Mazkompītis

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Budžets ~1k jevras (lol wtf). Korpuss, SSD un baroklis (ja par īsu tad metam klāt) ir. Pārējais jākrāmē. Mērķis: viss no visa. Spēļuki, programmings, bilžu/video apstrāde uttutjp. Vienā vārdā sakot universālis. Izpaužamies kam nav slinkums

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 19:57

Mazkompīts ir domāts kā mazs kompīts? (ITX)

Maziņš viņš nekādi nevar būt jo klucis.. Atvainojos par dīvaino nosaukumu.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 19:58

Tu gribi ar šīm detaļām un vēl lai pieliek klāt, ko vajag?

Tu gribi ar šīm detaļām un vēl lai pieliek klāt, ko vajag?

Es pieļauju ka neskaidri rakstu. Jā. Pa lielam šīs ir 3 lietas kuras šajā momentā ir salīdzinoši jaunas un nav nepieciešams mainīt. Lielā doma ir tāda ka jāpajaunina esošais builds jo kā nekā ar intel core 2 duo šajos laikos paliek par īsu..

Neiesaku iepirkties dataleks. Ir bijuši gadijumi, ka 2 reizes pēc kārtas iedod brāķētas videnes. Kko šādu liktu klāt: šeit Tas ir uz ātro salikums. Ja būtu vairāk laika pastudētu un ganjau, ko labāku saliktu kopā.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 19:59

Tiešām parakstīsies uz 840 sēriju? Cilvēku jau runā ka nav tā labākā. Varbūt paskaties kādu INTEL PRO sērijas SSD pašam jau kalpo labu laiku. Labākas atsauskmes vai vismas to pašu 850 samsungu Tas tikai tā pēc novērojumiem no citiem un netā atrodāmā. Kā par nelaimi es ar esmu noskatījis sev jaunu PC un jā, paskatīties ir ko.

Vēl tāds papildus jautājums? kam Jums tos atbloķētos pročus? Jūs reāli kāds viņus overklokojat? Tur par 200-500 herciem? Jēgas bez normālas dzeses tur kko darīt. Proci galināsi nost, elektrības patēriņš FAK zina kur. Un viss dēļ 500 herciem? un 100 eur klāt pie cenas? Es gain vairāk domātu par SSD nekā(100 eur normāls SSD 120) par to proci. Tas tāds man garām gājēja viedoklis.

Ierakstu labojaJur4iks25.Jūnijs 2015 18:52

Tiešām parakstīsies uz 840 sēriju? Cilvēku jau runā ka nav tā labākā. Varbūt paskaties kādu INTEL PRO sērijas SSD pašam jau kalpo labu laiku. Labākas atsauskmes vai vismas to pašu 850 samsungu Tas tikai tā pēc novērojumiem no citiem un netā atrodāmā. Kā par nelaimi es ar esmu noskatījis sev jaunu PC un jā, paskatīties ir ko.

Vēl tāds papildus jautājums? kam Jums tos atbloķētos pročus? Jūs reāli kāds viņus overklokojat? Tur par 200-500 herciem? Jēgas bez normālas dzeses tur kko darīt. Proci galināsi nost, elektrības patēriņš FAK zina kur. Un viss dēļ 500 herciem? un 100 eur klāt pie cenas? Es gain vairāk domātu par SSD nekā(100 eur normāls SSD 120) par to proci. Tas tāds man garām gājēja viedoklis.

Kā jau rakstīju - par savu 840 sūdzēties vēl nevaru. Gadu jau nokalpojis. Plates dēļ gan max performanci izspiest no viņa nevaru.

Hz par tiem pročiem. Neko neklokoju un netaisos arī to darīt. Te paziņa čalītim krāmēja kompi kopā un jau no dzimšanas pc redziet esot jākloko.. Kādēļ? Topošais īpašnieks pats nezinot.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 19:59

Kā jau rakstīju - par savu 840 sūdzēties vēl nevaru. Gadu jau nokalpojis. Plates dēļ gan max performanci izspiest no viņa nevaru.

Hz par tiem pročiem. Neko neklokoju un netaisos arī to darīt. Te paziņa čalītim krāmēja kompi kopā un jau no dzimšanas pc redziet esot jākloko.. Kādēļ? Topošais īpašnieks pats nezinot.

Tas ir tas par ko runāju. Čoms ar paņēma atbloķēto viss jau labi bet es vismaz zinu ka viņš viņus moka un spiež arā pēdējo no viņiem un dzīvojās tikai uz robežas. Es ar gribēju. Paskatījos. Sapratu es tāpat neko nekokošu un neprikšu atbloķēto proci jo amn viņu nevajag un nevajadzēs. Performances zudumus var atrast arī citur ne tikai procī... Ietaupīšu 100 eur(es tā provazorīski ka 100 drošvien ka mazāk) paņemšu vēl vienu ssd un vissu sistēmu darbināšu uz SSD diskiem lūdzu elemenatāra performance Un tagad neceliet augša datus pie mirstošiem diskiem, tāpat tie kas zin kadiski mirst visu bekapo, kas nezin to nezinās arī tāpat un dati mirs... "IR aitas ir Cirpēji"..

Es gan arī emsu no tiem kas biku čolē uz naudam man īsti štukas kokos neaug... tāpēc arī skatos uz to lētako izpiest labāko. Man vēl omīte nav pārdota par jaunu PC(manēja omīte us i3 dzīvo bļe :) )

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:00

man te viens šitādu pa 650€ pārdod komplektu

Attēla apraksts

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:00

@Jur4iks man štukas neaug kokos Pašlaik metu aci uz i7-5820k. Pavisam noteikti izvirtība..

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:01

@Jur4iks man štukas neaug kokos Pašlaik metu aci uz i7-5820k. Pavisam noteikti izvirtība..

Pa pa pa es jau gan nesaku ka pirkt nevajag un 5 paaudzi es ar labrāt nosmeķētu bet paņēmu plati tikai priekš hasveļiem nez būs jaskatās cita plate? Tagad lasu savu mierigo geiming kasti ar parasti i5 , Tākā es slinks cilvēks esmu 2 gadi un bus jāskatās laikam cits Bet ja skatās ilgtermiņā. Es jau ar tomēr uz 5 skatītos , bet noteikti pagaidītu biku kādus mēnešus kamēr cipars nokrīt. Ja protams ir iespējas. Es vēl savu FX-8 te kustinu(pirmā reize ar AMD), nevaru neko sliktu teikt. Bet jau lasos atpakaļ uz inteļiem Bet cik te darbā dirsāmies 5 gen vēl ALSO nebija. Drošvien vēl kādu laiku būs jāpagaida.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:01

Kompītis nepieciešams vismaz turpmākajiem 4/5 gadiem (esošais ir 4.5 jau nodzīvojis - tik cik jauns baroklis, rams, hdd, ssd, grafika mesta klāt no tā ko startam sakrāmēju) tādēļ skatos uz kko jaunāku/niknāku. Ar AMD procesoriem diemžēl ir salīdzinoši maza un slikta pieredze tādēļ tā nav opcija priekš manis.

Protams ja galīgi aizlīp ciet piemetam 200eiras par 0.2Ghz un 12 pci-e (kā rakstīja @bandiits22 ) plūsmām un ņemam 5930k (nē es to nedomāju nopietni ).

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:02

@nice1 Zini kā es ar ilgi domāju fak AMD. Bet paņēmu FX-8340(laikam, tagad galva nestav), un zini biju pārsteigts. Griežas feini un tiešām šamo var pamocīt ar klokošanu es jau ar šat tad paplēšu, bet pietiekami maz. Nevajag mani pārprast es tikai par to ka normāli vajag nopirkt dzelžu priekš pāris gadime un miers... bet sanāk labi ja 2 gadi

Oj karamba, kas par appisienu izdevās man... Normāli noajkucos iekš 5 un 4 paaudzi bet nu ok...

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i7-5820K-vs-Intel-Core-i7-4790K so think twice.

Vispār bļāviens pacēlās tēma..:D

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:03

Nepilna GHz un integrētās grafikas dēļ ņemt 4790k... Nez nez..

Nepilna GHz un integrētās grafikas dēļ ņemt 4790k... Nez nez..

Es jau tikai par to ko citi salīdzina...

Jebkuragovs - vislielākās galvassāpes rada tikai un vienīgi grafikas izvēle.. It kā @haribo variants neizskatās slikti.. It kā metu aci uz radeona r9 300 sēriju.. Wurf or not?

Jebkuragovs - vislielākās galvassāpes rada tikai un vienīgi grafikas izvēle.. It kā @haribo variants neizskatās slikti.. It kā metu aci uz radeona r9 300 sēriju.. Wurf or not?

Neko sliktu neteikšu jo testējis nav sanācis, bet es perosnīgi neuzticos CrosFireX tehnoloģijai Itkā mana ari zemā gala readons kaut kāds un iet zvēra, regulēšana pēc pilnas programmas. Bet ASUS nosprāga maita tikko kā jaunu paņēmu bija defektīvs a tagad pat gada nav kad nosprāga. Reāla škrobe. NEKAD man vairs nebūs ASUS video kartes, kolēģis kas ar šamajime ņemas saka ka ASUS VIDEO birst nost kā mušas uz ziemu. Es gan esmu noskatījis vienkāŗsu MSI GTX 970 vē domas par gtx980 bet tā... biku naudas žēl... Bet readons itkā lētāks. Tāka es vairāk uz GTX bet man ne ZOTAC Bet R9 kaut kā nelikas īsti pa smuku, pārak daudz man liekās pras no PSU lai to zvēru kurbulētu. Palielam lai patestētos jau varētu, taču ilgtermiņa laikam GTX būs, lai gan cenas gan man labāks patīk READONAM un ja atkal par performanci. Domāju ka noteikti netrūks arī tai r9 300 sērijai, bet tad pēdējais gals, kas tur 390? vai pat fury labak ņem

Bet moš padomā par normālu FLUID dzesi? Es neiznu man liekas ka bija kopējas(bet varbut gļučīju) Normālu zaļu šķidumu vai dzeltenu izgāz cauri jo tev laikam korpusam sāns ar no stikla? vai esi Geeks un saskano visu ar mātesplates krāsu

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 31 atbilde  •  Kopumā lasīta 3211 reizes