Pēdējie redzētie seriāli

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Dalāmies ar pēdējiem redzētiem seriāliem, kā arī nelielu aprakstu par redzēto. Iespējams, kādam tas palīdzēs atrast jaunu īpašu seriālu.

The Witcher

Katram spēlētājam ieteiktu noskatīties jaunāko The Witcher seriālu, kas tika izlaists Netlix platformā pagājušā gada 20. decembrī. Seriāls nav spēle, bet tas paplašinās redzes loku par The Witcher universu. Henry Cavill Geralta lomā un Anya Chalotra Dženiferas lomā tēlo pārliecinoši un piedod īpašu šarmu seriālam. Iespējams, būs kā man, kad vēlēšos atsākt spēlēt The Witcher 3: Wild Hunt un vēlos izlasīt Andžeja Spakovsa "Ragaiņa" sērijas grāmatas. Mūzika seriālā ir tikpat lieliska kā The Witcher 3: Wild Hunt.

Netlix sola The Witcher otro sezonu, kā arī sagaidīsim The Witcher animācijas filmas.

The Witcher 3

Stranger Things

Vēl viens oriģinālais seriāls no Netlix, kā arī skatītākais seriāls ASV 2019. gadā. Par šo seriālu nezināju principā neko, seriāla pirmā sezona iznāca 2016. gadā un jau ir iznākušas trīs sezonas. Stranger Things trīs sezonas noskatījos vienā rāvienā pāris nedēļu laikā. Stāsts ir par neparastiem notikumiem ASV mazpilsētā 80-to gadu sākumā, kad mīklainos apstākļos pazūd zēns un viņa meklēšanā iesaistās vietējais šerifs. The Stranger Things ir mistikas un drāmas piepildīts seriāls ar dramatiskiem notikumiem, bieži būs dažādas neizskaidrojuma sižeta detaļas. Taču atšķirībā no citiem seriāliem tas ir piepildīts ar daudziem smieklīgiem momentiem un atkāpēm, kas lieliski atsvaidzina spriedzi. Tajā skan skan lieliska 80-to gadu mūzika, kā arī aktieru ansamblis ir īpaši labs - sevišķas uzslavas Winona Ryder un šerifa lomas tēlotājam David Harbour.

Winona Ryder un David HarbourWinona Ryder un David Harbour

Ierakstu labojaEking25.Janvāris 2020 21:47

Es noskatījos The Witcher seriālu līdz pat priekšpēdējai sērijai. Cīņas pie Sintras lētais atveidojums mani attur turpināt. Rezumē ir tāds, ka cilvēks, kas par šo poļu brīnumu dzird pirmo reizi, īsti neiebrauks seriāla sižetā. Sižetiski starp katru sēriju ir pat vairākas desmitgades, turklāt paralēli tam attīstās "tagadnes" sižets ar Sirillu. Ja tev tas nepielec, tad notiekošais nešķiet loģisks, jo vienā brīdī Geralts ir Sintrā, kad Sirilla vēl pat nav piedzimusi, bet nākamajā - Sirilla jau bēg no Nilfgardas karaspēka. Būtībā seriāls ir interesants, bet budžeta trūkums ir ļoti manāms daudzās vietās, jo daudzi seti atgādina seriālu par Hēraklu vai Ksenju no 2000tajiem. Tāpat man nepatīk vizuālās atšķirības starp tēlu atveidojumiem spēlēs un seriālā. Ja ņem vērā, ka Geralta izskats seriālā ir pamatā bāzēts uz spēles tēla izskatu, tad nesaprotu, kādēļ sievietes, kas spēlē ir klasiskas poļu skaistules, seriālā ir kā no tuvajiem austrumiem.

Tāpat skatījos seriālu You. Viegli paredzama sižeta attīstība. Ja ir skatīti Gone Girl un līdzīgi veidojumi, tad šis seriāls liksies pat klišejisks. Man ir grūti skatīties galvenā varoņa izdarības, jo viņš, lai arī ir mēģināts attēlot to kā ģēniju, ir totāls idiots, kam nekas nesanāk.

Esmu pēdējās sērijās seriālā The Spy. Līdzīgi kā ar The Witcher, būtībā ok seriāls par ebreju Eliju Koenu, kas šķietami bija būtiska sastāvdaļa Izraēlas nostirpināšanai tuvajos austrumos, taču budžeta problēmas ir redzamas. Lai arī seriāla sižets norisinās 20.gs. sešdesmitajos, lētie seti neļauj tam noticēt. Ar pašu sižetu viss ir kārtībā, prasītos gan lielāks budžets.

Noskatījos arī īso seriālu Dracula. Tajā ar naudu neviens nav skopojies, tāpat lielākoties tas ir visai labs. Beigās gan degvielas pietrūka, un nobeigums pat liekas lieks. Pirmās divas sērijas rekomendēju. Kopumā ir trīs.

Kārtējo reizi pārskatos The Disastrous Life of Saiki K., kas, manuprāt, ir viens vislabākajiem animācijas šedevriem, kas laists klajā pēdējos gados. Ja vari uztvert ātro norisi, vienlaikus lasot subtitrus, tad smiesies, vēderu turēdams. Lai arī katra sērija šķietami ir nesaistīta ar iepriekšējo, visas saista kopējs sižets.

Viss skatāms Netflix.

1. gada nogalē ar sievu pabeidzām skatīties arī The Office un Parks and Recreation, kas abi ir visai labi komēdijseriāli, taču abiem ir arī savas ēnas puses, jo pirmajam pēdējās trīs sezonas ir vietām ir grūti skatāmas, bet otrajam - visa pirmā sezona ir izmetama miskastē. Abus var noskatīties Amazon Prime.

Par Netflix seriāliem - lielākoties tie visi ir mēsli, īpaši jaunākajai auditorijai domātie, tāpat lielā daļā gadījumu var necerēt uz vairāk kā trim sezonām, jo, cik esmu dzirdējis, Netflix pievilina ar atsevišķiem seriāliem, taču ilgtermiņā tam nav izdevīgi turpināt attīstīt produktus, bet gan taisīt visu laiku jaunus. Personīgi platformu izmantoju japāņu animācijai, kā arī sievas dēļ dažādiem šoviem, piemēram, RuPaul's Drag Race. Tā kā bieži vien noskatos visu sev interesējošo atrāk par Netflix spēju radīt jaunu saturu, abonēju, augstākais, divus mēnešus gadā.

Ierakstu labojaFen25.Janvāris 2020 22:23

Atvainojos par sava laika un enerģijas ieguldīšanu Strike.

Ierakstu labojaDzēsts8.Februāris 2020 20:07

konspirācijas teorijas

Man patika bet ja runā par pazemes reptiļiem, tik tālu es vel nezinu vai es ticēšu.yikes

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 3 atbildes  •  Kopumā lasīta 124 reizes