Forums...

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Nu jau ir pagājis labs laiciņš, kā ir "restartēts" strike, taču neredz nekādu kustību uz priekšu. Sākotnējais entuziasms noplacis ? Jā, ik pa laikam parādās kāds novēlojies raksts, ir kaut kāda neliela aktivitāte forumā, bet kopumā tas arī ir viss. Taču ne par to ir tēma - gan jau atgūsies, kad atkal skola sāksies Gribēju ieteikt 2 iespējas : 1.Poga "atzīmēt kā izlasītu", lai vienkārši tiktu vaļā no oranžajām birkām "jauns" pie tēmām kas pilnīgi neinteresē. 2.Sadalīt kategoriju "Spēļu Stūrītis" apakš-kategorijās. Kā piemēram "MMO-RPG", "FPS", "RTS", "Sport" u.t.t. Apakš-kategorijas noderētu arī pie citām kategorijām, bet tā kā šis ir "spēļu" portāls, tad ar to vajadzētu sākt ^^

Paldies.

Ierakstu labojaEdgarsdesign17.Augusts 2015 21:15

@IceDiamond Varētu jau pogu, bet vismaz pagaidām te nav tik daudz to rakstu, kādās 15 minūtēs var izklikšķināt visam cauri un nebūs to new birku. Otrajam punktam tas pats, nav te pagaidām tik daudz satura, lai kaut ko vēl dalītu. Spēļu stūrītī kopā tik 51 raksts

Par strike - šobrīd ir tā, ka ir neīsta sezona, lai sēdētu mājās un spēlētu spēles vai runātos forumos. Pārsvarā visiem gribās uz kādu jūriņu, basīti vai futeni uzraut etc. Un tad vēl kāzas un citi pasākumi, festivāli utt. You name it. Jau ir ieplānotas vis visādas kampaņas un lietas ar sarunātām interneta personībām un portāliem. Vairāk šobrīd tiek gaidīts pareizais brīdis, taisīti darbi aizkulisēs un citas lietas. Kā jau vienmēr, ierūcināt visu ir pagrūtāk, bet būs brīdis kad grafiks ies uz augšu.

Jau uzreiz saku, ka ar strike pelnīt nav plānots. Nu tas nozīmē, ka fokuss nav uz baigā piķa izcelšanu, bet gan actually Latvijas industrijas sapurināšanu, kas ir strike ultimate goal. Šobrīd pats personīgi vairāk nofokusējos uz serveru atpelnīšanu. Dotajā brīdī tas viss nāk tīri no kabatas un man galīgi nav nekādu problēmu visu nodrošināt, arī skatoties ilgtermiņā, bet tomēr būtu forši, ja bērniņš mācētu pats nostāvēt uz kājām, vai ne? Ir jau viss izplānots un tuvāko mēnešu laikā tas tiks nostiprināts un varēs pamainīt fokusu uz ko citu.

Man pašam gatavojas 2 raksti, bet nu tas nav tā, ka ķip ķap un gatavs, tomēr tam jāvelta zināms laiks

Mans mazais signature ^^

  1. Ņemsim vērā ieteikumu.
  2. Pavisam noteikti nē jo tas šobrīd ir pilnīgi lieks pasākums. Ja tauta kādā brīdī uzaugtu un tur sāktu postot pārsimts topikus nedēļā tad varētu rasties vajadzība dalīt forumu sīkākās daļās.
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 3 atbildes  •  Kopumā lasīta 1589 reizes