Būvējam PC.

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Labdien strike lietotāji. Es vēlos būvēt sev pc, man budžets būt - 500euro, varbūt varat palīdzēt ar detaļu izvēli? Jo tā nav mana stiprā puse.

Paldies jau iepriekš.

Man arī ir 1 pc paredzēts 500 eiro budžetā. Izmantojot pāris lietotas detaļas dabūju ar intel i7 3770, 16gb ram un GTX 650ti videni ^^ Nav jaunākās komponentes , bet nu processors stabili vēl kādus pāris gadus derēs spēlēm jaunākajām ^^

Ierakstu labojaDJkikisa25.Jūlijs 2015 14:59

Labdien strike lietotāji. Es vēlos būvēt sev pc, man budžets būt - 500euro, varbūt varat palīdzēt ar detaļu izvēli? Jo tā nav mana stiprā puse.

Paldies jau iepriekš.

Tas tikai par kasti jeb tur vajag arī moni un klavu/peli?

Saliku kaut ko tādu Ja var bik pastiept budžetu, tad var paņemt bik labāku videokarti. Pēc tam ar laiku varēs piepirkt klāt vēl 4Gb RAM un SSD, bet pagaidām šitāds būtu ok variants

Ierakstu labojashadow11825.Jūlijs 2015 17:10

Pričendāļi jau ir pasūtīti.

@shadow118 Nu mēs varam līdz 700eruo. Un jā, man korpus ir.

Ierakstu labojadest25.Jūlijs 2015 17:34

Pričendāļi jau ir pasūtīti.

@shadow118 Nu mēs varam līdz 700eruo. Un jā, man korpus ir.

Nu pa 700€ jau kaut kas bik sakarīgāks sanāk

Tad jau var kaut ko šitādu, tas ir jau ar 8 Gb RAM, SSD un krietni labāku videokarti. Ja korpusu izmanto jau esošo, tad to summu var pielikt bik labākam baroklim, bet arī ar šo vajadzētu būt ok

Ierakstu labojashadow11825.Jūlijs 2015 17:51

Labāk tad šo Barokli. Ja vēlas lētos ņemt.

Tad labāk šo, barokli labāk zināmas firmas ņemt. TomsHardware uztaisija lielu sarakstu, kur sadalija barokļus pa klasēm, vērtējot stabilitāti, kvalitāti, veiktspēju un drošību). Tas Corsair VS ir trešajā klasē, piem populārā Corsair CX sērija ir klasi zemāk. Tas AeroCool pagaidām tajā testā nav testēts, bet citos topikos neko pārāk labu par viņu nesaka. Par Fortron FSP ir dzirdētas labas atsauksmes.

Skaties, kas un kā. Cik esmu pētījis - galvenais kritērijs barošanas blokiem ir, ka viņam ir aktīvais PFC (bloks, kas ir atbildīgs par maiņstrāvas pārveidošanu līdzstrāvā). Pasīvie, kaut arī ir lētāki, bet tie nav tik efektīvi, nedabūsi tik daudz jaudu (W) ārā, turklāt, viņi mēdz arī ātrāk mirīt nost.

Pasīvais PFC no Aktīvā PFC atšķirās ar to, ka pasīvajam tiek salikti reaktīvie element (spoles etc), kas ir paredzēti/aprēķināti priekš vidējām strāvas vērtībām, kamēr aktīvajam ir speciāls bloks, kas seko līdzi tavai ieejas strāvai un maina parametrus atkarībā pēc tā.

Ja arī tie jaudas zudumi nav tik liels big deal, bet aktīvais PFC vēl varētu izlabot anomālijas tavā sinusoīdā, kamēr pasīvajam kaut kas var aiziet greizi un jābrauc uz veikalu pēc jauna.

Neesmu eksperts visās šitajās elektrībās, bet tik daudz un tā es to saprotu.

Ierakstu labojaDeiveris26.Jūlijs 2015 11:37

Skaties, kas un kā. Cik esmu pētījis - galvenais kritērijs barošanas blokiem ir, ka viņam ir aktīvais PFC (bloks, kas ir atbildīgs par maiņstrāvas pārveidošanu līdzstrāvā). Pasīvie, kaut arī ir lētāki, bet tie nav tik efektīvi, nedabūsi tik daudz jaudu (W) ārā, turklāt, viņi mēdz arī ātrāk mirīt nost.

Pasīvais PFC no Aktīvā PFC atšķirās ar to, ka pasīvajam tiek salikti reaktīvie element (spoles etc), kas ir paredzēti/aprēķināti priekš vidējām strāvas vērtībām, kamēr aktīvajam ir speciāls bloks, kas seko līdzi tavai ieejas strāvai un maina parametrus atkarībā pēc tā.

Ja arī tie jaudas zudumi nav tik liels big deal, bet aktīvais PFC vēl varētu izlabot anomālijas tavā sinusoīdā, kamēr pasīvajam kaut kas var aiziet greizi un jābrauc uz veikalu pēc jauna.

Neesmu eksperts visās šitajās elektrībās, bet tik daudz un tā es to saprotu.

Tam lētajam baroklim specos rakstīts PFC: Aktīvs >.> Un kā jau teicu lētā gala barokļiem. Ja ņemtu no otra, tad ietu corsair vai ocz.

Man ir jautajums par ūdensdzesi, cik tas izmaksātu, kādi ieteikumi ir vērts, vai nav.

Paldies.

Man ir jautajums par ūdensdzesi, cik tas izmaksātu, kādi ieteikumi ir vērts, vai nav.

Paldies.

Ja nespēlējies ar procesoru un neveic viņam overclocks nav vajadzības.

Ierakstu labojaDJkikisa30.Jūlijs 2015 00:17

Manējais i7 3770k jau kkādus 2 gadus stāv ar defaulto dzesi, kas nāca līdzi kastītē, strādā ideāli.

Upgreidot dzesi tev vajadzētu uz OC, kā DJkikisa teica - par cik mēģini izspiest lielākas frekvences, tiek ražots arī lielāks siltums, kas netika paredzēts ar dzesi, kas nāca līdzi procim.

zemas temperatūras netikai nodrošina nbepārkaršanu OC laikā, bet arī ilgmūžību, ilgi turēt CPU uz lielām temp nav labi ..

ūdensdzese tev izmaksās ap 100e +-

pats arī paņēmu Corsair H80i .. dzese laba uz mana I7 4790k pat spēlēs turās uz 39c kas ir ideāli vnk

Tu no 0 sāc , vai tev jau ir kautkādas detaļas

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 13 atbildes  •  Kopumā lasīta 990 reizes