Profila statistika

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Cik noprotu, profila skatījumos tiek ieskaitīti visi skatījumi, pat atkārtotie un sava paša skatījumi. Manuprāt reālāk informāciju atainotu unikālo lietotāju skaits, kas apskatijies tavu profilu, neatkarīgi no skatijuma skaita.

Tevi uztrauc cik skatījumu?

Reālāku informāciju? Nez, kurš profils ir interesantāks - tas, kuru vienu reizi paskatās simts cilvēki, vai tas, kuru piecdesmit cilvēki katrs divdesmit reizes skatās?

Tevi uztrauc cik skatījumu?

LoL, nē. Esmu vienkārši skaitļu cilvēks. Mani interesē tikai precīzi dati un to izmantošana . Katram tak savas īpatnības, vai ne ?

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 09:04

Tu uzprasies uz maksas statistiku.

LoL, nē. Esmu vienkārši skaitļu cilvēks. Mani interesē tikai precīzi dati un to izmantošana.

Ja tevi interesē precīzi dati, tad esošā sistēma attēlo precīzāku informāciju, nekā tā, ko tu sākumā ieteici. Vēl precīzāka būtu nepārskatāma, neparocīga un vispār nevajadzīga. Manuprāt, profila skatījumu skaitīšana galīgi nav Strike vērtību augšgalā.

Ierakstu labojaEdgarsdesign9.Augusts 2015 09:04

Tu uzprasies uz maksas statistiku.

Papildini statistiku v.2 gaming edition....

Ierakstu labojanice19.Augusts 2015 21:21

Es tomēr piekritīšu viņam - Vajag unikālos skatījumus (vai kā viņus sauc).

Varbūt vienīgais neskaitit kad pats ieej savā profilā

@edza ieteikums tiks ņemts vērā. Šobrīd precīzākas statistikas nav plānotas. Ar laiku gan varam padomāt ko precīzāku.

Ierakstu labojanice110.Augusts 2015 07:49

Nu ja nav unikālie skatījumi, tad visu laiku iet savā profilā un "kačā" statistiku, ja kādam tas baigi interesē

Un es laikam esmu slavens Profils skatīts 6462 reizes, kas ir vairāk nekā Mārcim

Ierakstu labojaMāris11.Augusts 2015 06:43

@Māris ar laiku padomāsim par unikālajiem skatījumiem uttutjp. Šobrīd vienkārši aizvāksim opciju sev kačāt to cipariņu.

@Māris apskaties @Burton profilu.Viņš laikam ir vispopulārākais STRIKĀ (33118) skatījumi.

@Māris apskaties @Burton profilu.Viņš laikam ir vispopulārākais STRIKĀ (33118) skatījumi.

Jā, es nobālu Bet nu neticu, ka tik daudz LV ir viņa profilu skatījušies. Varbūt atrasts caur google un ārzemnieki saspaidījuši

Gan jau autorefrešu uzlicis un rezultātā ir iekrājis skatījumus.

Jā, es nobālu Bet nu neticu, ka tik daudz LV ir viņa profilu skatījušies. Varbūt atrasts caur google un ārzemnieki saspaidījuši

tas bija forfun praksē kad nebija ko darīt

Edit: @Marcisbee tad kad es šo komentāru uzrakstīju pie maniem paziņojumiem parādijās paziņojums, ka es pats sevi pieminēju topikā, bet tas bija quote

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 19:21

Mans niks vispār ar @ neparādās

@ lietas arī jau ir piefiksētas.. @Burton labs.. Tiks labots..

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 17 atbildes  •  Kopumā lasīta 3106 reizes