Mūsu portālu pieminēja radio Star FM ēterā

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Šorīt 14.Maijā, tikām pieminēti radio Star FM ēterā, tehnoloģiju raidījumā ar Kristapu Skuteli. Raidījuma ierakstu iespējams noklausīties un lejupielādēt krizdabs.lv blogā.

http://krizdabz.lv/2015/05/tehnologiju-rubrika-radio-star-fm-zoopasta-141-14-05-2015

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 07:50

Mans mazais signature ^^

Šorīt 14.Maijā, tikām pieminēti radio Star FM ēterā, tehnoloģiju raidījumā ar Kristapu Skuteli. Raidījuma ierakstu iespējams noklausīties un lejupielādēt krizdabs.lv blogā.

http://krizdabz.lv/2015/05/tehnologiju-rubrika-radio-star-fm-zoopasta-141-14-05-2015

vāuv! Tas tik ir kautkas, nu jau esam @ Radio!? Next varbūt TV? Tiešām baigi feini, tas liecina tikai par to ka ir potenciāls, un spoža nākotne!

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 09:23

Klap klap! Tā tik turpināt.

Nu varu teikt tikai to, ka viss ir iespējams

Mans mazais signature ^^

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 07:51

Es ceru, ka viss sanāks. Ka augs saits un augs komūna, Latvijā netrūkst cilvēki, kam patīk videospēles un pat tādi, kas ar to grib saistīt savu nākotni (spēļu veidošanā, vai arī youtube, twitch) veidā. Novēlu veiksmi un izturību!

Protams turēsimies un darīsim visu ko vien varēsim, mērķis ir nosprausts un jau redzot, cik neatlaidīgs esmu uz šito visu pasākumu, tad progress noteikti būs

Mans mazais signature ^^

Šitas bija labs, pa ceļam uz darbu tieši klausījos starfm, nedaudz izbrīnījos kad beigās pieminēja strike.Malači super rēklāma.

Wou! Super reklāma, augsim lieli.

Izklausijās, ka jūs viņam samaksājāt par to reklāmu. ;D Btw, nice, prieks, ka esat jau dzirdami ar pirmo dienu.

Sadarbība dara visu.

Sadarbība dara visu.

Tieši tā, sadarbība vienmēr ir laba lieta

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 07:51

Mans mazais signature ^^

Skatos arī Draugiem.lv ir manāms Strike.lv Banneris Darbs un līdzekli netiek taupīti. Tas priecē

Galvenais neapstāties uz panākta un turpināt attīstīt šo projektu, kurš kā redzam vairāku cilvēku uzskatā ir ar spožu nākotni!

Pag, ko?! Pa rādio skanēja šis projekts? Viņš pašlaik ir pamatīgi tukš lai reklamētu tik augstās aprindās.

Pag, ko?! Pa rādio skanēja šis projekts? Viņš pašlaik ir pamatīgi tukš lai reklamētu tik augstās aprindās.

Neviens nav definējis, ka tev jābūt tik un tik populāram resursam, lai tu viņu sāktu reklamēt. Tas ir tā pat, kā ir redzētas smieklīgas 9gag bildītes, kur sūdzās par darba iegūšanu - lai dabūtu darbu, tev vajag pieredzi. Lai dabūtu pieredzi - tev vajag darbu.

Ierakstu labojaEdgarsdesign11.Augusts 2015 09:23

Ne strike.lv pirka reklāmu. Kristaps izvēlējās noreklamēt ziņojot par tehnoloģiju jaunumiem. Kā arī, tad jau sanāk, ka jauniem projektiem/produktiem nebūtu jāreklamē palaižot viņus..

Nerunā lūdzu muļķības.

Ierakstu labojaEdgarsdesign8.Augusts 2015 07:52

Vot to es saucu par kārtīgu reklāmu!

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 17 atbildes  •  Kopumā lasīta 2698 reizes