Opening world games 2015/2016

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

No garlaicības mēģināju atrast,kad tad iznāk jaunās atvērtās pasaules spēles.Izskatās ka šis ir ražīgs gads ar atvērtajām pasaules spēlēm.

Mad max - 01.09.2015

Need for speed - 03.11.2015

Hitman - 08.12.2015

Metal Gear Solid: The Phantom Pain - 01. 09.2015

The Divison - 08.03.2016 (bet īsti vēl nav zināms)

Tom Clancys Ghost Recorn - diemžēl neatradu

Assasinssins Creed Syndicate - 23.10.2015

P.S. Ja ir kāda kļūda vai jūs zināt vēl kādu,tad droši lieciet un pasakiet ja esmu kaut kur kļūdījies.

Mad Max ir PS exclusive? vai arii buus uz PC?

@shadow118 mājaslapā ir norādīts,ka tā būs uz XBOX ONE,PS4 un PC.

Mad Max ir PS exclusive? vai arii buus uz PC?

būs būs nav nekāds exclusive un jau 4 septembris...

Bet man liekas,ka uz PS3 un XBOX 360 Mad Max gan nebus. Jo nek par PS3 un XBOX 360 tur nebija rakstits.

Ierakstu labojakaspars-s4.Augusts 2015 21:13

Bet man liekas,ka uz PS3 un XBOX 360 Mad Max gan nebus. Jo nek par PS3 un XBOX 360 tur nebija rakstits.

uz vecajām nebūs tas tiesa

Kuras jus gribetu paspelet no sim visam? Es gribetu Metal Gear solid,Ghost recorn un Divison.

Visas ir must have.... agrāk vai vēlāk visas iegādāšos...

OPEN WORLD GAMES newis opening world games!!

HITMANS NAU OPENING WORLD GAME BET GAN CLOSING WORLD GAME

Pareizāk tad būtu Closed world game

open world games - atvērtā pasaules spēles?
@harijs rakstot opening world games es ar to domāju daudzskaitlī nevis vienskaitlī.Un Hitmans būšot atvērtās pasaules tipa jeb smilšu kastes (sandbox) spēle.Ar milzīgu spēles vidi.

Ierakstu labojakaspars-s9.Augusts 2015 15:36

open world games - atvērtā pasaules spēles?
@harijs rakstot opening world games es ar to domāju daudzskaitlī nevis vienskaitlī.Un Hitmans būšot atvērtās pasaules tipa jeb smilšu kastes (sandbox) spēle.Ar milzīgu spēles vidi.

Open world game - atvērtās pasaules spēle Open world games - atvērtās pasaules spēles Opening world games - atverot pasaules spēles

Shaizegal. Atraduši par ko ņemties.

Need For Speed manas cerības sagrāva ar paziņojumu, ka būs iespējams spēlēt tikai ar interneta pieslēgumu. Pirms spēles izdošanas noteikti atskanēs tautā mīlētais 30FPS cap for more cinematic feelings.

Shaizegal. Atraduši par ko ņemties.

Need For Speed manas cerības sagrāva ar paziņojumu, ka būs iespējams spēlēt tikai ar interneta pieslēgumu. Pirms spēles izdošanas noteikti atskanēs tautā mīlētais 30FPS cap for more cinematic feelings.

Jau paskatoties treileri vadība izskatās šausmīga

@shadow118 tieši tā, es nesaprotu kas tur kruts uzlikt tādus skatus vai arī ar vienu pogas spiedienu tu pēkšņi drifto. Kāpēc cilvēkiem tik ļoti patīk vecās spēles "NFS U2" vai "Most Wanter", vai kaut tas pats "CS 1.6" - kontrole visām šīm spēlēm ir vienkārša un neapgrūtināta.

Būtu cool, ja kaut jaunajā Need For Speed ar pelīti kaut varētu mainīt savu kameras skata punktu, manuprāt tas visu uzlabotu.

Mans mazais signature ^^

@Marcisbee tajā vietā kur ir drifts kamera aiziet kkādā mistiskā lenķī no kura kunģis sagriežas Huļi vini sarežģī visu

@Marcisbee tajā vietā kur ir drifts kamera aiziet kkādā mistiskā lenķī no kura kunģis sagriežas Huļi vini sarežģī visu

Lasiju, ka to itkā varēs atslēgt

@shadow118 tieši tā, es nesaprotu kas tur kruts uzlikt tādus skatus vai arī ar vienu pogas spiedienu tu pēkšņi drifto. Kāpēc cilvēkiem tik ļoti patīk vecās spēles "NFS U2" vai "Most Wanter", vai kaut tas pats "CS 1.6" - kontrole visām šīm spēlēm ir vienkārša un neapgrūtināta.

Būtu cool, ja kaut jaunajā Need For Speed ar pelīti kaut varētu mainīt savu kameras skata punktu, manuprāt tas visu uzlabotu.

Kādreiz biju NFS sērijas fans, bet tagad galīgi nepatīk. Braukšanas spēlēm esmu pārgājis pie Codemasters - GRID un DiRT. Jaunajam DiRT Rally vadība nemaz nav viegla, bet labā nozīmē. Kad tu iemācies daudz maz ātri pabrauk (vai vispār izbraukt trasi līdz galam), tad ir tāds gandarījums. Nopirku pa lēto NFS Hot Pursuit (2010. gada), es viņu kādu pusstundu paspēlēju un vairs neesmu aizticis. DiRT Rally jau 90 stundas nobrauktas

Ierakstu labojashadow11811.Augusts 2015 18:29

@shadow118 Vo vo, es ar Dirt Rally tā mocījos sākumā, ka psc, pēc tam tāds gandarījums bija, ka reāli mācēju nobraukt visu trasi līdz galam un kur nu vēl tikt tik augstā vietā kā ceturtais Gan kaut kad vēl paskilošos, to pirmo vietu gribu izspiest tomēr

Mans mazais signature ^^

@shadow118 Vo vo, es ar Dirt Rally tā mocījos sākumā, ka psc, pēc tam tāds gandarījums bija, ka reāli mācēju nobraukt visu trasi līdz galam un kur nu vēl tikt tik augstā vietā kā ceturtais Gan kaut kad vēl paskilošos, to pirmo vietu gribu izspiest tomēr

Čempjos jau tas tā, un atkarīgs arī no trases. Man liekas Vācijā boti ir bik vājāki. Braucu Clubman čempi ar B Grupas Peugeot 205, Vācijā biju pirmais ar pusotras minūtes pārsvaru, pārējās valstīs kāds 2.-3. interesantāk dailys braukt, tur tomēr pret īstiem cilvēkiem. Man labākas bij 13. vieta no apm 3000, bet tas gan vienreiz tik tā sanāca parasti ir no kādas 50.-250. vietai

Pašam ļoti patīk Driver Club un Project Cars. Vairs uz arkāžu racing spēļu pusēm neskatos.

Ja runājam par NFS, tad: pēdējā daļa, kas man patika, bija Hot Pursuit. Grafikas dēļ vien. Kalni, lietus, efekti, viss ļoti glauni, tāpēc tā spēle manā skatījumā bija sava veida odziņa. Nākamās daļas un dažas no iepriekšējajām bija meh.

Tēma panesusies par racing spēlēm. ^^

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 20 atbildes  •  Kopumā lasīta 1408 reizes