Pro kontu maksājumu sistēma

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Maksājumu sistēmas nepilnību dēļ nācās pārrakstīt to un mainīt datubāzes struktūru. ( Varam neuztraukties, par privātajiem datiem - mēs pie sevīm neturam nekādu kredītkaršu vai paypal kontu informāciju drošības apsvērumu dēļ ).

Kāpēc to saku?

1. Tiem lietotājiem, kas bija veikuši apmaksu ar PayPal kontu, pēc nākošā termiņa varētu nākties pieteikties biedra statusam pa jaunu.

2. Var gadīties, ka ir izsprukuši mazi vaboļi (bugi), ja kaut kas nestrādā tā, kā vajag - rakstat droši šeit topikā vai man ( @Deiveris ) privāti un novērsīšu problēmu, cik vien ātri varēšu.

Jauku vakaru, Deiveris.

Man viena no jūsu vabolēm nospēra miljonu....

Please, ja arī tu būtu kaut ko pircis un glabātu tavus datus, esmu 150% pārliecināts, ka miljonu tev var nospert tikai Zimbabves dolāros Un tad jau tas liekas daudz

Ierakstu labojaDeiveris29.Jūlijs 2015 08:25

Please, ja arī tu būtu kaut ko pircis un glabātu tavus datus, esmu 150% pārliecināts, ka miljonu tev var nospert tikai Zimbabves dolāros Un tad jau tas liekas daudz

Zimbabves dolāri jau sen vairs nav tik mazvērtīgi, kā kāderiz bija Miljons būtu 2500€ (tas tā off topic )

Zimbabves dolāri jau sen vairs nav tik mazvērtīgi, kā kāderiz bija Miljons būtu 2500€ (tas tā off topic )

Tāpēc es teicu, ka liekas daudz. Tici man, es pārčekoju faktus un valūtas kursu, pirms es to iepostēju

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 5 atbildes  •  Kopumā lasīta 1707 reizes