mini strike lietotāju cs:go 5v5

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Hello. Tātad ir doma šo sestdien (15.08.2015) ap plkst 19:00 savākt vēl vismaz 8-9 cilvēkus ielasīt bariņā un saspēlēt kādas pāris partijas 5v5. Ja galīgi švaki ar cilvēkiem būs tad kaut pāris kompetitīvus pa 5 (neesošā strike cs:go tīma vārdā) varam pakāst. Ja sirdī esi silvers un ir vēlme sastādīt kompāniju rakstam PM.

Ierakstu labojaDeiveris11.Augusts 2015 16:57

Labprāt piedalītos, bet 19.00 pilnīgi neder. Darba diena.

Diemžēl nebūšu mājās. Tā piedalītos.

Ierakstu labojaDJkikisa11.Augusts 2015 17:22

Diemžēl nebūšu mājās. Tā piedalītos.

Droši rakstam kad varam (mazums vairākums kas gribētu iesaistīties var 7dien tad noteikti pārceļam uz 7dienu) jo noteikti šis nebūs vienreizējs pasāciens. 7h 2ned laikā tikai spēlītēm veltītas. Man ir nedaudz par daudz dzīves..

Labprāt būšu haribumasta

Ierakstu labojaharibo`11.Augusts 2015 17:55

Es arī labprāt piedalītos feeL

Es ar link

Ierakstu labojaBurton11.Augusts 2015 18:32

Davai, paņem mani arī, šonedēļ[Trešdien-Piektdien] Dabūšu kompi, uzspelēšu līdz 7dienai un būsu gan jau silvers. STEAM link

Es labprāt piedalīšos, ja nemainīsies plāni. Steam

Ierakstu labojaMoZoLV11.Augusts 2015 19:16

Šeit teorētiski ir 10 cilvēku robeža sasniegta.. kā minimums 3 cilvēki ir zem ? zīmes..

count me in.

Izklausās jautri, labprāt uzmauktu! Links uz proflu.

Ja ir vieta un vainu S. jebkurā laikā vai Sv. līdz aptuveni 21 tad es tok varētu

Ierakstu labojaEdgarsdesign14.Augusts 2015 20:53

Tad nu nosacīti pirmo šādu geimu esam izspēlējuši.. Neiznāca īsti pirmajā spēlē norunātais BO3 bet 2 kartes (cache un train) ko spēlējām bija tīri fan.. Nākošreiz sameistarosim kārtīgāku serverīti (cerībā ka BlackBeeLV nelidināsies pa karti ) un ļoti iespējams padomāsim par kādu "mini turnīriņu".. Katrā ziņā paldies visiem kas iesaistījās un līdz nākamajai reizei..

Nav par ko, bija fun.

yes jautrība

Tad nu nosacīti pirmo šādu geimu esam izspēlējuši.. Neiznāca īsti pirmajā spēlē norunātais BO3 bet 2 kartes (cache un train) ko spēlējām bija tīri fan.. Nākošreiz sameistarosim kārtīgāku serverīti (cerībā ka BlackBeeLV nelidināsies pa karti ) un ļoti iespējams padomāsim par kādu "mini turnīriņu".. Katrā ziņā paldies visiem kas iesaistījās un līdz nākamajai reizei..

Es teicu go 1v1 enivey gg wp too ez

Bija jautri, labi pavadīju laiku, kā arī gaidu nākamo eventu

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 19 atbildes  •  Kopumā lasīta 1165 reizes