Spēļu franšīzes.

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Laba diena jums visiem biedri geimeri! Es nezinu vai šāds jautājums jau ir bijis,bet jautājums paliek šāds: Kāda ir jūsu mīļākā spēļu franšīze? (viena spēle nevar skaitīties un vēlams vairāk kā 2 ) Man pašam personīgi šis ir grūts jautājums jo spēļu franšīzes man daudzas patīk,bet nu tomēr laikam vismīļākā un kuras visas ir izietas ir Mass Effect sērijas. Nēesmu atradis spēli ar labāku story kas liekas tik ļoti ticams kas nākotnē varbūt varētu notikt,protams tā ir fantāzija bet kuram gan nepatīk pafantazēt?

P.S Priecīgus Jāņus! /Dragoback/

Ņemot vērā, ka es personīgu spēlēju dažādas spēles, pat ļoti vecas, tikai tāpēc lai pačekotu kas labs tur notirk. LAikam jau būs jāmin Call Of Duty. Bet par mīļāko īsti saukt nevar. Spēlēju visu kas ir pa ķērienam. Un arī no garīgā.

Es vienozīmīgi ar abām savām rokām par Uncharted franšīzi,jo ir diezgan interesanti kaut ko uzzināt par senākiem laikiem un grafika spēlei ir brīnišķīga,tāpat arī spēles stāsts ir interesants. :s_love: Vēl varētu būt God of war kur Kratoss šķaida Spartiešus. Un protams Metal of Gear solid, kurai diemžēl pēdēja daļa manuprāt būšot Phantom Pain? Metal of Gear Solid atceros, kā vēl spēlēju uz veco PS2.

Ierakstu labojaEdgarsdesign7.Augusts 2015 09:37

No franšīzēm Bioshock, Bioshock 2 un Bioshock: Infinite + DLC.

Man bija grūti izvēlēties. Esmu spēlējusi vairākas franšīzes, bet noteikti 3 labākās ir Walking Dead, Dead Island Far Cry. Vēl noteikti vērts pieminēt ir GTA un Witcher. :s_blush:

E: Gribēju piebilst, ka pēc manām domām, Walking Dead noteikti ir vērts spēlēt katram! Kurš gan nezin Walking Dead? Brīnišķīgs stāsts un spēles veids, kā arī tā sajūta, ka ir veselas 2 sezonas ko spēlēt, un ap 2016 gadu saka, ka iznāks arī trešā!

Ierakstu labojaEdgarsdesign7.Augusts 2015 09:37

Man bija grūti izvēlēties. Esmu spēlējusi vairākas franšīzes, bet noteikti 3 labākās ir Walking Dead, Dead Island Far Cry. Vēl noteikti vērts pieminēt ir GTA un Witcher. :s_blush:

STRIKE.LV meitenes arī sāk reģistrēties vai arī es maldos,ka @Loreta tu esi meitene

Ierakstu labojaEdgarsdesign7.Augusts 2015 09:38

STRIKE.LV meitenes arī sāk reģistrēties vai arī es maldos,ka @Loreta tu esi meitene

Nu esmu gan meitene, redz, ka meitenes spēles arī spēlē!

Ierakstu labojaEdgarsdesign7.Augusts 2015 09:39

visiem baigias šoks, ka meitenes ar kapā geimus

enivej: man patīk DEUS EX afigenna, kā arī mass effect

visi tie šuteri Cod MoH arī izieti bet tie kā jau šūteri meh

NFS izņemot pēdējās 3 ar iziets

ganjau vēl kas

Daži jau noteikti no Strike komūnas zina, bet man visu laiku mīļākā franšīze ir Fallout, ir spēlētas visas galvenās daļas (Fallout 1;2;3;New Vegas) Nākamā noteikti ir Grand Theft Auto sērija, kad biju jaunāks Vice City un San Andreas tika pavadītas simtiem stundas Protams, nedrīkst aizmirst par Half-Life, galu galā tā ir spēļu sērija, kas mani pievērsa geimingam. Sen, sen atpakaļ HL1 tika iziets tik daudz reizes, ka zināju katru easter egg un visas vietas kur un kādos daudzumos atradās pretinieks Visbeidzot dažas franšīzes, kuras ir vērts pieminēt: Borderlands, Call of Duty (jebkura daļa pirms Ghosts), Counter-Strike, Far Cry, Need for Speed. Gribētos jau daudz ko jaunu pamēģināt, bet ne PC, ne maciņš uz doto brīdi neatļauj.

Ierakstu labojaEdgarsdesign7.Augusts 2015 09:40

Gran turismo,metal gear solid, ace combat, Final Fantasy, god of war,Uncharted un tā varu vēl turpināt. Protams, visas pamatā ir uz Ps. Tākā Ps spēlēju kopš paša 1.

Ierakstu labojaDJkikisa25.Jūnijs 2015 19:10

Prince of Persia un Bioshock, Age of Empires

Grūti vienu nosaukt. Kopumā, ilgākā laika periodā skatoties, vienmēr esmu mīzis karstu uz jaunajām GTA daļām (visas esmu nopircis un n reizes izspēlējis), Borderlands Elder Scrolls arī noteikti ir topa augšgalā. Kādreiz ļoti patika arī Need for Speed un Assassin's Creed, bet nu, tās kaut kā liekas samaitājušās.

Man laikam pie sirds visvairāk gāja Metro un Half-Life gabali. Portal arī bija intersants. Esmu kaut kā to lineāro fans.

Mīļākā laikam būs Saints Row franšīze, bet nevaru neko teikt par pēdējo daļu Gat out of hell -neesmu spēlējis. Varbūt kāds ir spēlējis un var pateikt kāda šī daļa ir?

Mīļākā laikam būs Saints Row franšīze, bet nevaru neko teikt par pēdējo daļu Gat out of hell -neesmu spēlējis. Varbūt kāds ir spēlējis un var pateikt kāda šī daļa ir?

Story ziņā bik īsāka, nekā SR IV, arī karte mazāka, bet vismaz savādāka, nevis tā pati Steelport, kas bij iepriekšējās divās spēlēs. Nevar customizēt savu čaru, var spēlēt vai nu kā Johnie Gat vai Kinzie. Ir lidošana, kas ir diezgan awesome, labāk nostrādāta gaisa vadība, nekā ceturtajā. Visā visumā tīri ok, ir Saints Row vārda cienīga

Ja par franšīzēm, tad vienu mīļāko būtu grūti nosaukt, jo patīk daudzas. Grand Theft Auto, Far Cry, Saints Row, DiRT, GRID, Fallout, The Elder Scrolls. Neesmu izvēlīgs

Ierakstu labojaEdgarsdesign7.Augusts 2015 09:41

Fallout, Bioshocks, protams Portal.

Nākamo gan ko jaudīgāku, jo ieplānots salikt jaudīgāku pc.

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 07:06

Man tuvu pie sirds ir Master Chief stāsts , tātad Halo franšīze, bet tikai spēlēju PC relīzes. Tā pat esmu izspēlējis visas Age of Empires daļas (mīļākā ir 2).

Final Fantasy.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 17 atbildes  •  Kopumā lasīta 1429 reizes