Dizaineri.. :)

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Heyy.. Tātad uzrunāju visus dizainerus.. Hmm, varbūt Jūs zināt kādu kopienu, kur apgrozās spēļu dizaineri vai arī, ja tādas nav, tad kko tādu cepjam augšā, domāju, ka pašiem jau būtu interesanti satikties, apmienīties ar dažādām jaunām tehnikām or vnk paČilot..

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 17:27
Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 17:27

Deviantart Vairak kā pašmāju bija doma..

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 17:28

gfx.lv cgimage.lv

Acīmredzot pati pat neesi pameklējusi un, spriežot pēc šīs tēmas, tev pat nav īsti skaidrs, ko vispār vēlies.

Tajā pašā gfx.lv painteresējies, tu būs lielāka iespēja atrast kādu, kas atbilst tavām vēlmēm un interesēm.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 17:30

gfx.lv cgimage.lv

Tnx..

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 17:29

Acīmredzot pati pat neesi pameklējusi un, spriežot pēc šīs tēmas, tev pat nav īsti skaidrs, ko vispār vēlies.

Tajā pašā gfx.lv painteresējies, tu būs lielāka iespēja atrast kādu, kas atbilst tavām vēlmēm un interesēm.

Nju tāpēc jau arī te jautāju, jo tomēr jūs jau vairāk zināt, ne tā? Kāpec izgudrot riteni no jauna.. Paldies..

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 17:30

Viss tak baigi pareizi Tikai manuprāt gfx.lv ir palicis diezgan vājš pasākums, arī bija kaut kādas septītās debesis - aizvēries. Par cgimage neko nezinu teikt.

Mans mazais signature ^^

Tas gfx bija labs daudzus gadus atpakaļ, bet nu tagad, manuprāt, tur nav jēga pat uzturēties, kā arī nešķiet interesanti. Vēl, par cik nav īsti tādu pašmāju komūnu dizaineriem, nemaz nerunājot vēl par kaut kādu konkrētu novirzienu, kur būtu tikai spēļu dizaineri, es uzskatu, ka tādus arī nevajag. Tikko iegāju tai cgimage un nevaru teikt, ka izskatās baigi aktīvais komūns.

Galu galā, ko tur saturiski varētu arī likt? Pamācības arī internetā netrūkst. Es pat nezinu, kā tāds komūns varētu būt aktīvs ilgāk par mēnešiem, nu, diviem.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 8 atbildes  •  Kopumā lasīta 927 reizes