Nozaga Steam kontu.

Doties atpakaļ
Tēma slēgta

Sveiki! Man ir notikusi liela problēma kāds vakar ir nozadzis manu steam kontu un es vairs nevaru ieiet iekšā. Vai ir kāda iespēja to atgūt? Mans iepriekšējais steam niks bija kaspars98,bet tagad kaut kāds Jesus of America to var redzēt šeit https://strike.lv/topic/93-steam-profilu-skapis Tur rādās ka viņš ir kaut kādās 2 grupās.Viens ir STRIKE.LV un otrs kaut kāds Goplay. Varbūt kāds no jums var uzrakstīt,lai atdod manu kontu?

Ierakstu labojaEdgarsdesign7.Augusts 2015 11:15

Piekrītu palīdzat manam draugam!

Steam Support FTW, uzraksti viņiem, ka nozaga profilu un iedod pierādījumus, ka profilu esi pircis. Viņi uzliks community ban profilam kamēr to nepierādīsi. Pārbaudi, vai e-pastā vari ienākt, ja nē, tad noteikti raksti.

Nu man uz Gmail atnāca,ka viņš ir uzlicis kaut kādu jaunu epastu. Par laimi es nevienu spēli nepirku,visas dabūju pa velti,kad bija Free games un manuprāt viņš ir nomainījis ari nicname.

Tad laikam neatgūt, taisi jaunu profilu un paņem atkal free games.

Raksti steam supportam, ja Tev ir kāds keys, ko uzrādīt, kuru esi aktivizējis profilā, ja reiz neesi neko pircis. Tad viņi Tev atgriezīs profilu, pats piedzīvoju zādzību sen atpakaļ. Account ID nomainīt nevar, tas ir tas ar ko logojies iekšā profilā, pēc tā arī steam supportam raksti.

Mans mazais signature ^^

@Marcisbee tad man ir jāuztaisa jauns profils ar ko es varētu urakstīt tam Steam supportam?

Steam supportā ir vajadzīgs konts, bet tas konts nav saistīts ar pašu steam. Tā kā steam supportā noteikti vajadzīgs atsevišķs konts support.steampowered

Ierakstu labojaEdgarsdesign7.Augusts 2015 11:16

Mans mazais signature ^^

@Marcisbee un cik apmēram ilgā laikā tu dabūji atpakaļ savu profilu?

Es aptuveni 3 dienu laikā, bet es nešaubos, ka šobrīd tas varētu ievilkties. Pirms vairāk kā mēneša rakstīju steam supportam vienu ticketu, atbildi saņēmu tikai pēc ~40 dienām ar atvainošanos, ka tik ilgi, jo esot pārāk neparedzēts queriju daudzums supportā šobrīd. Es secinu, ka viņi ir izrakuši supportā bedri ar to refund politiku

Mans mazais signature ^^

Es pieņemu jo lielāka summa iztērēta jo ātrāk tas būs...

Es pieņemu jo lielāka summa iztērēta jo ātrāk tas būs...

Bet Kaspars nevienu nebija nopircis, viņš visas dabūja free piem.,Sniper Elite V2,PayDay:The Heists,Insurgency,Metro 2033.

Ierakstu labojaEdgarsdesign7.Augusts 2015 11:17

Paroles,paroles ir jāliek striprākas,tādas kuras neatkārtojas citos soc.tīklos. Tev gan e-pastu un Steam nozaga

Paroles,paroles ir jāliek striprākas,tādas kuras neatkārtojas citos soc.tīklos. Tev gan e-pastu un Steam nozaga

Man parolei ir 15 zīmes un tas tev neliekas tā jau stiprs?

Man parolei ir 15 zīmes un tas tev neliekas tā jau stiprs?

Varbūt kāds zināja jau tavu paroli...

@Matejs a varbūt kāds viņu vienkārši uzlauza.

P.S. Liels paldies par palīdzību,jo es nesen dabūju atpakaļ profilu.

Ierakstu labojakaspars-s28.Augusts 2015 15:12

@Matejs a varbūt kāds viņu vienkārši uzlauza.

Logic? Nevajag mētāties ar parolēm, tad tā nenotiks. Par cik neesi ieguldījis nevienu centu, nezinu, par ko tu vari pārdzīvot. Tās visas spēles taču ir no kaut kādām lapām, kur tie keyi vēl, es domāju, ir redzami/atrodami. Tad arī uzraksti tam steam supportam, nevis šeit vēl 10 liekus postus. Beigās vēl tas tavs "draugs", kuram iedevi/atstāji paroli nopirks vienu lētu spēli un steam supports tev vairs neticēs.

Ierakstu labojaEdgarsdesign7.Augusts 2015 11:18

lai ieietu steam kontā no cita PC vai IP nereti vajag apstiprinājuma kodu ievadīt, kas nāk uz e-pastu ... skaties labāk kur tu tās savas paroles salicis .. cerams, ka normālu AV lieto un interneta klubiņos ar savu kontu neej iekšā..

Tēma slēgta
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 17 atbildes  •  Kopumā lasīta 991 reizi