Ebay.co.uk

Doties atpakaļ
Tēma slēgta

Sveiki. Varbūt šeit ir kāds, kas iepērkas ebay.co.uk? Gribēju pajautāt, cik ilgi prece nāk uz LV, ja ir rakstīts "Free Express Int'l Postage" ?

Sveiks. Bieži iepērkos no .co.uk, diezgan ātri atnāk. Ātrākais bijis nepilnas nedēļas laikā. Pirmdien pasūdu, ceturtdien jau esmu ar preci rokās.

Mans mazais signature ^^

Sveiks. Bieži iepērkos no .co.uk, diezgan ātri atnāk. Ātrākais bijis nepilnas nedēļas laikā. Pirmdien pasūdu, ceturtdien jau esmu ar preci rokās.

Tātad ir starpība starp "Economy Int'l Postage" un "Express Int'l Postage" ?

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:31

Tiem nosaukumiem parasti nekāda atšķirība nav, paciņa Tev nācs caur royal mail, uz Latviju sūtot atšķirība nebūs nekāda. Tas vairāk maina kko ja sūta lokāli pa UK.

Mans mazais signature ^^

Tiem nosaukumiem parasti nekāda atšķirība nav, paciņa Tev nācs caur royal mail, uz Latviju sūtot atšķirība nebūs nekāda. Tas vairāk maina kko ja sūta lokāli pa UK.

Paldies, Tev.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 20:32

njam no UK parasti nu MAX, 2 nedēļas .. parasti gan +- sanāk pirmdien pasūti un nākam pirmdien ej uz pastu. bet tiešām paskaties vai no UK, jo ķīnieši ar tur savas preces liek iekšā.

kā jau minēja augstāk, pārliecinies par preces atrašanās vietu, tā arī internetā apskaties uk bank holidays, jo tajās dienās pasts nestrādās

Tēma slēgta
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 6 atbildes  •  Kopumā lasīta 1066 reizes