Beidzot tas ir noticis, svaigs teksta redaktors

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveicināti!

Vēlējos tā aši pirms gulēt iešanas paziņot, ka beidzot palaidu publiski jauno teksta redaktoru visā lapā (aktivitātēs, komentāros, forumā un arī redaktoru rakstu veidošanas vidē), pie kura strādāju jau kādu laiciņu un svīdu kā ruksis to darot.

Kā Tevi skar šīs izmaiņas ? Visai radikāli - no BB koda atvadāmies un sveicam mūsu jauno teksta markup vidi Markdown. Visi iepriekšējie ieraksti pakāpeniski pārveidosies no BB uz Markdown un Jums par to nav jāuztraucās Kāpēc tieši šādi ? Nu jo tas ļauj pilnvērtīgāk un drošāk veidot jaunus elementus.

Teksta redaktorā vēl trūkst smaidiņi, kurus vēl nepaguvu sataisīt, bet rakstot smaidiņu kodu, viņi darbosies kā ierasts

Vēl ļoti daudz visādu sīkumu šajā updeitā, kā piemēram jaunais pieminējuma izskats @Marcisbee , kā arī veiktas vizuālas izmaiņas, lai aktivitātes padarītu mazliet kompaktākas un arī youtube video izmēri ir samazināti etc.

Atstāšu šo tēmu atvērtu, lai variet patestēt kā darbojas viss!

Un un un, vēl tik vitālā lietiņa strike lapā ir mūzikas embedi, kurus esmu saglabājis

Ja kādi jautājumi vai ieteikumi - gāžam vaļā! Cheers

Mans mazais signature ^^

Sis nu gan ir labas zinas.Man patik,ka tagad jau ieprieks var rezet,ka izskatisies teksts ko uzrakstiju.

P.S. Man ir jautajums - vai tagad vairs nav iespejams ielikt lielakus burtus rakstot tekstu?

Ierakstu labojakaspars-s12.Jūlijs 2015 23:29

Lielākus burtus var ielikt virsrakstu formā. Uzskatu, ka nav vajadzības mainīt katram savādāku burtu izskatu, bet gan atļaut to darīt man visā lapā kopīgi, ja nu tas nepieciešams

Mans mazais signature ^^

Test123

Jauki, ka Tu to paveici, man prieks.

P.S Kas darās ar čatu?

Par čatu vēl tiek domāts kur un kā īsti to norealizēt. Visticamāk būs kaut kādā veidā lapas apakšā kā facebook vai labajā sānā visā lapas augstumā. No sākuma lapa ir jāpielāgo ar ajax lapas ielādi, lai čatošana neteiktu iztraucēta staigājot pa lapas sadaļām un visbeidzot visi notificationi jāpieslēdz pie socket.io.

Tas ir paliels darbiņš, bet tāpat bija arī ar šo, bet nedēļas laikā tas tika norealizēts Tā kā čats noteikti drīz būs

Mans mazais signature ^^

Testēju, kas šeit notiek. Te ir bold, te nav bold.

P.S. skatos, ka klaviatūras shortkodi nestrādā

Overall, prieks par jauno apdeitu.

P.S.S. Izskatās, ka ir kaut kādas bold problēmas..

Ierakstu labojaRinalds13.Jūlijs 2015 09:16

Par čatu vēl tiek domāts kur un kā īsti to norealizēt. Visticamāk būs kaut kādā veidā lapas apakšā kā facebook vai labajā sānā visā lapas augstumā. No sākuma lapa ir jāpielāgo ar ajax lapas ielādi, lai čatošana neteiktu iztraucēta staigājot pa lapas sadaļām un visbeidzot visi notificationi jāpieslēdz pie socket.io.

Tas ir paliels darbiņš, bet tāpat bija arī ar šo, bet nedēļas laikā tas tika norealizēts Tā kā čats noteikti drīz būs

neazmirstat ņemt vērā manus ieteikumus ko kautkad kautkur drukāju par čatu

beidzot laikam kopēšana salabota wii ...

btw vecie ieraksti aktivitētēs tieši pamanīju bildes nav pārveidotas viss links ir palicis img tagos un viss

• es domāju, ka vajadzētu mierīgi taisīt pilntiesīgu redaktoru ar visām krāsām un maybe vēl kādiem fontiem .. lai rakstus varētu vnk pa smuko taisīt. kā būtu ar iespēju importēt word dokumentus ar visu formatējumu ?
Ierakstu labojaedza13.Jūlijs 2015 10:55

Attiecīgus ieteikumus, kuri nekonfliktē ar mērķi, ņēmu vērā

Par vecajiem ierakstiem minēju, viņi pakāpeniski visi pārveidosies no bbcode uz markdown.

Par krāsām esmu domājis, var mēģināt, bet pagaidām neko nesolu, editors vēl ir svaigs un pilnveidojams.

Mans mazais signature ^^

Verī wow

Testing, it works?

Mārci, kad varēs startēt paraksti?

Parakstus drīzumā arī varēs taisīt, esmu izdomājis ierobežojumus, tā kā būs viss ok

Mans mazais signature ^^

Parakstus drīzumā arī varēs taisīt, esmu izdomājis ierobežojumus, tā kā būs viss ok

galvenais lai steam signature bildi var iemest

@Marcisbee Kad būs pieejams veikals?

Ierakstu labojahugurris14.Jūlijs 2015 17:48

@Marcisbee Kad būs pieejams veikals?

Veikals gan ir trakāk iestrēdzis, tas tik drīz nebūs, visticamāk, ka rudenī būs

Mans mazais signature ^^

Uhh, varbūt kādas jaunas fīčas iekš PRO?

Nu feini @Marcisbee

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 17 atbildes  •  Kopumā lasīta 1028 reizes