Nedaudz jaunumi lapā un čata izgudrošana no jauna

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki,

Sākšu ar paziņojumu, ka vakar sekmīgi ieguvām PCI-Compliance sertifikātu, ko apstiprināja SecurityMetrics. Tas nozīmē, ka Strike lapa un serveri ir atzīti par drošu maksājumu un datu aizsardzības vidi. Paralēli tam, drīzumā gaidāmas jauni papildinājumi un sadaļas, par kurām tiks paziņots forumā.

Šobrīd gribēju vērst uzmanību problēmai, kurai mēģinu rast risinājumu jau vairākas nedēļas - čats. Lapā noteikti vajadzīgs čats, bet manā skatījumā tam ir jābūt redzam no jebkuras sadaļas vai vismaz apmeklētākajās sadaļās, lai attiecīgi varētu sekot līdzi jauniem ierakstiem un to visu vajadzētu smuki pasniegt, lai nebojātu kopējo paskatu. Protams ir uzreiz 2 spožākie varianti:

1. Čats būtu katrā lapā uzreiz zem headera, pirms sākas maināmais saturs;
  2. Logs, kas seko līdzi kaut kur lapas apakšā, līdzīgi kā facebook.

Teikšu atklāti - neviens no šiem variantiem nepatīk un neliekas īsti pieņemams, tāpēc gribētu uzklausīt Jūsu viedokli par šo, varbūt kādas idejas, kā to varētu darīt, jo beigu beigās mēs visi kopīgi šo čatu tak lietosim

Galīgajā variantā ir iespējams gluži vienkārši čatu izveidot atsevišķā sadaļā

Mans mazais signature ^^

Mana doma: Čata poga pakašējā stūri, piem., kreisajā. Kad uzspied uz pogas atveras frontā Privātās sarakstes. Publisko čatu uzlikt deadspace kādo no sāniem.

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=1idqcjx9l9vrhbwanswb.png

Ierakstu labojaEdgarsdesign14.Augusts 2015 21:12

Noteikti jāņem vērā, ka citiem ir arī mazākas izšķirtspējas ekrāni - t.i. portatīvie tie var būt vai ipads vai vēl kas, kur šis whitespace vienkārši neeksistētu.

Mans mazais signature ^^

Nevajag riteni izgudrot no jauna , nokopēt IPB izkartojumu un viss rulle .

Domāju ka labākais varētu būt kā facenook apakšā ....

Manuprāt, būtu sataisīt vienkārši atsevišķu lapu ar čatu vai arī to piestiprināt forumā uzreiz pēc foruma navigācijas. Kā arī ,manuprāt, tas čata lodziņs apakšējā stūri ,kā to iesaka divi lietotāji, neizskatīsies īpaši skaisti un tikai bojās lapas izskatu.

Nu man laikam patīk ideja par to ka varētu tasiīt atsevišku lapu, ko izteica @Railman0z Nu ķipa jauns tabs. Jo uz pc nu nav grūtības turēt atvērtus 2 tabus. Paralēli šim te varētu pie profila kur ziņojumi uzlikt vēl vienu ikoniņu kas norāditu vai čatā ir kāda jauna ziņa. Jo ja neviens neraksta nav vajadzīgs tas forums. Tas ķipa netraucēs apmeklēt lapu ja čatā neviena nebūs, vai piemēram čata neviens nav rakstījis 3 dienas un tur rēgojas vecas ziņas. Uz telefona es domāju tas pats. Es no savas pieredzes saku ka čats web lapās no telefona ir nelietojams. Un ja čats būs atsevišķā lapā, tad arī no telefona būs ērtāk skatīties. Es ceru ka sapratāt manu domau

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:32

Nu nez, man atsevišķa lapa nešķiet laba doma.... Pārsvarā sēžu strike.lv darbā ,kur jau tā ir atvērti 1000 tabi darba vajadzībām Labāk jau tas FB variants

Nu nez, man atsevišķa lapa nešķiet laba doma.... Pārsvarā sēžu strike.lv darbā ,kur jau tā ir atvērti 1000 tabi darba vajadzībām Labāk jau tas FB variants

Nu tad ir jautājums kas notiks ar telefona un tablešu lietotājiem?

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:32

Nevajag riteni izgudrot no jauna , nokopēt IPB izkartojumu un viss rulle .

Nu redz strike eksistē tikai, jo ritenis tiek visu laiku no jauna izgudrots šeit un in the end, nav pilnīgi nekas, ko nevarētu šeit norealizēt, tāpēc nedomāju, ka kādu risinājumu kopēt ir labs variants, it īpaši, ja tam nav jēgas attiecīgajā layoutā.

Čatam būtu jābūt tādam, ka vienmēr varētu redzēt ko cilvēki raksta, tīri psiholoģiski gribēs variāki iesaistīties sarunā un nestāvēs "tukšs". Man vislabākais variants liekas, ka čats būtu labajā pusē, visā lapas augstumā, ar iespēju to aizvērt uz savu sessijas laiku vai arī izvilkt jaunā logā.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:33

Mans mazais signature ^^

Atsevišķa lapa.

Varbūt varētu,ka uziet ar pelīti virsū uz sadaļas >Komūna,tad izlec tie stabiņi foruma saraksts,sasnieguma sarakts u.t.t. pievienot stabiņu kur rakstīts Čats. Piemēram šādi Komūna>Čats.

Var taisīt līdzīgi kā kautkādos traukos un feisītī, tikai ar iespēju nominimizēt viņu vertikāli, nevis uz lapas leju.

ieteiktu FB tipa čatu ar private messaging un bonusā maziņu podziņu, kas atver čatu jaunā logā... tā lai var smuki sēdēt. ideāli protams būtu ja čats būtu IRC bāzēts (vai kas tāds) lai ja nu kādam gribas var pieslēgties ar kādu app/softu un spamot uz nebēdu. būtu i visi notificationi i viss ko pats irc apps piedāvā.

vēl interesanta ideja par čata loga novietojumu.. čata atvēršanas logu pielikt klāt jau esošajam menu. uzspiežot vnk smuki izlec tāds kā paliekoš logs, kas vnk pa virsu ir parastajai lapai.

runājot par čata izkārtojumiem, novietujuma... es domāju varētu integrēt vairākas opcijas.. piem. pirmā, lai čats novietojās lapai gar malu automātiski visu nobīdod uz vienu pusi un izmantot % labākam izkārtojumam ... protams čatu pats varēs manuāli pielāgot cik platu .. bet sataisīt tā lai refrešojot vai pārejot uz citu sadaļu čats tur paliek kamēr tu nedari kautko leitas labā. otrs protams ar vienu ērtu klikšķi atsevišķā logā, tā lai aizverot pamata lapas viņš vēl tur ir... un ar smuku podziņu lai atvērtu jaunu logu un aizietu uz strike mājaslapu.

ķip tavo ... pie sarkanīgās bultas papild optionus vnk vajag ... pēc idejas visu ko tur var izdomāt...

Attēla apraksts

var visu vēl sataisīt tā .. attiecībā uz čatu headerī.. .. uzbīdot bultiņu uz čivinātavas pogas čats atveras nobīdi aizveras (tas lai iemestu aci vai nav kas jauns) ... ,bet uzspiežot šamais paliek un aizvērt tikai ja uzspiež vēlreiz.

runājot par vai nav, kas jauns ... var peimest nelielu sarkanu notificationu cik nelasītas rindiņas tur ir..

ai karo* miljoniem veidu ir ... man pirksti sāp

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:33
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 13 atbildes  •  Kopumā lasīta 1214 reizes