Sveiki!

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Sveiki mani sauc Artūrs . Gan jau vecums neinteresē , galvenais ir saprāts kā uzvedās . Esmu bijis daudzos forumos , bet visvairāk iepatikās šis , jo te ir vairāk par spēlēm . Tā tad dzīvoju es latvijā , pierīgā . Pārsvarā trenējos ārā pie stieņa . Eju jaunsardzē 115.vienībā ( Patīk militārisms )

Kādas spēles esmu spēlējis un vēl , jo projām spēlēju . 2005.gadā spēlēju inbox spēlītes un visādas citas i-neta spēles . Pirmā mana spēle bija 2005.gadā KKad ap vasaru , kad sāku spēlēt Šreku - ''Ja nemaldos Šreku'' .. Un Tad jau PS2 2005 Visādas spēles - Harry Potter , Hunter , Sonix , GTA Vice City , Liberty Episodes .. Tad jau 2006.gadā sāku spēlēt Mu Online , baigi aizrāva ar Senci un brāli kapājām . 2007..Jau sāku spēlēt GTA 3 un Zu Online... 2008.COunter Strike 1.6 un Garry's mod . 2009.Taken 4 , Cs 1.6 2010.Zu online , Mu Online (Atkal ) Un tad jau Minecraft .. 2011.Minecraft 2012.Minecraft , Cs:Go , Leauge Of Legends 2013.Tas pats kas 12.gadā 2014.COD Visas daļas .. 2015.Cs:Go,Mc,LOL,CH,CS:S(Beidzu)

Mans Counter Strike : Global Offensive Stati un Dzīve . Tā tad ranks man tagad ir The Global Elite ^^ Esmu boostojis par brīvu ārzemniekus Ir bijuši 7 acc (2OverWatch bani ) Nu kurš , tad nav spēlējis ar hakiem nekad

Paldies , ka veltīji uzmanību šim Topikam .

Sveicināts Strike.lv

Sveiks

Neesmu spēlējis nekad ar hakiem.. P.S esi sveiks..

Ierakstu labojanice128.Jūlijs 2015 13:40

Sveiks

Nu sveicināts mūsu pulkā

Mans mazais signature ^^

OverWatch banus var dabūt arī bez hakiem, I learned it the hard way.

Sveicināts!

OverWatch banus var dabūt arī bez hakiem, I learned it the hard way.

Sveicināts!

Nu , protams , ka var , ja Griefo teamu ..

Sveicināts, čīterīt, nu ne jau ne. Sveiks pulkā!

Nu , protams , ka var , ja Griefo teamu ..

Es runāju par permanentajiem, nevis mēnesi garajiem.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 9 atbildes  •  Kopumā lasīta 965 reizes