Mūzikas programmas.

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Laba diena visiem! Es pēdējā laikā sāku iedomāties kad varētu pats kaut ko samiksēt uz PC. Varbūt varat ieteikt kādas vienkāršas programmas kur var taisīt mūziku? Es piemēram esmu sācis lietot MAGIX music maker 2014 tikai man kautkas ar kraku tur nav kārtībā un rāda kad trial drīz beigsies etc.

Cik pats esmu skatījies tad magix bija labs, bet ja nemaldos tad FL Studio bija lielāka piekrišana. Un laikam profesionālāks. Bet nu sabaksti vienu, saved kārtībā kreku un skaties, tad pabaksti citu. Saprastīsi kas Tev pašam patiks labāk. Un uzreiz jāsaka ka smagi maldies ja domā ka tas būs tiaki likt iekša gatavos ierasktus un miksēt skaņas.

Bet nu pamēģini, paskaties, varbūt kaut kas izdodas.

Ierakstu labojaJur4iks25.Jūnijs 2015 11:58

Viennozimīgi FL Studio.

Fl studio. Cubase 7 vai 8

FL Studio 12 Cubase 7-8 Logic Pro (Mac) Reason

Ja vēlies veidot Mixus, vai ko tādu.

Virtual DJ Traktors Un bija vel viena kad acerēšos izlabošu.

Nekādā gadījumā neaizmirsti par sampļiem,Synth,Drum Kit. Šeit Tev palīdzēs: http://audioz.eu | http://proaudiozone.eu/

=========================================================================================== Pats grūtākais ir iesākt, bet kad fišķu noķersi, sapratīs cik aizraujoši tas ir.

vienīgais ar ko es esmu spēlējies, Garage Band

Ja tu ar "samiksēt" domā salikt kopā, izmanto AudaCity.

Mazliet advancētākai salikšanai izmantotu VirtualDJ.

Ja tu gribi veidot dziesmu remiksus, vienozīmīgi FL Studio vai LMMS (Bez maksas).

Ierakstu labojalollka27.Jūnijs 2015 17:31

Ja tu gribi veidot dziesmu remiksus, vienozīmīgi FL Studio vai LMMS (Bez maksas).

Uu ...ir gan kaut kas bezmaksas

Ierakstu labojaEdgarsdesign6.Augusts 2015 16:47

Ir ir bez maksas, šitais vairāk iesācējiem (kā man ), jo vieglāks interfeiss, bet toties atkal šis un tas protams iztrūks no FL Studio.

Ierakstu labojaEdgarsdesign6.Augusts 2015 16:48

Ir ir bez maksas, šitais vairāk iesācējiem (kā man ), jo vieglāks interfeiss, bet toties atkal šis un tas protams iztrūks no FL Studio.

Es domāju ka nekas nav labāks par šo Mūzikas veidotājs

Ierakstu labojaEdgarsdesign6.Augusts 2015 16:49

Es domāju ka nekas nav labāks par šo Mūzikas veidotājs

īstenībā diezgan prikolīgs saits.

Ierakstu labojaEdgarsdesign6.Augusts 2015 16:49

Visādus nosaucāt, bet neviens nepieminēja Ableton. Cik es atceros, man viņš patika labāk par FL

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 11 atbildes  •  Kopumā lasīta 1587 reizes