"Pro konta" spēļu izlozes arī uz konsolēm

Doties atpakaļ
Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !

Manuprāt būtu jauki, ja nākotnē pro konta lietotājiem piedāvātu spēļu izlozēs ne tikai PC spēles, kas ir stīmā, bet arī konsoles (PS4, Xbox One) spēles. Kā nekā, šo portālu noteikti apmeklē arī vairāki konsoles lietotāji, un tas piesaistītu lielāku auditoriju priekš pro konta iegādes.

@Skhen nav slikta doma... Varētu pēc pirmās izlozes pat uzrīkot aptauju starp visiem lietotājiem kādu spēli uz kādas platformas tie vēlētos redzēt kā nākamo izlozē...

PC FTW

konsule tik tāda Čill kaste vien i

Ierakstu labojaedza15.Augusts 2015 13:24

PC FTW

Nu nezinu,man kaut kā labāk pievelk konsoles.Nav jāuztraucas ka vari dabūt kādu vīrusu vai arī ka vajag katru gadu upgreitod kompi,lai dabūtu labāku grafiku.Tāpat man patīk,ka ar konsoli vari mierīgi gulēt,sēdēt divānā un spēlēt kādu spēli,kaut vai ar to pašu draugu divatā.

nu ja nemāk, tad protams, ka vīrusi pa visām malām spraucas ārā ... man viņu gadiem nav bijis uz par to īpaši nedomāju ... drauveri atjaunojas paši .. ikpalaikam tik restartu uzprasa .. to vakarā arī izdaru nekāda problēma... uz PC jau nu tok grafika pagaidām ir labāka.

ar draugu, gan labāk pie konsules čilot. nopietnam geimingam konsuli neviens vnk neizmanto ..

PC FTW

Pirmkārt, konsole nevis konsule. Otrkārt, runa nav par to, kas ir labāks - konsole vai dators, bet gan par ieteikumu strike.lv, šanī gadījumā par pro konta kvalitāti. Un lūdzu, ievērosim foruma kārtību, rakstot tikai to, kas atbilst konkrētajai tēmai.

negāja runa par to, kas labāks ..

Tavs iepriekšējais posts ir sto procent par "kurš ir labāks". Pēteris, mle.

Tavs iepriekšējais posts ir sto procent par "kurš ir labāks". Pēteris, mle.

tikai plusi uzskaitīti .. konsolei ar

kā jau teicu konsole tāda kaste pie kuras čilot ..

enivej Kaspars sāka

Nebūtu Tavs "PC FTW", nebūtu tāda atbilde no Kaspara.

Kaspar - ja Tu neesi stulbs, tad vīrusus dabūt nevar. Cilvēks, kas neko no PC nešarī, tam tā varētu būt problēma, bet tāpēc jau PC var pārinstalēt, ja gadījusies šaize.

Par "upgreidu" - kāpēc katru gadu? Kur Tu tādu statastiku rāvi? Nedzen baltās pelītes.

Par spēlēšanu - ja labi gribi, tad uz PC to visu ir iespējams dabūt gatavu. Divas Xbox pultis, PC pieslēgts pie TV un lūdzu, Mortal Kombat, Futbols un citi zvēri pa gaisu. Sēžot dīvānā, protams.

Man bija doma prikt to PRO kontu,un visticamāk to arī izdarīšu tuvākajā laikā,jo ~4 eiro nav jau nekas daudz,bet runājot par tēmu,tad es kaut kā mazlit nepiekrītu par tām konsolēm,jo man piemēram ir XBOX un izlozē PS spēli,tad ko man darīt? PC spēles tur pretī ir ļoti universālas tādā ziņā,jo PC principā ir visiem,un pat ja tev pašam tā spēle nepatiks kuru tu būsi laimējis,tu vari pārdot viņu daudz,daudz vieglāk nekā konsoles spēli.

@CharmZ ja tiks izlozēta kāda spēle,tad jau noteikti varēsi izvēlēties platformu.Kapēc tad būtu grūtāk pārdod spēli kas ir uz konsoles? Strike jau dāvinātu pilnīgi jaunu spēli un tas palielinātu iespēju pārdod un nevajag pārdod par tādu pašu cenu,kā piedāvā internetā.

Pareiz domu gājiens! Ja tu uzvari tad vari izvēleties vai pc versiju vai konsoles versiju tas būtu labāk un lētāk ! ONLY like

Es vēlētos šo pacelt,jo man pats atsāku spēlēt xbox360,un man ir doma nopirkt pro,nu tad arī varētu kautko laimēt.

Ielogoties Lai atbildētu tēmā, ielogojies !
Atpakaļ uz augšu Tēmai ir 13 atbildes  •  Kopumā lasīta 1059 reizes