Ko teiksiet par šādu konfigurāciju?

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Mērķis mācībām un spēlēm 1080p (jo ir brīvs šāds monitors) + tiks ievietota jau esoša un lietota gtx 950. Domāju iesākumam pietiekoši labi. Dators AMD Ryzen 5 APU GMNG

Psu es samainītu bez lediem, bet vismaz bronze reitingu. Un cpu cooleri labāk kaut ko no Noctua izvēlētos. Māti varbūt B550 ņemtu.

Par PSU ... es piekrītu bet junioram patīk gaismiņas (ievērtē case, es tādu neņemtu)) )))))))))... pameklēšu bronzu ar lediem cooleris no tās pašas dziesmas (gaismiņas), bet man stāv bāzes versija uz i7 jau 6 gadus un ļoti labi.. Vai Noctua gadījumā nav no stipri dārgākā gala? (iečekošu). diemžēl B550 netiek piedāvāta, uzreiz jālec uz X sēriju. un budžets neļauj.. tā jau cietni uz 1TB iemetu un uzreiz RAM 16 ieliku lai gan domāju par 500 un 8.. tur veseli 100eiro ...

Tās jau tik manas pārdomas Liec tā lai juniors apmierināts. Ar korpusiem jau arī vēl var izpausties. Tas ja meklē visu atsevišķi nevis ņem no dateks.lv visu jau saliktu.

@Marex.K Beigās iegādājos sekojošu konfigurāciju: MOBO: Gigabyte B550M DS3H - paklausīju tevi PSU: Thermaltake, Smart RGB, 600W, 80+ CPU: Ryzen 5 3500X FAN: Cooler Master, Hyper 212 EVO RAM: ADATA XGP GAMMIX D10 DDR4 16GB HDD: ADATA XGP SX8200 Pro 1TB M.2 Skapi atstājām to ko juniors izvēlējās ar gaismiņām... vispār ir foršs, Rūdītais stikls no abām pusēs, man beigās arī patīk. skatos uz savu veco skapi un ((((((((( ...

No krājumiem papildināju ar Seagate 3TB HDD + jau minētā gtx 950 2GB. Tagad džekiņš kapā Cyberpunk... protams uz zemākajiem settingiem un renderējot 720p, bet tomēr kapā... Par fortnite vispār nav satrukumu ....

Skatījos kas notiek videokaršu tirgū un sapratu, ka bitcoins ir tā sapisis tirgu, ka normāls geimers nevar normālu videokarti nopirt nesamaksājot divu XBOX one X cenu.. pilnīgs debilisms, vai tiešām ar tiem bitcoiniem tā var nopelnīt, ka visas augstā gala kartes ir iztirgotas un pieejamās maksā gandrīz 3x cenu pret to RSP.... Es savu veco gtx 1080 tagad otrreizējā tirgū varu pārdot par 200 eiro dārgāk nekā kad pirku jaunu... sviests ... )) RTX3060 kas tikko iznāca ar RSP 329 dolāriem, Dateksā jau 1000 maksā... saucās gribi pērc, gribi nepērc... pie šitiem cipariem konsoles faktiski sanāk par brīvu )))))))))))))))

Nu forši, lai tik juniors izklaidējas. Videokaršu cenas tiešām lido kosmosā. Ar tādiem tempiem nāksies arī vēl šo paaudzi izlaist

@Marex.K Jā par videokartēm tev taisnība, vismaz gads būs jāgaida. 100% vispirms XBOX oneX iegādāšos, ja protams būs pieejams par saprātīgu cenu.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 6 atbildes  •  Kopumā lasīta 538 reizes