Strike ieteikumi

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki! Es esmu Strike kopienas loceklis jau pāris gadus, tāpēc es jūtos kvalificēts norādīt pāris lietas vietnes un zīmola dizainā, kuras varētu uzlabot.

1) Sāksim ar zīmolu. Strike ir tālu no IGN vai Gamespot, bet tas nenozīmē, ka mums nevajadzētu mēģināt laizt mūsu vārdu pasaulē. Lielas fanu kopienas izveidošana ir ilgs process, kas prasa laiku, taču es ierosinu nelielu soli, kas vismaz mazliet varētu palīdzēt - Strike Twitter lapā varētu būt veiktas izmaiņas. Katrs jauns Strike raksts tiek tur izlikts, taču šiem ''tvītiem" tiek pievērsts maz uzmanības. Iespējams, ka nākotnes tvīti varētu tikt atzīmēti ar atbilstošās spēles un izstrādātāja hashtagu, tādejādi iegūstot kaut pāris jaunu klikšķu, ja rakstīto retvīto.

2) Lietotāju profila dizains. Citiem lietotājiem tas var nebūt tik aktuāli, bet tiem, kuri regulāri publicē žurnālus vai spēļu apskatus, es uzskatu, ka tas varētu būt noderīgi. Mans ieteikums ir īpaša profila cilne vai stūrītis, kurā būtu redzams viss rakstītais saturs, ko esi izveidojis vietnē. Tajā būtu attēloti visus tavi spēļu raksti, biedru žurnāli, utt. Kopumā - pārskats par tavu aktivitāti vietnē. Man tas būtu svarīgi, sazinoties ar spēļu preses menedžeriem, jo savā e-pasta ziņojumā viņiem es varētu vienkārši iekļaut saiti uz savu Strike profilu, nevis katru reizi uzskaitīt dažus no saviem spēļu apskatiem.

Ja iespējams, es vēlētos dzirdēt jūsu atsauksmes par šiem ieteikumiem. Būdams vietnes fans, es vēlos, lai tā turpinātu augtu, un manuprāt, pat mazākie soļi spēj kaut nedaudz palīdzēt.

Sveiki! Es esmu Strike kopienas loceklis jau pāris gadus, tāpēc es jūtos kvalificēts norādīt pāris lietas vietnes un zīmola dizainā, kuras varētu uzlabot.

Domāju, ka lielu artavu dotu pastāvīga reklāmu došana, ar ko 2018. gadā jau tika (veiksmīgi) eksperimentēts. Pieņemu, ka to uzturēt prasītu pārāk daudz līdzekļu, lai kāds to tikai hobija līmenī būtu gatavs darīt. Man liekas, ka reklāmas ir visoptimālākais veids, kā piesaistīt klikšķus un skatījumus. Piekrītu, ka jādomā būtu par plašākas publikas piesaistīšanu, bet man liekas, ka administrācijas vidū īsti neviens nav kvalificēts tam.

Ierakstu laboja027.Jūlijs 2020 17:01

1) Yea. Varam sociālos saitus atdzīvināt. Vai tas sakasīs kādu ekstra klikšķi? Iespējams.. Vai no strike/redaktors ko iegūst? Strike noteikti nē. Redaktors? Nemācēšu teikt..

2) Doma nav slikta.

Piekritīšu Fen visos apgalvojumos. Reklāma būs efektīvākais. Administrācija diemžēl šeit ir kāda ir. Iespējams solis nr 1 ir administrācijas refresh.

Administrācijai vai kas šeit atbild par lietu kārtību vajag uztaisīt sapulci un kārtīgi izlemt ko darīt ar šo lapu savādāk pašlaik izskatās ka nav konkrēti mērķi un vērtības un skaista lapa tiek laista zudumā tādēļ ka cilvēki nespēj vai nevēlas būt profesionāli un nopietni.

Administrācijai vai kas šeit atbild par lietu kārtību vajag uztaisīt sapulci un kārtīgi izlemt ko darīt ar šo lapu savādāk pašlaik izskatās ka nav konkrēti mērķi un vērtības un skaista lapa tiek laista zudumā tādēļ ka cilvēki nespēj vai nevēlas būt profesionāli un nopietni.

Šoreiz atturēšos.

Ierakstu laboja029.Jūlijs 2020 16:18

Šoreiz atturēšos.

Protams labāk atturies un savu negatīvo žulti izgāz personīgos apvainojumos caur privātajām ziņām mister pieaugušais.

1) Twitter īsti nelietoju un nezinu vai tas vispār ko dotu klikšķu ziņā. Lapas popularizēšana Discord serveros, manuprāt, būtu efektīvāk un jebkurā gadījumā tie viens otru neizslēdz.

Un neredzu problēmu, lai vienā vietnē eksistētu arī divi pretēji viedokļi. Nevajag līst vienam otra dārziņā un viss būs labi. Ja izsakam kritiku, tad, protams, pamatojot, jo teksti “piespiedu sevi klausīties, jo cerēju, ka būs kas cits, bet izrādījās tas pats Bezcerīgais” ir diezgan smieklīgi, ņemot vērā, ka nosaukumā skaidri bija norādīts, ka tas ir Bezcerīgais. Ja nepatīk, tad drīkst neklausīties vai arī veidot savu pilnībā profesionālu un nopietnu podkāstu, kas noteikti tikai piesaistītu vairāk cilvēku šai lapai.

Administrācija drīkst ar mani sazināties, ja tai nav vēlmes attīstīt šo lapu un vēlas sevi atbrīvot no galvassāpēm, kas saistītas ar to.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 6 atbildes  •  Kopumā lasīta 445 reizes