Pārdodas labs dators!

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki, Vēlos pārdot pirms gada salikto pc viss ir jauns izņemot pašu korpusu. Korpuss nav ļoti simpātisks, bet tas nemaina datora ātrumu. Pielikts jaudīgāks sistēmbloks. 750W PC ir domāts gan darbam ar dokumentiem, filmu skatīšanai, gan ari datorspēlēm. Dators darbojas ātri un bez problēmām. Pats uz viņa spēlēju tādas spēles kā GTA:5, CS:GO, NBA 2k15, H1Z1. Viss gāja labi - varēja izbaudīt spēles. Klāt došu divus monitorus Samsung: Syncmaster 913N & 940N, bezvada microsoft peli+klaviatūru, SteelSeeries QCK peles paliktni, un labu video kameru. Datoram iespējams pievietot arī divus monitorus. Kā arī ļoti daudz USB porti. Dators šobrīd ir overclockots un vispār iet kā smērēts. Datoram arī var lasīt un ierakstīt diskus. Webcamera nav nekāda dižā, bet zvaniem skype, spēļu strīmošanai, utt. Ir ideāla. Dators ir ļoti labs spēlēt un der labiem mūsdienu "Geimeriem". Dators pārdodas Steidzami, cena runājama. Zvaniet VAI Rakstiet SMS.

SPECIFIKĀCIJAS: Procesoris: Intel i5 - 2500K Procesora frekvence, GHZ: 3300 Pamat plate: P8Z68-V Operatīvā atmiņa, GB: 8 Video: GeForce GTX 560 Ti 1GB HDD apjoms, GB: 500 DVD: Ir gan rakstītājs, gan lasītājs. Stāvoklis: Lietots

SLUDINĀJUMS AR BILDĒM

CENA: 350€

Ierakstu labojaEdgarsdesign6.Augusts 2015 14:44

Huh, man piemērots piedāvājums, cik fps gta v un csgo?

Kur atrodies? Nav sabeigts?

Sabeigts vispāŗ nav, nav arī īsti vizuālu defektu. cs:go es esmu spelejis tikai uz low vai mid bet ir vienmer ari uz mid ap 250-300fps, atrodos: RĪGĀ

gta v ?

gta v ?

īsti nezinu, bet nelago.

Ierakstu labojaEdgarsdesign6.Augusts 2015 14:44

gta v ?

īsti nezinu, bet nelago.

Ieslēdz steam iebūvēto fps rādītāju un paskaties

Ierakstu labojaEdgarsdesign6.Augusts 2015 14:45

nav vairs neviena spele pc, viss iztirits

Labprāt, būtu potenciālais pircējs, vai laika gaidīt ir? Pašreiz man ir 180eiro, pa vārda dienu dabūšu 120 un nopirkšu, vārda diena: 24.jūlijā.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 8 atbildes  •  Kopumā lasīta 853 reizes