Konsoļu izvēle.

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki biedri! Vēlos iegādāties kādu konsolīti. Dators par švaku jaunākajām spēlēm, bet pc negribas pirkt jaunu, tapēc doma pirkt konsoli. Kura tad būs labāka? Xbox one vai ps4?

PlayStation

Ja man vajadzētu izvēlēties Xbox vai Playsatation,tad vienīgi Playstation: 1)Jo man patīk pults izskats un man ir vieglāk spēlēt. 2)Pats PS4 izskats. 3)Manuprāt labākas eksluzīvās spēles. 4)Ja tev ir PS Vita vai PS3,tad ja tu pērc PS+,tad tu visām trim konsolēm dabū bezmaksas spēles katru mēnesi.

Mūžīgais jautājums, katram savas labas fīčas. Man ir PS, bet tagad gribās Xbox, bet ja es sākumā būtu xbox paņēmis, tad noteikti gribētu ps

Bet skatoties pēc mūsu aptaujas, vairums izvēlas PS over xbox

Ierakstu labojaMarcisbee5.Augusts 2015 18:41

Mans mazais signature ^^

Vienozīmīgi PS4

Pa lielam visus plusus nosauca @kaspars98 Varu piebilst, ka arī grafika nedaudz atšķirās un uz PS4 tomēr izskatās labāk +patīk, ka austiņas vienojas pie pults, xboxam vajag adapteri, ja nemaldos Man vispār Sony liekas, ļoti kvalitatīva kompānija, pašam ir gan Sony Tv, kinozale, telefons un viss strādā kā pulkstenis, nev bijušas ne mazākās pretenzijas

Vienozīmīgi PS4

Pa lielam visus plusus nosauca @kaspars98 Varu piebilst, ka arī grafika nedaudz atšķirās un uz PS4 tomēr izskatās labāk +patīk, ka austiņas vienojas pie pults, xboxam vajag adapteri, ja nemaldos Man vispār Sony liekas, ļoti kvalitatīva kompānija, pašam ir gan Sony Tv, kinozale, telefons un viss strādā kā pulkstenis, nev bijušas ne mazākās pretenzijas

XBOXam nav vajadzīgs adapteri, mikrafons arī vienojas pie pults.

Iesaku XBOX 360 vai nu XBOX ONE.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 15:35

Ja esi geimeirs pērc PS4, ja esi parasts dīvāna deldētājs pērc xbox one. Klavitātes ziņā PS ir un paliks uzvaretājs, jo viņš tiek radīts spēlēšanai. Xbox one vairāk domāts kā vieta caur kuru skatīties neflix vai futbolu.

Ierakstu labojaDJkikisa8.Jūlijs 2015 17:13

Tikai un vienīgi par PS4. Konsoles izmērs, strāvas adapteris, kas neaizņem vietu, viens no svarīgākajiem momentiem kad pirku konsoli, man nav kur to lielo XBone kluci likt + vēl pusi no PS4 izmēra strāvas bloku... Ekskluzīvi manuprāt labāki. Pults ar iebūvēto skaļruni vairākās spēlēs patīkamas emocijas sniedz. Nav čakars ar austiņām, ja vēlies iespraud pultī un spēlē, jaunajiem XBone arī būs, bet kad tas notiks, kas to lai zin.

Lietotas spēles vieglāk, ātrāk iegādāties, pārdot, jo PS4 lietotāju Latvijā ir ļoti pārāki skaita ziņā salīdzinot ar XBone. Pie manis veikalā arī situācija 5:1 konsoles iet PS4 labā...

@extaalv par to naudu labāk nopērc normālu videokarti un viss būs bumbās... uz spēļu cenas pēc tam vareni ieekonomēsi Bet ja bez konsoles nekādi, tad pievienojos visiem PS4 atbalstītājiem.

Ierakstu labojagoodman25768.Jūlijs 2015 17:46

Kāds dators? Varbūt var uzlabot, un nav nemaz jauns jāpērk, iespējams sanāktu lētāk

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 9 atbildes  •  Kopumā lasīta 1207 reizes