Privāto ziņu teksta redaktors

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sarakstijos ar vienu biedru un pamaniju, ka nevaru dabūt tekstu jaunā rindā. Uzspiedu Enter un ziņa uzreiz aizsūtijās, mēģināju Shift+Enter, tas arī nelīdzēja.

Šeit rakstot tekstu viss strādā kā vajag

Sarakstijos ar vienu biedru un pamaniju, ka nevaru dabūt tekstu jaunā rindā. Uzspiedu Enter un ziņa uzreiz aizsūtijās, mēģināju Shift+Enter, tas arī nelīdzēja.

Šeit rakstot tekstu viss strādā kā vajag

man tieši tāpataas bija!

Šī gan īsti nav kļūda bet "fīča" Pēc idejas varam ieviest arī jaunu līniju ar enter tomēr privātās ziņas ir vairāk kā čats.

Ierakstu labojanice110.Augusts 2015 08:25

Šī gan īsti nav kļūda bet "fīča" Pēc idejas varam ieviest arī jaunu līniju ar enter tomēr privātās ziņas ir vairāk kā čats.

Bet arī čatā tomēr vajag kaut kādu veidu, kā dabūt jaunu rindu

Bet arī čatā tomēr vajag kaut kādu veidu, kā dabūt jaunu rindu

Šī lieta jau ir piefiksēta un tuvākajā laikā tiks pielabota.

sveiki, privātajās sarakstēs, kad uzsāku jaunu saraksti, tad augšējā daļa teksta pazūd zem portāla navigācijas, un nevar to atgūt, bet nu, protams, f5 un viss notiek, lai gan šoreiz vairākas reizes f5 bija nepieciešams, kad vienkārši gribēju aplūkot iepriekšējās saraksts, izvēloties konkrētu, bet man atver tukšumu, ne saraksti..

p.s. izmantoju chrome un mf, tā pati kļūda

neesmu kaut kā novērojis tādas lietas, vismaz man nav.

Korij, neesi vienīgais, man ir tādi pati problēma un par to jau paziņoju Marcisbee. Viņš teica, ka uzmetīšot aci.

Skatos, ka "sarakstēs" problēma ir novērsta un viss darbojas kā pieklājas - tas priecē .

Jap ir salabots un galīgi izkrita no prāta to pateikt

Mans mazais signature ^^

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 9 atbildes  •  Kopumā lasīta 1329 reizes